www.sudzibas.lv RIMI Sliktas kvalitātes gaļa

Olimpijas Rimi iepakotā vistas gaļa - Sliktas kvalitātes gaļa

Vakar Olimpijā, veikalā Rimi, nopirku gan vistas gaļu ar mandeļu skaidiņām gan vistas gaļu "mētru marinādē". Termiņš bija līdz rītdienai tobiš 15.04.1213. Sagatavojām šorīt un kādas 3 stundas pēc šīs gaļas apēšanas (nekas cits pirms vai starplaikā netika ēsts) abiem sāka palikt slikti. Dzīvesbiedrs vēma, man gaļa bija tikusi nedaudz tālāk. Rezultātā - abiem slikti, sāp galvas, jāsauc kāds, lai iet uz aptieku pakaļ ūdenim un speciālam pūlverim, kurš jādzer, kad ir atūdeņošanās.
Šī bija pirmā reize, kad kas tāds pēc Rimi gaļas ir noticis, bet pēc šī visa mana uzticība ir zudusi. Nevēlos vairs tādas mocības piedzīvot.
Ļoti nekvalitatīva vai arī tā bija jau pēctermiņa gaļa un tādēļ iemarinēta.

K Krista 15.04.2013

Man atkal bija tāda situācija, kad paņēmu iepakoto broilera fileju, kas maksāja 1.14, bet pie kases man izsita 1.52, es pārdevējai rādu, ka cena tādu bet izsitāt man savādāk, šī ar visu gaļu kaut kur aizskrēja un pēc kāda laika nāk atpakaļ un saka, ka šai gaļai vakar bija akcija, tāpēc tā rāda un šodien vairs neesot..tātad viņi to pašu akcijas nenopirkto gaļu pārdot tālāk, spriediet paši kā tur ir..labāk, tad pirkt sveramo.

Nandia 18.04.2013

njam, mēs ar jau sen nepērkam marinētās gaļas - nekādas un nevienā no veikaliem. Pat šašlikus. protams ne vienmēr tie marinējumi būs slikti, bet tas, ka pilnīgi svaigu gaļu nemarinē, tas nu ir fakts. Produkcija vnk pēc iespējas vairāk jānopārdod. tas ziniet izklausās pēc vecmāmiņu mūžīgā taupības momenta - ah, biku jau iesmakusi. nu nekas nomazgāšu un iemarinēšu būs ok. ;)
ak, jā, ar tiem sagrieztajiem sieriem panelieliem gabaliem ar ir kā ir. Paņemiet un salīdziniet smaržu, kad tikko attaisat sieru un nākamajā dienā! Pēc vienas reizes saskaroties ar gaisu, nākamā jau jūtās tāds sastāvēju piena smaka. Bet jau trešajā dienā...nu es vairs nespēju! Vīrs gribēja kā labāk - no rītauzcep tostermaizes, a espēc tam mocījos vēdergraizēs. Kad ledusskapī konstatēju, ka sacepis viņš sieru, kam sākas tikai 3 diena no atvēršanas (kaut gantermiņš vēlpāris dienas ir ok) - viss bijas kaidrs, jo no vārītas tējas nekas nevar būt un maize svaiga kvalitatīva. Pēc pāris stundām arī vīrs sāka žēloties, ka vēderā kas nelāgs1

V Vasja2804 19.04.2013

отстойная контора