Reitings Tirdzniecība

BBFactory.lv
Moonlight
Elija KA

Kalnsētas SIA - Darbinieku attieksme

Atliek vien sievietēm šajā veikalā ieiet netīrā vai nesmukā darba apģērbā un vērot atsevišķu pārdevēju ņirgājošo attieksmi un to, kā viņas cenšas noslēpt savus smieklus, jo, redz, tu, kā sieviete, esi ienākusi netīrās darba drēbēs. Un nebija jau tā, ka tās būtu ļoti netīras, vienkārš, darba apģērbs. Tā kā neviens veikalu nepiecūkoja. (Laikam jau viņām tas liekas nepieņemami, ka sieviete arī strādā netīru darbu un var pusdienu pārtraukumā ierasties nesapucējusies vai nesmuka.) Nav pirmā reize...

R.D.A. - Slikts serviss

Slikts serviss Pārdevēja šausmīgi rupja un nepieklājīga. Apmaksājot pirkumus vēlreiz pārjautāju vai paņēma atlaižu karti uz to atcērtot pretī vai akls neesmu, jo viņa tak to izdarījusi. Pateicu ka es jau tikai jautāju. Un ka nav mana vaina ja viņai slikta diena vai riebjas darbs. Pārdevēja ātri aizmuka prom.

Baltic Eco Wood SIA - Granulu krāpnieks

Granulu krāpnieks Sludinājumu portālā mm.lv cilvēks ievietojis sludinājumu, ka pārdod granulas 12 tonnas par 420€ tonnā. Sazinoties ar viņu caur whatsapp apgalvo, ka atrodas Ventspilī un var piegādāt granulas tikai sākumā jāsamaksā. Uzdodas par Baltic Eco Wood SIA un kad tiek pajautāta adrese, lai var aizbraukt uz vietas apskatīties tad vairs neatbild. Rakstīju šim cilvēkam no 3 dažādiem numuriem un visiem viens rezultāts. Kad pateicu ka esmu no Ventspils un aizbraukšu uz vietas apskatīties tā atbilde vairs nav...

Orkla confectionery & snacks - Krāpšana, novilcināšanas

Krāpšana, novilcināšanas Ļoti sliktā kompānija, sākumā it kā darbu piedāvā, pēc 3 darba dienām atsaka, pirmkārt viņi man laiku iztērēja veselu nedēļu ar to kompāniju nenotiek, vajadzētu sūdzēties, par šīs kompānijas nekaunību, ar necieņu šai it kā Laimas konfekšu izstrādājumu atvasinājumam Orkla.

Eden - Servisa līmenis

Servisa līmenis Eden spring uzskata, ka ir viens no labākajiem sava pakalpojuma sniedzējiem. Vēlos pabrīdināt, ja vēlaties pārtraukt attiecības, lūdzu izliet ūdeni grāvī, jo naudas līdzekļus pakalpojuma sniedzējs neatgriež, paņemot visu neizmantoto, kas jums ir. Ūdens smaržo pēc kanalizācijas. Ūdens dzesēšanas iekārtu mainīja mēnesi, tā arī nesamainīja. Atveda jaunu pie līguma pārtraukšanas.

Drogās - Slikts serviss

Slikts serviss Šonedēļ iepirkos veikalā Drogas Bolderājā. Un biju liecinieks pretīgai attieksmei pret pircēju. Nolēmu par šo uzrakstīt, jo nebija patīkami būt klāt veikalā. Kāds vīrietis pirka kādas preces un nolēma kaut ko mainīt vai iegādāties papildus. Kasiere acīmredzot jautāja vadītājai, kā vislabāk atrisināt radušos situāciju. Vadītāja uz to visu reaģēja ar lielu aizkaitinājumu. Sākumā viņa skaļi sauca citam pārdevējam, lai nāk klāt, pēc tam viņa sāka kaut ko darīt pie otrās kases. Tas viss ir ļoti...

Vistas Madona - Krāpšana, cilvēku mānīšana

Lūdzu uzmanieties! Ieraudzīju sludinājumu avīzē. Pārdod jaunputnus. Tālr. 29424509, uzzvanīju, teica 8 Mēneši vecas brūnas un baltas vistas no Madonas, jau sākušas dēt pa 5 eiro. Pēc 2 nedēļām man vīrietis ar dzeltenu busiņu atveda, izkrāva kutiņā, bet tās bija vecas, plikas vistas ar gariem nagiem. Uzmanieties no tāda pārdevēja. Krāpnieks!

