www.sudzibas.lv MAXIMA акционная посуда Делимано

Maxima - акционная посуда Делимано

Не покупайте эту посуду.Чуть больше месяца пользовалась и "знаменитое качество Долимано" себя показало - эмаль начала откалываться маленькими кусочками.Чек ,понятное дело, выброшен, а магазин отказывается менять сковороду.Как - будто где -то еще в городе можно такую купить. Так что "подарок" от Максимы оказался не дешевым - сковорода и крышка(которые продают без акции).

B

Nandia 23.05.2013

Delimano produkciju var iegādāties internetā. Pat tajā pašā top shop! Delimano ir laba kvalitāte. Mums jau vairāk kā gadu ir visi Delimano katli, pannas visa veida un cepešpanna. Izskatās tā pat kā kad atveda kurjers. Cepam, šmorējam un vāram katru dienu - pilnīgi nekādas izmaiņas. Ar keramiskajām pannām un katliem ienkārši jāmāk gatavot saudzīgi, bez dzelzs priekšmetiem, kas bojā pārklājumu. Tāpat mazgājot nedrīkst lietot abrazīvos tīrāmos un švammes ar assumiem un kur nu vēl ko kasīt nost ja piededzis, kas īstenībā atkal būtu liels brīnums, Delimano tieši nodrošina, ka nekas nepiedeg.

Atvaino, bet neesat pareizi kopuši un pielietojuši pannu.

donna b 23.05.2013

Man ir divas pannas no Maximo un viens katls. Lietoja divus menesus. Nav pretenziju, bet protams jalieto biskin ellas jo pilnigi bez ellas produkti piedegs. Katlam vispar nav ne vainas. Bez ceka nemainis, jo vajag maini taja veikalaa, kura pirki. Un Rigaa ir cik daudz Maximu?

I Innuendo 08.01.2016

да,посуда - г! через месяц все стало дико прилипать так, что невозможно отодрать. и это при том, что соблюдала темепратурный режим и аккуратно обращалась.

в максиме вообще по наклейкам одна херня всегда.