www.sudzibas.lv MAXIMA Darbs maxima

Maxima - Darbs maxima

velos pastastit savu pieredzi darba veikala maxima tas bija šausmas1.regionala dir. slikts cilvēks kad vina atbrauc tad jalaiza, jataisa kafija steidzami un ļoti atri,ja tu to nedari tad tu esi melnaja saraksta,vina piekasas pie visa un tad sakas sodi -30,-50 vai minimala.....vina uzskata ja vina neatbrauks neviens nestradas.2.direktore no rita ienakot darba jau ar koliegšanu,uzreiz kaut kas nepatik,ja kas uzreiz bede ar regionalo un ja vina neieklaujas menesa veikala budzeta tad no visiem tiek nemta nauda nost neskatoties uz to cik cilveki stradajusi un ari jalaiza pakala savadak labu algu neredzet, vinai ir savi miluli kurus pec tam virza pa karjeras kapnem uz augsu.jā tu vinai nerpatic tad tev uztaisis sliktu reputaciju un cita maxima tevi nenems jo vi sava strpa sazvanas un lemj nemt tevi vai ne.3.apsardze vini uzskata ka ir dievi ka var darit ko grib uzvesties ka grib,dzert darba,apsmiet un apsaukat stradniekus.izmanto savu amatu savas intereses visiem bail ar viniem sasieties jo var pazaudet darbu.ja kadu noker tad sit lidz bezsamanai un vel atskrien no citiem veikaliem.vel prasa maksat naudu skaidra viniem,ir gadijies pat gajusi ar ta saucamo zagli pie vina uz majam pakaļ naudai.kad tu ej prom tad apsargs brauc lidzi lai panemtu no tevis naudu,jo naudu tu sanemt vari gan uz kartes gan uz rokas un tu brauc uz galveno ofissu uz kekavas nov.ABRAS.kontrole visu darbu var uzkliegt uz kasiera vai pardeveja kaut gan patiesiba nav nekas.katrs apsargs draz kasierus.kaut gan nedrikst kopa stradat gimenes loceklem vini strada kopa. 4.tad iet parejie mainas vaditajas,kasieri,pardeveji,kraveji,apkopejas kura nav nekas veikala vini strada no rita lidz vakaram un neviens par to nesamaksas ja nostradasi liekas stundas,ja atnak pvd tad visi parejie tiek sazvaniti un bridinati ka pa rajonu staiga pvd kaut gan patiesiba tur ir bardaks,nazi ar ko griez gan sieru gan auglus mazgajas vienreiz diena.ledusskapjos ļoti daudz produkti ar iztecejušo der.terminu.gadas pat menesi divus veca partika,ka instances to neredz nesaprotu.....valsts valodas parbaudes laika visi kuri nezin nemak slepjas.5.tad ir tda lieta ka iekseja parbaude audits.... ja slikti iziet tad no pardeveja nonem naudu vai nu no mainas vaditajas un no direktora......ta ir biesmiga kompanija nekad NESTRADAJIET TUR........ziniet sev cenu nējiet maximāāa..........viss kas te ir apraktits ir ļoti maza daliņa no visa....

A astrocelotaja 15.04.2013

"nazi ar ko griez gan sieru gan auglus mazgajas vienreiz diena.ledusskapjos ljoti daudz produkti ar iztecejusho der.terminu.gadas pat menesi divus veca partika" - paldies, ka pabrīdinājat. Es dzirdēju, ka Krievijā ir riskanti pirkt veikalos pakotu pārtiku, izskatās, ka Latvijā ir tas pats.

D dambitis12 16.04.2013

Bet tev pašai ar galvu viss ir kārtībā? Izskatās vai nu palīgskolā mācījusies vai arī no dziļiem laukiem.

donna b 16.04.2013

**.ja kadu noker tad sit lidz bezsamanai un vel atskrien no citiem veikaliem** Tiesam? Atskrien no citiem veikaliem sist?

**ziniet sev cenu neejiet maximaaaaa...** Aga, varat iet uz Iki vai Rimi, tur bus debesmanna, un nebus jastrada, tikai premijas bus jasanem.

Zinu cilvekus kas strada gan Rimi, gan Maxima un par veco partiku, ja visadi var gadities, tapec ka galvenais, ka ir japardod un pircejam jabut modram; bet par sisasnu un visu parejo...tas parspilejums un par zverveidigiem prieksniekiem ari...

L Liza1234 15.09.2023

Tubtur biji, zini ka nav taisniba, lai rakstītu? Tas ka nespēj noticēt realitātei nenozīmē ka ta nav taisniba. Katra filiālē gan ir atsķirīgi, tomer darbs veikala ta tiesam ir elle. Un maxima ir zemaka kategorija, neko labu tur nesagaidit.

L loco 18.04.2013

Vaitad pec darba likuma darba devējs darba ņēmējam vispār ir tiesīgs uzlikt naudas sodu???
Eee, helooou...nēē!!! Darba likums 6 pants, darba devējs dabiniekam var izteikt rakstveida piezīmi vai rājienu vai uzteikt darbu!! Nekādu naudas sodu uzlikt nevar, tas NAV likumīgi...

Cilvēki, palasiet darba likumus u.t.t lai darba devējam būtu mazākas iespējas jūs vālēt uz čakarēt!!

L Liza1234 15.09.2023

Vini visu ko dara kas ienak prata un likumus neskatas. Ja kas nepatīk sudus sataisis. Ar atlaisanu bus par maz.