Drogās - Labs serviss

Labs serviss Gribu izteikt labu viedokli par strādniece Drogas Bolderājas. Tur strādā ļoti jauka sieviete ar matiem līdz pleciem. Es vienmēr nāku uz drogām nopirkt matu krāsu, bet es ne pārāk saprotu, un viņa vienmēr atbild uz maniem jautājumiem un sniedz daudz padomu! Viņa arī man palīdzēja izvēlēties krēmu manam ādas tipam. Man ļoti patīk, kā viņa konsultē un palīdz! Ceru, ka viņa saņems pelnīto balvu!

Valdis Upmanis - Naudas izkrāpšana

Valdis Upmanis internetā, galvenokārt, facebook piedāvā iegādāties kokskaidu kurināmo - briketes un granulas par īpaši izdevīgu cenu. Piedāvā tās iegādāties no uzņēmuma - turbo ak, šis uzņēmums pat neražo šādus produktus. Valdis Upamnis pieprasa samaksu pārskaitīt avansā un pēc tam pazūd. Ir ierosināta krimināllieta pret šo personu, tāpēc ir svarīgi, lai visi cietušie ar iesniegumu vērstos policijā.

Strawberries.lv - Slikta darba vieta

Slikta darba vieta Īsi un konkrēti, nav briesmīgākā darba vieta, bet tuvu tam - pretīga attieksme! Tirdzniecības vadītāja ar nenormāli augstu ego! Ļoti kāpj pari savai līnijai! Jāstrādā 10-12h maiņas jābūt darba pirms darba laika 30min un pēc darba laika viss jāsakārto - itka normāli liekas, bet par to papildus laiku jums neviens nemaksās, no malas jūs spiego, zvana par pilnīgiem sīkumiem un bļauj virsu, bieži esi nezziņā par nākamajām maiņām, jo uzrakstīt tev, lai nāc strādāt var ari 8h pirms maiņas sakuma pat...

Drogās - Nepieklājīga un neprofesionāla attieksme

Nepieklājīga un neprofesionāla attieksme Pārdevēja Dinara kopā ar citu veikala darbinieci, pie kases stāvot un apkalpojot mani skaļi smējās un ķiķināja (man protams bija jāuzgaida arī kamēr beigs smieties un tikai tad tiku apkalpota) , es visu saprotu, bet es neuzskatu, ka tā būtu jāuzvedas apkalpojot klientu. Šī bija pirmā nepatīkamā pieredze veikalā drogas un es šaubos vai vēl kādreiz došos uz avotu ielas drogām: (

Drogās - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien. Pēc drogu veikala apmeklējuma paliku nesaprašanā- kāpēc nedrīkst pasmaržot dezodorantus? Smaržām ir testeri. Tad vrb arī ieviešat dezodorantu testerus un nebūs klientam pa visu tirdz. Zāli jāaizrāda. Ka tiek smaržots dezodorants. Visvairāk kas mani sadusmoja. Ka izsakot savu viedokli. Pārdevēja man piedraudēja. Ka jāatstāj veikals. Par ko? Par to ka izsaku viedokli! Esmu ļoti neapmierināta un šo veikalu vairs neapmeklēšu (jo kosmētiku var arī nopirkt lielveikalos) kā arī citiem neieteikšu iepirkties drogās!

Narvesen - Slikts serviss, attieksme un intonācija briesmīga

Slikts serviss, attieksme un intonācija briesmīga Labdien, jau kuro reizi ar bērnu apmeklējot Narvesen A.Čaka ielā 102 novērojama loti slikta attieksme no pārdevējas puses ar rudiem matiem, šodien iepērkoties, vēlējos samaksāt par pirkumu ar karti, vienu reizi bija čip kłūda kartei, bėrns tajā brīdī pateica, ka tomēr nevēlas vienu no precēm, uz ko pārdevēja atbildēja, ka tā nedrīkst, un ka tā jau dēl kartes vinai darijums jaatkārto. Es atbildēju, ka nesaprotu kur ir problēma, attieksme bija tāda itkā ko mēs šajā veikalā meklējam, un tonis bija...

