www.sudzibas.lv Provento Attieksme pret cilvēkiem!

ProVento - Attieksme pret cilvēkiem!

Gāju viendien iekārtoties darbā uz firmu Provento kā palīgstrādnieks.Saruna mums ar Uģa kungu bija īsa. Varēja labi just viņa nievājošo atieksmi pret manu personu un citiem darbiniekiem ko uzspēju pamanīt būdams tur. Un tā viņa dumjā anketa ar dumjeim jautājumiem. Piemēram cik Jūs vēlētos saņemt algu? Kā palīgstrādnieks neko daudz nevar gribēt nu tolks rakstīt 700 Ls uzrakstīju kad vienalga. Viņam tas nepatika. Es viņam paskaidroju kad es protam gribētu tos 700 Ls bet kurš man viņus dos. Nu maksās minimālo strādāšu par minimālo, tikuntā nepatika. Protam es saprotu kad Uģa kungam nevajaga tagad katru uzņemt ar atplestām rokām un smaidošam, bet ir jāsaprot arī to, kad cilvēks meklē darbu viņš varētu būt morāli nospiests. Būt bezdarbniekam ir ļoti grūti un vajadzētu kautvai nedaudz būt iejūtīgam. Runājot parto ko te rakstīja viens cilvēks par sētnieka darbu. Uģis man to pašu piedāvāja teigdams nosākuma pastrādāsi par sētnieku tad paskatīsimies. Un vel anketā jautājums cik Jūs gribētu algu? Starpcitu veljoprojām esmu darba meklējumos Edvīns.

K

O Olga -aglO 06.07.2016

Es arī biju pie Uģa kunga uz darba pārunām normāla attieksme un to jautājumu uzdod gandrīz visi darba devēji, ar atbildi vienalga darbu būs grūti atrast.