Reitings Tirdzniecība

BBFactory.lv
Moonlight
Elija KA

Eastcon - Krāpšana, naudas neatgriešana

Krāpšana, naudas neatgriešana Janvāra sākumā mana mamma (pensionāre) apmeklēja šī uzņēmuma "prezentāciju", kur viņai iesmērēja brīnummatraci no lamas vilnas ar kaut kādu magnētisko ārstēšanu par 1000+ eur. Pagāja 3 Mēneši līdz "prece" tika piegādāta. Nākamajā dienā ieraugot kā manu mammu apkrāpa, mēs aizpildījām atteikšanas veidlapu un aizvedām atpakaļ šo matraci. Nauda, protams, 14 dienu laikā netika atgriezta un pēc konsultēšanas ar Ptac es vēlreiz atgadināju viņiem par pienākumu atgriezt pilnu pirkuma summu! Ptac teica, ka rīkosies tikai ja ir pagājis mēnesis pēc atteikšanas brīža un nauda nav atgriezta.

Mk Trade Sia -Rd Electronics - Slikts serviss, nekvalitatīva prece, preču garantijas neievērošana

20.12. .2022 Rd Electronics tika nopirkts putekļu sūcējs ariete, tas darbojās īsu laiku, un 21.02.2023 tika atgriezts veikalā ar aktu apl0001113. Līdz 29.03.2023 prece nav ne remontēta, ne nomainīta, ne atgriezta nauda. Saņemt informāciju par procesu nav iespējams - neviens neko nezin. Tiek tirgota nekvalitatīva prece, turklāt netiek pildīti preču garantijas noteikumi, nekvalitatīvo preci apmainot, remontējot vai atmaksājot naudu. Saprotu, ka esmu nopircis nezināmas izcelsmes nekvalitatīvu draņķi, bet tirgotājiem tomēr vajadzētu izvērtēt piegādātās preces kvalitāti.

Narvesen - Плохой сервис

Плохой сервис Здравствуйте, сегодня утром, примерно в 9:25 в вашем филиале по адресу Uzvaras Bulvāris 3A у меня произошла крайней не приятная ситуация с вашей сотрудницей (бейджик - Anda). Женщина в возрасте, ярко красными волосами и без передних зубов. С моей стороны была просьба на русском языке продать мне 0.5л водички без газа и была протянута мелочь в ответ на что я услышала усмехающийся ответ и бормотание что-то на Латышском из ряда - latvija runaja latviski. (Я только-только переехала в Латвию и мне...

Sanel.lv (FKMD elektro SIA) - Produkta cenas neatbilstība veikalā un rēķinā

Veicu pasūtījumu internetveikalā, saņēmu savā epastā apstiprinājumu, viss bija kārtībā Cena tā pati, paziņojums, ka prece jāgaida mēnesi, mani viss apmierināja, apstiprināju, ka gaidīšu. Vēlāk atnāk rēķins uz epastu par apmaksu par 20% lielāks nekā es apstiprināju! Kantoris ir izdomājis mainīt Cenas pasūtijuma izpildes vidū! Uz jautājumu kāpēc tā, atbilde bija, jo ir atnācis Pavasaris un parasti pavasaros piegādātājs mainot Cenas par 20% uz augšu! Spriediet paši cik nopietna ir šī firma!...

AtrisinātaMiegam.com - Krāpšana

Pasūtīju virs matracī inetrnetveikalā miegam.com jau 7. Februārī. 21. Februārī rakstu, kad būs. Atbild, ka pēc nedēļas. Nav. Rakstu atkal. Būs 15. Martā noliktavā uzreiz izsūtīs ar Omniva. Paiet nedēļa. Nav. Rakstu lai atgriež naudu. Atbildes nav. Telefonu neceļ. Tagad man nav ne naudas, ne virsmatrača.

Millo Beauty - Ужасное качество кольца. Жду ответ на претензию уже месяц

Ужасное качество кольца. Жду ответ на претензию уже месяц Столкнулась с непорядочностью этого продавца.11.02.2023 приобрела в магазине Millo Beauty (Riga Plaza) серебряное кольцо с покрытием черного цвета. Через три дня покрытие с кольца полностью стерлось в местах соприкосновения с кожей. Хотя при покупке продавец на мой вопрос о стойкости покрытия ответила, что оно очень хорошо держится и не стирается. Кольцо через три дня выглядит обшарпанным, словно его носили пару лет. Стоимость кольца 88 евро.20.02 .2023 написала претензию, отдала продавцу...

