www.sudzibas.lv RIMI par nepilnu pudeles saturu

Rimi, Smiltenes piens - par nepilnu pudeles saturu

šodien iegādājos Rimi Olimpijā piena Spēks dzērienu (1% tauku) Smiltene 450g pudelīte, bet kad atvēru, tajā bija tikai puse ~200g dzēriena, pudelīte bija ar standarta korķīti, kas gan ļoti viegli atskrūvējās salīdzinot ar citām reizēm. Nezinu, kas gan ar šāda veida zādzību nodarbojas- veikals vai Smiltene piens?
Vai varu kaut kur griezties, lai darboņi neturpinātu šāda veida mahinācijas? Kā saprotat, pierādīt gan vairs nevienam neko nevaru!
Aina

M Maddalena 17.04.2013

Ne Smiltene un ne Rimi, bet tādas govis kā tu - atnāk un izrij, un noliek vietā. Un tikai stulbene ar 1% tauku smadzeņu vietā var to nezināt. Uzraksti Smiltenei, ka viņiem tādi korķi, kuri viegli atskrūvējami, lai uzlabo taru, bet pret ēdelīgām govīm pašapkalpošanās veikalos tu neko nepadarīsi. Ko, uzreiz pēc svara nevar saprast, ka pudele pustukša?

A AK79 17.04.2013

Kaads ir vienkaarshi bijis izslaapis un nodzeeris krietnu speeka malku