Reitings Veikali

Galangal
Vintage4you.eu
House

Drogās - Slikti darba apstākli

Slikti darba apstākli Mana draudzene stradaja TUR par pardeveju konsultantu, vinjas pedeja darba diena vinjai bija jasez uz kases, pusdienas partraukuma laika no vinjas kases tika nozagtas atjaunosanas kartes 86 LS apmera, vinjai shie izdevumi bija jasedz pashai. Vadiiba pat nepacentas noskaidrot, kas to varetu izdarit, netika parbauditas ne videoierices, ne citi pardeveji, kas taja laika atradas veikala. Bedigi, kad ta notiek, visu menesi cilveks raujas un rezultata sanjem par savu darbu 17LS. Kada tur var but runa par kolektivu ka tadu...

Rimi -

Shodien nopirku RIMI Alfa saldētas baravikas, atnākot mājās konstatēju, ka daļa ir tārpainas - ne tikai mazie baltie tārpiņi tupēja ieksha, bet arii smuki lieli... apetiite bija sabojata. Aizdomas man vel izraisija galjas stendaa paarliimeetaas cenas graavendaales galjai, kur uz graavendaales cenas noraadiits viens terminjsh kursh jau beidzies, bet pa virsu rimii cena, kur uzlikts cits terminjsh, galvenais bija tas , ka bija tikai no kura datuma var ietot, bet liidz kuram bija aizkjeepaats ar melnu markjieri

I ilze 25.01.2007
Komentāri 1 Veikali

Mego -

Iepirkos veikalā Mego Jēkaba ielā 20/22, Rīgā, pieejot pie kases, maksāju par savu pirkumu, bet kasiere (tumšiem īsiem matiem) man nepieklājīgā tonī un nepareizā latviešu valodā jautāja, vai negrasos maksāt par tiem āboliem, kas atrodas manā maisiņā. Atbildēju, ka tos pirku citā veikalā, tad uzreiz pienāca klāt apsargs, kurš arī ne īpaši laipni lika uzrādīt čeku, kura man gan nebija līdzi, lai gan uzreiz bija redzams ka āboli ir pilnīgi savādāki jau pēc izskata vien nekā Mego veikalā. Jutos, kā...

MAXIMA Daugavpilī -

Vienmēr pirkumus no citiem veikaliem atstāju skapīšos. Sodien arī aizvēru skapīti, paņēmu atslēgu un gāju iepirkties. Kad ar pirkumiem atnācu pēc savām mantām, sapratu, ka neiegaumēju skapīša numuru, ka arī atrašanas vietu. Skatījos uz atslēgas numuru(pirmais cipars nebija redzams ne no vienas puses, otrais bija 0, skāpīšu ap 100) un nezināju ko iesākt. Sāku mēgināt, kuram skapītim atslēga derēs. Es biju ļoti izbrīnīta, kad man atvērās 20 skapītis(bija aizvērts, atslēgas durvīs nebija, bija...

Rimi -

xm uslovija truda v rimi zavisit ot togo kem ti konkretno xoces rabotatj grusikom prodavcom ili kasirom ili jeso kem to kogda ja rabotal grusikom v rimi kotorij naxodica po adresu riga purcimes stirnu okol obeloj cerkvi na protiv doma mebeli rabocij denjs scitalsa s 8 utra do 10vecera platili v rajone 300ls jestestvenno bes obmana

Drogās -

"Drogas"tipa reklamee,ka visi it kaa baigi ciitiigi paarbauda cenas labi tas taa,bet nevajag jau dir...., ka vinjiem ir pashas letaakaas cenas,jo nopirku tieveeshanas kreemu "Eveline" pa Ls 2.60 kaut kas,tad vakaraa iegaaju "Rimi" tur tieshi tas pats kreems pa latu leetaak.Aplauzos.

Maxima Rēzeknē -

Šodien pirku Maximā sveromos salātus. Meitene, kas izlīda no palīgtelpas durvīm un iesvēra salātus izskatījās pēc lopu barotājas ar nopuķotu, nosmulētu, notašķītu un taukainu maksimas zilo kreklu, nemazgātiem tukainiem matiem. Kad viņa svēra salātus es nolūkojos uz vinjas rokām, rokas netīras ar melniem nagiem, turklāt iņ to darīja BEZ cimdiem..tagad ēdu ts salātus un rakst, ceru ka ar neko nesaslimšu..Tā druscn šķebīgi ir iedomājoties

J JanjissG 16.01.2007
Komentāri 1 Veikali

Rimi -

Man shodien piemetaas pilniigs besis ieejot RIMI Vecmiilgraavii. Kaa parasti tur ir garas rindas, bet visas kases netiek izmantotas, jo paardeveejas vazaajas pa veikalu un pljaapaa savaa starpaa. Un veel pirms apm. 1/2 gada gaaju veikalaa un luudzu galju sagriezt shkjeeliitees, bet man atbildeeja:"Nevar aparaats ir beigts". Nu ko biju citaa Rimi (hipermarket), un man sagrieza

M Martins 14.01.2007
Komentāri 6 Veikali

RIMI MEZCIEMS -

vAKARDIEN NOPIRKU rIMI mEZCIEMS VISTAS GALAS FILEJU, veca IESMEREJA, NACAS MEST LAUKA!

