Reitings Tirdzniecība

BBFactory.lv
Moonlight
Elija KA

Dekra logistic - Krāpšana

Krāpšana Nesadarbojaties ar šo firmu! Sola granulas no Austrijas par 315€/palete, saņemt it kā varot Rīgas ostas teritorijā vai ar piegādi. Pasūtījām granulas, apmaksājām priekšapmaksas rēķinu un vienojāmies par piegādi. Piegāde nav, telefons neatbild un no whatsapp, kur komunicējām arī izdzēsušies šodien. Rezultātā granulas netika atvestas vispār, telefona numurs atslēgts.

V Versus 15.11.2022
Komentāri 19 Tirdzniecība

Narvesen - Virspretlikumīga masu hipnoze

Virspretlikumīga masu hipnoze Narvessen piesārņots ar virspretlikumīgu masu hipnozi. Vairākās tirdzniecības vietās pārdaugavā (slokas, ulmaņa, dammes) fiksētas kaitniekpsiholoģijas sērgas, kā uzmanības zagšanas, programmas, izlīmējot kasu zonās hipnozes lentes, kuras tiek kvalificētas kā virspretlikumīga manipulācija pret bērnu, neapzinātu, un vēl procesā, cilvēku vēlēm, uz to vissaprotami pašsaprotamām, veselīgām un laimīgām dzīvildzēm bez nebūtībā zūdošā parazītmehānisma. Firmas nedarbi, nav savietojami ar labvēlīgu...

Agapics - Virspretlikumīga masu hipnoze

Virspretlikumīga masu hipnoze Firma "Agapics" (iepriekšējais nosaukums "Paletti Rīga") nodarbojas ar virspretlikumīgu masu hipnozi. Uz apsveikumu kartiņām saliktas acis, kā agresīvi hipnozes elementi, kuri tiek kvalificēti, kā virspretlikumīga manipulācija, pret bērnu, neapzinātu, un vēl procesā, cilvēku vēlēm, uz to vissaprotami pašsaprotamām, veselīgām un laimīgām dzīvildzēm - bez nebūtībā zūdošā parazītmehānisma un kaitniekpsiholoģijas sērgas. Lai atveseļotu sociumu, organizētās noziedzības organizācija (konkrētāk...

Eden - Slikts serviss

Slikts serviss Nevar sazvanīt operatorus, jāgaida, tad atzvana pēc 10 minūtēm, piegāde Jelgavā tikai 1x nedēļā, ja nokavēji pasūtīt pērc pie konkurentiem Venden vai karaļ Avoti, kas starp citu ir spējīgi piegādāt daudz biežāk, - kad vajag, nevis kad uzņēmums sastādījis sarakstu, - klients nav vainīgs pie tā ka uzņēmumā trūkst darbinieku vai viņiem maz maksā... Slikts serviss

Begs&More - Ļoti slikts serviss

Ļoti slikts serviss Ienācu t/c alfa. Nolēmu apmeklēt veikalu " begs&More " pilns veikals ar pārdevējām: Anastasiju, Elizavetu un vēl dažām. Vienīgais ko pārdevējas bija spējīgas izdvest: " vai jums palīdzēt? " protams atbildēju: nē, paldies! Pārsteidza, pārdevēju neprofesionalitāte. Mūsdienās, kad ir tik daudz apmācību, literatūras, viss ko pārdevējas spēj pajautāt: kā jums palīdzēt? Likās ka veikals varētu būt augsta līmeņa ar profesionālu apkalpošanu, bet nācās vilties.

Fielmann - Konkurss. Slikts serviss.

Konkurss. Slikts serviss. Pirms pusotra gada iegādājos padārgas brilles (180eur) , īpaši apmierināts nebiju, bet... Pirms nedēļas briļļu rāmim nolūza kājiņa. Aiznesu uz to pašu veikalu un lūdzu pieskrūvēt jaunu. Atteica, jo nebija līdzi pirkšanas dokumentu, nu štrunts. Pēc trijām dienām atkal aiznesu brilles uz remontu ar visiem papīriem. Pieņēma un noteica laiku kad ierasties saņemt atremontētās brilles atpakaļ!... Un tagad konkurss! Cik Ilgā laikā manām brillēm pieliks jaunu kājiņu? Pirmajam, kurš uzminēs pareizo labošanas termiņu uzsaucu pusdienas vai vakariņas lido!

