www.sudzibas.lv MAXIMA alkohola tirdzniecība

Maxima - alkohola tirdzniecība

Ja ejiet uz veikalu Maxima xx, kas atrodas Imantā pie autobusu galapunkta, un vēlaties iegādāties alkoholu, pat ja sen neesat 18 gadus vecs, ņemiet līdzi pasi vai vadītāja apliecību. Tur ir tādi kasieru eksemplāri, kuri personām, kurām pie 30 un pāri 30 gadu vecumam, uzstājīgi prasa dokumentu, turklāt neko citu izņemot pasi vai vadītāja apliecību neatzīst! Tā arī palikām bez alkohola pudelītes, jo Siromjatņikova atteicās mum pieaugušiem cilvēkiem to pārdot! Smieklīgi un kompliments mums, ka izskatāmies viņas acīs pēc 17.gadīgiem tīņiem! :D

S smīkņa 10.04.2013

Un ja pārdotu sīkajam, kurš izskatās pilngadīgs, pārdevēja paliktu bez darba. Un tā nav pārdevējas iegriba, bet likuma prasības. Varbūt gados tu arī esi pilngadīgs, bet smadzeņu darbības ziņā pilnīgi noteikti neesi. Spriežot pēc sūdzības, jau tā esi stulbs, alkoholu tev, duraciņ, kategoriski nevajadzētu lietot. Nekādos apstākļos.

jancis 10.04.2013

Eu, mums ar manu māšeli arī nepārdeva, ko mēs arī tik jauni izskatamies, eu?

L Lelle Bez Matiem 11.04.2013

Pārdevējiem un kasieriem tiešām nav ne laiks ne pienākums pētīt katru pircēju un minēt, cik kuram gadu...

S SarmīteOzolina 11.04.2013

Nu MadaraB drusku aizrāvusies, laikam tā pati kasiere vien ir.
Bet Krancim vajadzētu priecāties ka dokumentus prasa. tas tomēr liecina ka izskaties jaunāks nekā esi.

P padomdevejs 11.04.2013

Tu tiesham esi Krancis, redzesim kad Tu busi priecigs ka taviem 16gadiem berniem neprasis dokumentus.

M MarisGatis 12.04.2013

Smīkņa. Spriežot pēc taviem komentiem, tu pats neesi īpaši gudrs, laikam esi no tiem, kam patīk zākāt citus, tur daudz smadzēnu nevajag. Pārdevēja nav robots un jābūt cilvēcīgai attieksmei pret klientu. Nevajag daudz smadzeņu, lai atšķirtu 30 gadīgu no 17 gadīga...

M MarisGatis 12.04.2013

padomdevējs: - te negāja runa par 16.gadīgiem bērniem, bet pieaugušiem cilvēkiem!

S smīkņa 12.04.2013

MarisGatis, tev tomēr nepieliec? Vēlreiz tev skaidroju, vecuma ierobežojums ir likuma prasības, nevis pārdevējas iegriba. Es jau tevi neesmu redzējusi, mož tu pēc 13 gadīgas vecenes izskaties? Visādi ir redzēti, nav brīnums, ka tādiem dokumentus jāprasa. Tāpat arī visādi sīkie deģenerāti, kuriem pēc skata mazāk par 30 gadiem grūti iedot. Un ko tagad? Iesaku pierast, jo pēc likuma drīz visiem līdz 25 gadiem prasīs. Likums, tirliņ, visiem viens...

Ieliec savu bildi, mēs te pa visiem mēģināsim dzimumu tev noteikt.

K klusais vērotājs 13.04.2013

nesaprotu, kāpēc pārdevējai, kurai nemaz nemaksā % no caur kasi izlaistā, būtu jāriskē ar savu sūri un grūti pelnīto naudu, varbūt pat darba vietu, un jāatkāpjas no prasības uzrādīt dokumentu.