BETA -

A vi znaete v BETE gde prodajut smetanu razvesnuju ee razbavljajut gorjacej vodoj dlja bolshego kolicestva prodazi, ctobi navoritsja

K KostjaR 14.01.2007
Komentāri 3 Veikali

Maxima -

Kolosaāls piedzīvojums! Nopirku Maximā bulciņu, ar riekstiem un rozīnēm... A TUR IEKŠĀ AKMENS!!! Nolauzu zobu-20Ls zobārstniecības pakalpojumiem... un es jau nekādi nevaru pierādīt, ka tā ir viņu vaina... Rezultātā man ir bulciņa par Ls20.12. Nav nemaz lēti...

Rimi -

Ziniet, kaut kur esmu lasījusi par supermarketu Daugavpilī. Nevaru piekrist tam viedoklim, ka tur lēni strādā, un par čeku par jums neatvainojās. Biju pirms Ziemassvētkiem Daugavpilī un mani apkalpoja puisis (kasieris). Smaidīgs, jautrs, laipns, ātri apkalpoja un bez nekādām problēmām. Ir vērts pamācīties šādas iemaņas pie viņa!!! PALDIES VIŅAM PAR LAIPNĪBU...

I IlonaK 12.01.2007
Komentāri 0 Veikali

Maxima - Nedostacha kadrov

Nedostacha kadrov Pro4itala vse zalobi 4to tut napisani i dolgo smejalasj! Kone4no ja ponimaju 6ok pokupatelej na opari6ej, plesenj i pro4ee... sama rabotaju v maxime i smelo mogu zajavitj - bolj6ie o4eredi, perputannie ceni i td i tp sledstvie nedosta4i kadrov! Posmotrela-bi ja na vas esli bi vam nadobilo rabotatj za takuju zarplatu + tebja ewe obvinjajut vo vseh kosjakah magazina + za 4eloveka daze nes4itajut.

V vnenv 09.01.2007
Komentāri 11 Veikali

Maxima -

Pri pokupke bitovoj tehniki v Maxima, na Slokas 115 obraschajte vnimanije na to, kak prodavci zapolnjajut garantijnij talon.Oni dolzhni vpisivatj zavodskoj nomer izdelija, no ne delajut etogo!Takzhe prodajut tovari s defektom!(Osobenno pechi mikrovolnovije!!!!).Prodavci takzhe ploho znajut tovar.Konsuljtirovatjsja u nih bespolezno!!!!

Rimi -

Agrāk strādājām RIMI Pulkvedī. Kā bijušie darbinieki varam teikt tikai to, ka nav jēga pirkt lētās elektropreces! Tās bieži lūzt un tiek nestas atpakaļ uz garantijas remontu. Arī ar ēdienu ir jauzmanās jo RIMI tirdzniecības koncepcija paredz to, ka ja piemēram krabju nūjiņām beidzās derīguma termiņš, tad nakošajā dienā parādās krabju salātiņi - "svaigi"! Līdzīgi ir ar visiem gaļas produktiem, augļiem u.c. Piemēram "svaigai" gaļai pilnīgi oficiāli tiek nomainīts derīguma termiņš.

Rimi -

4 jannvaria i6ol na rabotu ri6il kupitj paku6atj za6ol v rimi katoraja nahodzitsa na Ilukstes i kupil kuricu grill i6o tjioplinkaju,vovreme obieda ri6il sjesti 6to kupil,otkrivaju svaju kuricu s pakieta idziot strani zapah,okazivajetsa kuricu kotoraju kupil v rimi ona ispor4ena tak 6to uzhe vonajet nevazmozhno jestji ja ijo vzial i vibrosiel vot tak ja ostalsia bez obieda!!!!!!!!!Ja ho4u predupridzitj ostalnyh kogda bieriote miaso nuhajte ivo przhde 4em kupitj!!!!!!!!!

Rimi -

RiMI Olimpija 6.janvarii, 2004, nopirku kartupelus krejumaa un Teftelus. Abas lietas bija NENORMALI saaljas, vienkarsi needamas. RIMI pavars vispar pagarsho ko uztaisa?? Pretigi! Vairak so partiku nepirksu. Vel tagad atceroties shermulji metaas.

Maxima -

Ne v koem slu4ae, ne idite rabotat' v Maximu ili T-market, eto odna berloga pod solidnim nazvaniem VP MARKET. Ljudej tam prosto imejut po polnoi programme: pahat' budete 15 4asov v sutki, platit' minimalku, pljus vihodit' budete na svoih oficial'nih vihodnih i 4istit' sklad, raskladivat' tovar. Potom budut priezzat' litovci i govorit' 4to magazin voobshe ne rabotaet i srezet vsem zarplatu v tekushjem mesjace. Voobchem, esli vam dorogo zdorovje, nervi i samouvazenie - obhodite kantoru VP MARKET storonoj!!!!!! Uda4i!

H hahd ldsa 02.01.2007
Komentāri 6 Veikali