Valdis Upmanis - Krāpšana

Valdis Upmanis (iespējams izmantots viltus profils) krāpjas piedāvājot pārdošanai Briketes caur Facebook. Prasa priekšapmaksu uz firmu SIA Turbo AK. Rezultātā nav ne naudas, ne Briketes. Iespējams, ka viņš nodarbojas arī ar cita veid krāpšanas shēmām, ne tikai piedāvājot Briketes un noteikti izmanto arī firmas ar citiem nosaukumiem. Uzmanieties un neuzķeraties uz "lētiem" piedāvājumiem, jo brīnumi nenotiek !

K KUN 26.08.2022
Komentāri 3 Tirdzniecība

Drogās - Nav laba attieksme no vadītājas puses

Nav laba attieksme no vadītājas puses Sūdzība ir tāda kā šajā vietā kur es strādāju nav laba attieksme no vadītājas puses un kolēģiem. Man šajā uzņēmumā nepatīk tas ka veikalā vadītāja per citiem darbiniekiem izturas normāli bet pret citiem ne ka vajag strādāt tad sauc mani ārā pat ne pajautājot vai es esmu ar mieru strādāt vai ne mans vārds ir Anna un uzvārds ir Liesma. Deglava iela 100

220.lv - Šausmīgs serviss

Šausmīgs serviss Pasūtīju preci 220.lv. Pasūtījums tika sadalīts divās daļās, jo viena prece nāca no cita pārdevēja. Abiem pasūtījumiem samaksāju piegādi uz pakomātu. Kad saņēmu vienu no precēm likās dīvaini, ka atnāca tikai viena lieta, kaut gan pasūtījumā bija vairākās. Sāku skatīties uz epastu saņemtos apstiprinājumus. Apstiprinājumu bija 2x vairāk, tie nāca dubultā sazinājos ar 220.lv sāku prasīt, kas notiek, dublētā puse pasūtījumu gaida apmaksu, bet otrai pusei ir piegāde uz pakomātu. Palūdzu atcelt...

Zauers - Обман

Обман 22.08.2022 позвонил сотрудник и сказал "ваш заказ готов". Я сказала, что не могу в этот день и приеду завтра. 23.08.2022 я приехала за заказом, на что сотрудник сказал, вашего товара еще нет. Я спросила, а зачем вы тогда звонили? На что он ответил, я звонил, чтобы сказать, что ваш товар будет (?) я говорю, нет, вы сказали, что он уже на месте. В итоге он сказал, что я на него кричу (хотя я разговаривала спокойно) и в конце сказал, мы не будем для вас заказывать. Обходите стороной эту фирму.

Drogās - Slikts serviss!

Slikts serviss! 17.08.2022 iegāju drogas veikalā! Apkalpošana tiešām ir zem 0. Mani apkalpoja meitene vārda līga. Pienākot pie kasēs nedaudz uzgaidīju, kamēr pārdevēja pienāks pie kasēs, tajā bridi viņa bakstīja telefonu. Pienākot es pateicu labvakar, pretī nekas nebija pateikts, nebijā pateikts ne cik ir jāmaksā, pilnīgi klusums. Ja šis darbs jums tā nepatīk? Kāpēc ir tur jāstrādā? Un bojāt dienu jūsu klientam. Noteikti tur vairāk neiešu!

Drogās - Благодарность

Благодарность Хочу сказать огромное спасибо девушкам сегодня в магазине Дрогас в городе смилтене. Я сама из украины и уже успела побывать в нескольких магазинах Дрогас в Латвии. Такого общение с клиентами и отношения не видела еще не в одном магазине дрорас. Девушка у которой попросила консультацию так хорошо все мне объяснила, показала, посоветовала. К сожалению не умею латышский язык, но это не помешало нашему общению потому она хорошо понимала и по русски, что тоже не в каждом магазине бывает. Мне очень понравилась, буду заходить по чаще. Советую и остальным!

Goldlight - Bojājums , slikts serviss

Bojājums , slikts serviss Nopirku šajā veikalā auskarus bērnam, mēs viņam uzvilkām un nakošdien viņi parasti izjuka un nokrita no auss. Es biju veikalā ar salauzām auskariem ar čeku un prasa viņām samainīt vaj remontēt. Ļoti ātri goldenlight valdība pieņem lēmumu ka tā bija mūsu vaina (ka mēs pati to salauza. Ļoti slikts serviss (ja es sapratu viņām nau nekāda iespējama remonta un pavisam ļoti slikta produktu kvalitāti. Ja es sapratu no iepriekš komentiem mūsu gadījums nav pirmajs.