www.sudzibas.lv MAXIMA Konservēti puvuši gurķi

Maxima - Konservēti puvuši gurķi

Iegādājos veikalā MAXIMA marinētus gurķus, atveru burku, katrs otrais gurķis burkā puvis, MAXIMAS politika iegādādies vislētākos draņķus un pārdot tos kā labu preci, par ko viņi tajos lielveikalos MAXSIMA mūs uzskata un ko atļaujas, maitas!!!
Nepērcies šos gurķus!

Minesota 14.04.2013

Nu tad laiks pašam marinēt gurķus! Tad nebūs jāpērk visādi draņķi.

JA ievieto bildes, tad sagriez tās pareizi!

Ausainītis 14.04.2013

Nevajag bildi apgriezt, jo autors vēl staigā četrrāpus!

M Māris640 14.04.2013

Ko jūs te lasat lai piekasītos, ja nav ko darīt, nebojājat redzi monitoros un ejat pastaigāties, paelpojat svaigu gaisu, man planšetniekā atverot bildi tā bija taisnu un pievienojot to arī taisni stāvēja, ja jēgu no rakstītā neizlobat, paturiet savus komentus pie sevis.

Ausainītis 14.04.2013

Tev stāvēja taisni vai stīvi? Man ir vēl labāks padoms:bomžu veikalā gurķus un tomātus pērc tikai tad, kad pašam ir dārzā.

Minesota 14.04.2013

Māri640, tu pēc gurķu ēšanas tāds nervozs, jeb tāds esi no dzimšanas?

Nandia 18.04.2013

nu beidziet nervozēt ;) būtībā pilnīgi vienalga kā šī foto ievietota, jo 'tolka' no tās nav nekāda - prosta burka ar etiķeti! Bet mani vairāk interesē - KUR FOTO AR PUVUŠAJIEM GURĶIEM?!
Dīvaini bildēt burku, kas neizsaka it neko, tikai firmu. bet nenofotografēt konstatēto faktu ar puvekļiem! UN kāpēc burka tāda patukša izskatās? Ta jau sanāk, ka nemaz tik nesmeķējami tie nebija!
ĀĀĀ un jā, žēloties vajadzētu uz šo gurķu ražotājiem... kas nebūt pēc šiltes neizskatās Maximas (Optima līnija) ražojums! Ražotāji būs slikti mazgājuši gurķus un term.apstrāde būs pieklibojusi... sūdzība vairāk ir tīrs Maxima naidnieka stāsts, kurš ...aaa - varbūt Kronis gurķīšu reklamētājs. Tā teikt iesākumā 'lētie' konkurenti jānomelno un tad var stāstīt kādi mums gurķi labi!
Atceries - viss labākie ir pašu audzēti gurķīši un marinēti pēc vecmāmiņu receptēm!