Apranga - Darbs

Tiem kas meklē darbu - neiesaku. Pirmais iespaids labs taču attieksme pret esošajiem un topošajiem darbiniekiem ir biedējoša. Intervijas laikā solītais atalgojus nesakrīt ar faktisko. Bonusu sistēma, kas atkarīga no veikala ietirgojuma. Ja jūsu veikalam klājas švaki attiecīgi alga nekāda plus dabūsiet dzirdēt no vadības. Pirms darba uzsākšanas jāiziet un pašam jāapmaksā ovp. Izbeidzot darba attiecības atlūgumu iespējams iesniegt tikai pēc paša vēlēšanās, tas tā, lai bezdarbnieku pabalstu grūtāk saņemt.

05.12.2023

P Palīgs neskaidrajiem 05.12.2023

Tavs atlūgums ir darba uzteikums no tavas puses. Kas tur nesaprotams? Neliek mieru jums tas bezdarbnieka pabalsts...

S sadstory 05.12.2023

Un kā tavuprāt izdzīvot ja rezerves plāna nav? Kā dēļ tad tiek maksāti nodokļi? Dievs dod pašam/ai nenonākt šādā situācijā.

P Palīgs neskaidrajiem 05.12.2023

Izdzīvošanas plāns - bezdarbnieka pabalsts... ganiņ pūt stabulīti, prātiņ nāc mājās. Viskautko izdomās bet strādāt neies.

S sadstory 05.12.2023

Varētu padomāt ka pabalsts ir milzīgs un dzīvot uz tā var mūžīgi. Protams, liekēžu netrūkst bet ne visi ir vienā maisā metami.

džumberkene 06.12.2023

Nuperc sev šņabi, veikals būs vaļā jau pēc 2 stundam. Esi pirmā rindā! Uzvarētājs būsi!