Drogās - Krāpšana

Krāpšana Internetā reklamēja, ka ja veic NYX kosmētikas pasūtījumu līdz 17.99€, dāvanā saņem auduma maisiņu. Veicu pasūtījumu 20€ apmērā. Internetveikala grozā rādījās, ka maisiņu saņemšu. Nākamajā dienā rēķinā maisiņš arī vairs neuzrādijās. Zvanot uz šo iestādi “Drogas”, pateica, ka neko nevar izdarīt. Kārtējo reizi slikta pieredze ar šo uzņēmumu.

GIVEN juvelierizstrādājumi - Iepriekš atrunātās izmaksas neatbilst realitātei

01.03.2023. nodevu zelta ķēdīti veikalā uz remontu. Pārdevēja sagatavoja aktu, kurā minēta paredzamā remonta summa (35eur), sakot-juverlieris pirms labošanas sazināsies un vienosies(!) par darba cenu. Realitāte-atnāk sms, ka ķēdīte gatava, dodos uz veikalu un jāmaksā 44 EUR. Saku, ka man neviens nezvanīja un nebrīdināja par citu summu. Atbilde no pardevējas-tā nav mana vaina, juvelierim daudz darba. Saku, bet kompāniju šajā brīdī pārstāvat Jūs un tagad runāju ar Jums kā veikala darbinieku...

Svaigi. Lv - Esmu mājražotāja un piegādāju svaigi.lv produktus. Piegāde 26.01.2023.

Piegādāju Svaigi. Lv produktus bet samaksu gaidu jau vairāk kā mēnesi. Sarunas tikai solījumi vai pilnīgs klusums. Un epastiem skopas atbildes. Un tā viņi atbalsta mazos uzņēmējus No 29.01.2023 nav saņemta samaksa par piegādātājiem produktiem

Narvesen - Apkalpošana

Apkalpošana Vakardien pērkot kafiju l izmērā, gribēju nopirkt šķiņķa kruasanu izmantot narvesen izdevīgo akciju. Ņemot bulciņu saprotu ka viņa ir šausmīgi cieta. Aizgāju pie kases, pateicu pārdevējai par situāciju, viņa paskatījās uz mani kā uz slimu, pateica rupja toņi - kādas ir, tādas arī pērkat, viņi visas ir svaigās. Bet tā kā es iepērkos narvesena ļoti bieži, varu saprast vai ir viņi svaigi, vai ir vakardienas. Vairāk uz to Narvesenu neiešu. Pārdevējas attieksme ļoti slikta. Pārdevēja apaļīga, ar roziem matiem.

Merkurita - Krāpšana

Krāpšana Iegādājāmies tur gultās piederumus kuri neatbilst nekam kas tika stāstīts un rādīts prezentācijā, maksa ir pārāk augsta un veselība tikai ir pasliktinājusies pēc viņu produkcijās. Tika rādītskā kā kompos strādā bīdot virs matrača, gribējām mājās izmēģināt vai tiešām tas tā ir, bet izrādījās, ka mājas apstākļos tas nestrādā.

Eden - Slikts serviss

Slikts serviss Esmu ļoti vīlusies par uzņēmuma servisu. Pasūtīju ūdeni ar komentāru ekspeditoram sazināties pirms ūdens piegādes Veselības traucējumu dēļ. Diemžēl lūgums netika izpildīts. Dara kā pašiem sagribas, es viennozīmīgi neizmantošu Eden springs Latvia pakalpojumus… kāpēc man maksāt naudu cilvēkiem kuriem to nevajag. Kauns! Ļoti neprofesionāli …

Narvesen - Slikts serviss, ISIC kartes nepieņemšana

Slikts serviss, ISIC kartes nepieņemšana Šodien,ejot pēc ikrīta kafijas uz Narvesen kiosku,Dzelzavas ielā 73,saskāros ar ļoti nepatīkamu situāciju. Uzrādot,pārdevējai,ISIC karti,vēlējos iegādāties studentu kafiju pa 1.40,kā vietā,pārdevēja man jautāja pilnu cenu,1.70. Sašutusi viņai atkārtoju,ka vēlos studentu kafiju,uz ko saņēmu asu un nelaipnu atbildi paaugstinātā tonī,ka ISIC karte neder kā skolēnu apliecība,ka to var iegūt kurš katrs,lai es beidzot viņu muļķot un uzrādot īstu studentu apliecību. Lieki piebilst,ka šorīt paliku bez...