Drogās - Darbinieki

Darbinieki Drogas Liepāja veikalā maxima-labs veikals, gandrīz viss var atrast, bet darbinieku izskats šausmīgs. Pēdējo gadu laikā pie kases strādā cilvēki kuri nezin kas ir šampūns, ziepes. Jaunais cilvēks kurš strāda pie kases, ar ļoti netīriem matiem, ar garo netīro manikīru. , tas pats attiecas uz meitenēm pārdevējām, veikalā kurš pārdod higiēnas preces, kosmētiku!? Agrāk tā nebija.

F foto 02.11.2022
Komentāri 4 Tirdzniecība

Spirits&wine - Lieliska apkalpošana

A7 spirits&wine biju pirmo reizi un biju pārsteigta par tik lielisku apkalpošanu. Pateikties vēlos: Evelīnai, Andrejam (ja pareizi atceros vārdu) un Ingūnai. 1. Andrejs ļoti lieliski man pastāstija par viskijiem ieteica labāko varēju jautat ko vēlos puisis mācēja atbildēt uz visiem jautājumiem. 2. Evelīna lieliski orientējās vīnos, rādiju no telefona bildes un, meitene mācēja pateikt ir vai, nav veikalā un gluži, kā Andrejs lieliski apkalpoja un palīdzēja preci nogādāt līdz kasei 3...

R.D.A. - Pārdevēja šausmīgi rupja un nepieklājīga

Pārdevēja šausmīgi rupja un nepieklājīga Rīga. Nīcgales 36a. Rda veikals. Pārdevēja, (liela auguma un ļoti dūšīga) - šausmīgi bija rupja un nepieklājīga. , principa bez loģikas un bez iemesla - izteica pircējiem zāle brīdinājumu - ka viņa sakārtoja preci un lai "nerēķinājāmies ", tas kaukads absurds un arprac - ka vispār var pateikt kauko tādu pārdevējs. Pēc tādas attieksmēs - tik tiešam negribas neko vairs pirkt,. Un nākt uz veikalu Rda. , rodas jautājums kur skatās valdība? Kāpēc pieņem darba tādās neveselas darbinieces.

A Agena 30.10.2022
Komentāri 11 Tirdzniecība

Narvesen - Krāpšana

Krāpšana Šodien nopirku vienu braucienu uz mana rīdzinieka karti (29 oktobri 2022). Kad iegāju autobusa tad man vajadzēja iztērēt manu darbdiena braucienu. Tas bija Domina tirdzniecības centra un Narvesen kas veikala displeja bija zem numuru 13.

Narvesen - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Nevarēja iedot oficiālu atlaidi un teica ka ir vienalga... Saka ka neko nemākot izdarīt seja jautājuma ar tādu vienaldzīgu atbildi. Datums: 22.10.2022 15: 34 lokācijā: Rīga, Tallinas ielas pietura bildes nav jo nolama un nebija gatava pat pārdot vispār

Vrals SIA - Обман

Обман В конце мая мы оформили заказ на люстру и другие электроприборы. Внесли задаток 150 евро. Вначале они вежливо извинялись за задержку доставки товаров. А потом и вовсе перестали отвечать на наши звонки. Да и с других номеров к ним не дозвонится. Похоже нас "кинули". У фирмы нет латвйского номера счета. На накладной, которую нам любезно предоставили, указан лишь литовский. Накладную выдавал Andis Ledins

Drogās - Manis kā klienta pilnīga ignorēšana

Manis kā klienta pilnīga ignorēšana Ieejot veikalā, darbiniece kas liek preces plauktā, uz lūgumu palīdzēt nereaģē. Šķiet izliekas mani nedzirdam. Tā manuprāt ir necieņa pret mani kā klientu. Šo darbinieci esmu redzējusi arī iepriekš, kad strādājot kasē elementāra sasveicināšanas viņai ir sveša. Nav vēlēšanās šajā veikalā atgriezties.

