www.sudzibas.lv RIMI RUPJA KASIERE

SIA "RIMI LATVIA" - RUPJA KASIERE

Šoreiz bija tā robeža, ka es saņemos uzrakstīt. Ar to, ka DAŽI no Rimi kasieri nesveicinās, nejautā vai man ir klienta karte , nepasaka paldies par pirkumiem un gaidām Jūs vel mūsu veikalā, es jau pierādu un samierinājis. Ārī ar to, ka kasē strādā "pusmiruši" cilvēki.
Pirms manis par pirkumiem maksāja vīrietis, kurām iedeva kasiere uzlīmes un viņš tas nepaņēma un redzēja ka es pirku somu ar uzlīmes akciju izdarīja ar roku žestu ka es varu tos paņemt. Pienāk mana kārta, es pienācu tuvāk un skatos uzlīmes vairāk nav naudas trauciņa, tad es palūdzu kasierei, lai viņa tas noliek atpakaļ un atdod man. Teicu, ka vīrietis atstāja tas man un atļāva paņemt, jo mēs esam no kaimiņ mājam un braucām kopā vienā mašīna uz veikalu. Uz to, ka es palūdzu atpakaļ tas uzlīmes, man kasiere, kliegdama, teica ka varbūt vajag paldies teikt par to, ka es jums iedevu tas uzlīmes. Es biju šokēts, ka es vēl nedabūju pat nolīkt makā tas uzlīmes, bet uz mani jau bļava neapmierināta kasiere un man vel man par to viņai būtu jāpateicas ka mans garastāvoklis bija sabojāts. Nu ziniet, Jums būtu jāpievērš mīļa Rimi uz darbinieku attieksmi pret klientu, jo kā nu kā es esmu klients un man gribētos attiecīgu un pienācīgu attieksmi pret sevi, galu gala es maksāju par pakalpojumu! Kasieres vārds, kas bija norādīts uz čeka ir Tatjana S
Spices Rimi 4.kase un es pieprasu lai ar mani sazinās un noskaidro šo situāciju mans tel.num. 29633375 e-pasts [slēpt]@gmail.com

Minesota 20.05.2013

Pareizi, ka šeit publiskajā saitā uzrakstīji savu telefona numuru. Tagad tev zvanīs visādi pajoliņi :D

donna b 20.05.2013

Tev ar galvu viss kartibaa? Es jau saprotu ka gribas to cemodanu na halavu, bet tik pazemoties lai visiem kliegt par so. LOL. Un vispar bija kadreiz doma, KA ir stradat visu dienu kasee un ar visiem sasveicinaties un drillet tas visas "GAIDAM JUS ATPAKAL" un "paldies par pirkumu" standard frazes par 250 Ls net algu? Padoma, un ludzu nesaki, "lai iet kaut kur citur stradat", jo CITUR maksa to pasu naudu, lai cilveks nenomirst badaa.

L Liene Bredaka 21.05.2013

Kartējais mīkstmiesis... laikam nepaspēji izkravāt pirkuma maisiņu, bet skrēji pie datora rakstīt sūdzību. Vispār es neticu, ka kasiere uz tevi bļāva!

Būs tev naktī jāuzvana :D

U uno 21.05.2013

Tāda gadijumā vajadzēja saukt vecako kasieri vai maiņas vadītāju lai ar visu tiek skaidrībā uz vietas!!
Un ko jūs visi uzbraucat cilvēkam virsū!Klientam vienmēr taisnība!!
Tāds iespaids kā visos supermārketos ņem darbā neapmierinātus ar dzīvi cilvēkus))))

P plot 21.05.2013

Как так?! В рекламе рассказывали, что они уже рождаются с улыбкой!!! :-) Вот и верь после этого рекламе :-)

ilmaars 21.05.2013

Nav tāds trobelis kā Maximā - normālā Maximā, laikam XX, stāv vienmēr 5 cilvēki pie salātiem, divas meitenes kaut ko čakarē riņķī, man priekšā ielien krievu vecene, izliekoties, ka viņa tur stāvēja, a es rindā jau 15 min. gaidu. Tad tik šī sūta pēc kārtas aknas un citas lietas. Neko neteicu, lai jau sūta, apd*rsīsies nedabūjsi. Pārdevēja latviski nesaprot - Katorije van nužni? Pilnīgs bardaks. Tad vēl ne lūdzu pasaka, neko, gandrīz aizmeta pāri stiklam - še, rij. Es saprotu, ka ar krieviem jau laipnāk, bet man arī ēst gribās.
Kasieres vispār pusmirušas tur - 10 min. gaidu rindā, meitene ar savām kuslām rokām cilā, ne karti prasa, ne labdien, ne lūdzu, ne saka, cik jāmaksā, tad vēl saka, lai liek tuvāk preci, jo lenta iesprūda. Es saprotu, ka daudzi iedomājas arī nez ko no sevis, ka es varu un citi var gaidīt tik ilgi, kamēr nobeigsies, bet visa tā gaidīšana.. nav jau viegls darbs kasieriem, bet kad redzu, ka man salātu kārbu aizmet dažviet tā it kā Bāz tik dziļāk maisā, pēc tādas metodes, ka atsprāgst vaļā gandrīz, negribās vairs tur iet. Rimi vēl normaļna, bet esmu teicis un teikšu, ka Maxima no sevis slikto zīmogu nekad nenoņems, jo pieņem visādus lubrakus, viss lēni, bērnu preces vienā Maximā sabāztas blakus tā, ka ja es būtu resnāks vai vnk. resns cilvēks nevar iziet cauri, tad apgāž, tad trobeli ceļ..

D Dusja11 21.05.2013

Ak, Dievs! Kāds malacītis, ka uzrakstīji internetā savu numuru un e-pastu. Ak tu nabadziņš, neticu, ka tev uzkliedza virsū par kaut kādām uzlīmēm. Un ja kasiere kliedz, tad uzreiz atnāk vecākā kasiere un vēl viņiem ir kameras pie katras kases. Tā kā visu Tavu runu, Artjoms Jegorovs, var apskatīties un apliecināt/noliegt.