S shena1971 22.06.2013

Может конечно что-то и из этого правда, но не так всё трагично... в каждой сети свои правила и рими и супернетто не особо отличаются, смотря как ты себя поставишь это раз а во вторых если заморачиваться на всех пустяках то на любой работе придётся сложно. а на все эти беспределы есть управа. плюс всё зависит от магазина и коллектива. сами в махиме далеко за 7 лет и ничего не могу сказать что настолько плохо. логично что 500 лат за работу кассира получать не будешь. но чуточку ума и терпения можно и директором стать. любой скажет что директора это те же бывшие кассиры продавцы и т.д.

M mja 22.06.2013

loco, ligumus jau var dazhadus noslegt. piemeram, tev maksa minimalo un parejo piemaksas un bonusos. attiecigi par katru parkapumu drikst nonemt kadu no piemaksam, bonusiem lidz beigas atliek vien plika minimala. ja ar shadu ligumu skriesi kkur sudzeties, tad tev ta ari pateiks- darba devejs nav spiests maksat piemaksas. attiecigi izties ar minimalo.

K Kāmīc 09.08.2013

maxima, čili pica un tamlīdzīgi smirdīgi lietuviešu uzņēmumi vispār principiāli jāignorē! Man pāris paziņas strādā šinī "bodītē" un jāsaka ka atsauksmes nav diez cik rožainas!!! Šī meitene varbūt pārspīlē, tomēr arī ļoti liela daļa taisnības viņai ir! Ir bijušas situācijas kad veikals jāver vaļā, bet nav kam pie kases sēdēt, jo visi kasieri aizlaidušies uz citām darba vietām :D (pavērojiet kaut vai elementāru lietu, cik bieži darbiniekus meklē maxima, uu cik bieži Rimi...? ;) )

Vēl jau varētu pieminēt atklātu lietuviešu preču lobiju, bet nu par to pat runāt negribās, jo jebkurš normāls cilvēks kas nav zaudējis garšas izjūtu ļoti labi sajutīs atšķirību starp Latvijas piena un citiem produktiem, atšķirībā no lietuviešu piena produktu izstrādājumiem!!! piesātinātiem ar modificētās sojas taukiem!!!

Šobrīd kad cenas praktiski neatšķiras lielveikalos (runa neiet par Stokmann un Sky) es tiešām neizprotu maximas apmeklētāju uzticību šai zarnu bodei!!!

L Liza1234 15.09.2023

Ne visi var atļauties paņemt lv produktu, kad blakus stav farm milk psr pieejamu cenu. Lielka dala lv izdzivo uz kapeiku algam. Ari videjas algas pec nodokliem nav dizi lielakas par minimalo.

V viktorija138 29.10.2013

Zini, tas, ko esi uzrakstījusi-tas nav DARBS Maximā. Tas ir stāsts par CILVĒKIEM, kuri ir tā audzināti.
Es strādāju 3-īs Maximās.
Un man bija paveicies ar visiem kolektīviem.Un biju ļoti gandarīta ar to darbu.

M Marija. k. 31.07.2016

Tie ir vienkāršu meli,ko tā sieviete rakstīja.Nevienā veikalā tāda vadītāja nav.Es arī strādāju Maksimā,un vadītāja neko sev tādu neatļauj.Visticamāk šo sievieti atlaida.Kaut kas aizvainoja.Tādus cilvēkus taču neturēs,it īpaši Maksimā. Jo kā zināms,darbiniekam ir jābūt kaut vai smaidošam un komunikablam. Bet palasot šo,es nedomāju ka šis cilvēks ir tā darba vērts.

L Liza1234 15.09.2023

Nedomaju ka vina melo, visu ko esmu pieredzējusi ka notiek veikalos un ne tadas vuen šausmas redzetas un dzirdetas. Ipasi province.
Plus ja darbinieks aiziet prom del likumu pārkāpumiem no vadibas puses vai bullinga, par to darbinieku visadas legendas laiz ka parauga bridinajumu ar ko citus biedet. Vei, vinam tur tadi un tadi sudi bija , vins tadas un tadas lietas darija, apmelo zagsana un ko tik vel neizdoma. Pasai ari ta bija ar rimi. Kad atbacu reiz iepirkties tadus stastinus klausos no bijušajiem kolēģiem, kaut pati vnk aizgaju, nevelejos turpināt ciest.

S Sīka21 01.07.2016

Man ari nau diezko labas atsauksmes saku stradat maxima atieksme pret darbiniekiem sudiga. Es pati stradaju pie kases vienreiz paradijas liels minus padomaju ka varbut tiesam pati vainiga. Be kad otreiz paradijas pateicu ka pietiks rita rakstu atlugumu es uzrakstu atlugumu un man apsargs kas bija pamatigi iedzeris un vaditaja man blava virsu ka es esmu to naudu nozagusi es prasiju lai parada kaut vienu kameru kur es panemu naudu. Vini to nedarija velak velpiespieda man viniem adot savu i de kartinu un kamer virs vinu neatveda mani iesledz apsarga buceni. Kamer es nepiedraudeju ka isauksu policiju vini man neadeva i de kartinu.

L Liza1234 15.09.2023

Uzreiz vajadzeja saukt polcoju jau pie pirma minusa. Gan jau deifa bija. Inkasaciju nepareizi uztaisija.