Stradivarius - Bojajums

Bojajums Просто посмотрите фото. Куплены две недели назад, надевались пару раз. Молния слетела. В интернете ни одного контакта, только номера телефонов из магазина, на который никто не отвечает. Онлайн чат на сайте не работает. Нажимаешь «написать письмо», вылезает несколько категорий. Даже если нажимаешь, что информация на сайте не решает мою проблему, email так и не высвечивается, а лишь появляется окошко, в которое задаешь вопрос - а прочитали ли его и когда получишь ответ - неизвестно)

Āgenskalna tirgus - Neprot valsts valodu

Šodien vēlējos iegādāties pašmāju zemnieku produkciju pie ZS Straupe. Uzsākot sarunu ar pārdevēju, saprotot ka runā krieviski centos sarunu turpināt šajā valodā, saprotot ka neprotu pateikt ko vēlos, atvainojos un turpināju latviski. Uz ko pārdevēja sadusmojās ka es esot viņu aizvainojusi ka neprotu krievu valodu un preci pārdot atteicās.

V Vika 18.10.2022
Komentāri 0 Tirdzniecība

Drogās - Radio

Radio Redzu ka tas būs gars ceļš lai kaut kas mainītos tiešām …. Gadu atpakaļ rakstījām sūdzību par radio …drogas teica ka risinās to problēmu. Gads pagāja …nekas nav noticis, radio tā arī nestrādā. Kur tad ir jāraksta sūdzību lai kaut kas mainītos?

Eden - Ņirgājas par cilvēkiem un slimo suni

Ņirgājas par cilvēkiem un slimo suni Tā kā man ir slima mugura un slims kuņģis sunim - pāsūtam ūdeni pie EDEN Springs. Viņi piegādā Ķengaragā tikai ceturtdienās. Es paņēmu brīvdienu darbā, par savu rēķinu, lai sagaidīt ūdeni. Un jau kuro reizi, dienas vīdū, atnāk īsziņa, kā piegādes šodien nebūs. Būs tuvākajās 2. darba dienu laikā. Tā nav pirmā reize. Atstāt ūdeni pie dzīvokļa durvīm nedrīkst - tas ir Ķengarags! Un kodu es nezinu, izmantoju čīpu. Nācās iet uz veikalu un stiept 5l bundžas. Kas man apmaksās zaudējumus? Šajā gadījuma...

Eden - Piegādes laiks!!!

Piegādes laiks!!! Pirmo reizi saskaros ar to, ka preci piegādā pirms oficiālā darba laika! Šorīt mus pamodināja ar domofona zvanu 6: 15! Lai savāktu tukšos bačokus! Lieki piebilst, ka šīs bija atvadas no edensprings! Un ir 2 veida ūdens - crystal (kurš ir ok) un tad ir otrs veids - nedaudz lētāks un saucas ja nemaldos “dzeramais ūdens”! Viņš ir nedzerams - kkas tur pieliets klāt - sāļš? ! Nu pretīga garša!

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Narvesen (piepilsētas zāle) + - 19: 33, piegāju, pie kases, lai norēķinātos, par preci un nopirktu e-talonu. Pārdevēja, vārdā Samanta (pie krekla bija nozīmīte) (uz čeka rakstīts, nezinu kāpēc-Anastasija) uzliek e-talonu uz Letes. Stāvu un gaidu, kad izsniegs čeku. Pārdevēja ierauga, ka stāvu un neapmierinātā balsī Saka-" ko? " es-" varat, lūdzu, iedot čeku? '' pārdevēja nopūšas un Saka-''man tagad ilgi viņš būs jāmeklē. " izskatījās ļoti neapmierināta un uztaisīja čeka kopiju un izsniedza man. Ļoti nepatīkama pārdevējas attieksme, pret klientu.

Forevers - Cenas

Cenas Situācija mana,3 okt. Pirmdien centrāltirgū Forevers veikalā redzēju uz akciju iemīļoto ekstra doktordesu, domāju nopirkšu savā Olaines veikalā. Tikai tur Cena bija ap 5eiro, man ir bilde, otra dienā tāpat. Pārdevēja maza auguma apaļa sieviete, vārdu nezinu, uz manu jautāja. Nereaģēja. Nopirku tikai trešdien uz akciju. Kāpēc tā?