Drogās - Служебные отношения

Служебные отношения Хочу написать жалобу по большей части на конкретных сотрудниц в данном магазине Дрогас на ул. Сутрманю 29. Когда туда не зайду, то замечаю, что две женщины там работающие (одна высокая очень, а другая блондинка, которая постоянно ругается матом громко на кассе, никакой воспитанности!) лезут к своей младшей сотруднице (на вид 18 лет). Они какие-то посылают сигналы неприятного характера ей, бедной девочке наверное, очень неприятно и неуютно. Зачем проявлять такие отношения к младшим коллегам? Соблюдайте рабочий этикет и субординацию!

Orkla confectionery & snacks - Pretīga produkta kvalitāte

Pretīga produkta kvalitāte Labvakar! Nopirku šodien 14.02.23 g , kūka Cielaviņa Rimi, Lielupē. Ap 18:15 Jūrmala. Termiņš uz kastes 20.02.23 Krekers nav iespējams, tikai grūti. Mēs jau daudzus gadus pērkam jūsu kūkas. Bet šis tikai izskatās, ka ir pāris nedēļas vecs! Svētki neizdevās! Paldies Labvakar!

Attēls R - Aplokšņu algas

Nekad nekad neejat tur strādāt! Sola labu algu, bet realitātē daļa algas uz rokas plus mistiskās piemaksas kas mainās katru mēnesi lai sasniegtu algu kura tev ir līgumā. Blēži un nelieši vergus meklē kas strādā par nēģera atalgojumu un vēl maitas nevar pilnus nodokļus par mani samaksāt! Algas Lapiņas arī nedod

Sibilla Selma Kovisāre - Krāpšana

Krāpšana Sveiki! Esiet uzmanīgi, šī sieviete Sibilla Selma Kovisāre nav uzticama persona. Melo, nepilda solījumus un norunas. Pēctam pazūd. Darba devēji, nepieņemiet darbā šo sievieti! Būs tikai galvas sāpes. Neierašanās darbā bez brīdinājuma un melošana.

L Lietotājs6 03.02.2023
Komentāri 4 Tirdzniecība

Eastcon - Переплата

Переплата Добрый день! Прошу вас зазобраться с платежами по договору 261827 я должна по договору выплатить 1627 евро но с чеками при покупке 480 евро иплюс нордик финансе 1356 евро получается сумма 1836 и переплата составляет 210 евро я не нахожусь в латвии и мне сложно вам доказать что я не хочу переплачиваь эту сумму все чеки и платежи у меня на руках пожалуйста разберитесь с бухгалтерией в моем вопросе с уважением жанна реброва.

Latvian Eco House - Krapsana

Labdien! Esmu strādājis kopā ar Viktors Rižovs, 260860-10336 viekāši nevar strādāt kopā stāsta visu pavirši. Meklē netīro veļu kolēģu dzīvē. Patīk taisīt uzņēmuma bardaks un nevar nomāli saprast visu un viņš kur tur sūdus vāra pakārt besī viņu sūdu strept zabia neko nomālu nevar izdarīt ar tādu darbinieku biju pagašo gadu ar viņu apnika viņs. (2432€)

O Oleon 01.02.2023
Komentāri 1 Tirdzniecība

Eden - Nepiegādā

Nepiegādā Ja operātoru vainas pēc paliec bez ūdens, tad izdzīvot vajag vēl mēnesi bez vai pērc konkurentu pakalpojumu uz vietas kādā no punktiem. Liels mīnuss, ka 1x brauc uz mazpilsētām un nav pašu uzpildes kādi punkti kaut veikalos. Būtu iespēja kaut pašiem aizbraukt samainīt, bet tagad jāgaida mēnesis. Neko būs iespēja nodegustēt Venden piedāvājumu. "paldies"