Reitings Tirdzniecība

BBFactory.lv
Moonlight
Elija KA

Krāpniece - Fake pirkums SS.lv - DPD kurjers/ Мошенница - Krāpšana

Krāpšana Labvakar, nu tad beidzot arī man trāpījās krāpnieki! Visa sarakste ir lejā, īsi sākot šī krāpniece uzdod ļoti daudz jautājumus, visu laiku ir online whatsapā, tad viņa piedāvā pārsūtīt jums naudu uz jūsu kontu un viņai nosūtīt preci ar dpd, jo lūk viņa dzīvo strenčos un nevar uz vietas iegādāties šo preci un der tikai dpd. Ja jūs piektrītat, viņa piedāvā jums nosūtīt preci ar dpd kurjera palīdzību un tad notiek krāpniecība. Viņas jauns telefona numurs - +37120551972 (domāju, kārtēja zz karte...

SIA Mudia - Bloķē sludinājumus, naudu neatgriež, ignorē atbildes. Pilns portāls ar viltojumiem.

Sūdzību ir un būs daudz par viltojumu un krāpnieku kantori. Esmu portālā vairāk nekā 6 gadus, regulāri manus sludinājumus bloķē, vietā neko likt nevarēju, naudu neatgriež uz vēstulēm neatbild, kad intensīvi jautā, vispār nobloķē, la nevar neko ielikt pārdot. Sludinājuma maksa 0.50 euro centi. Šis portāls ir komercdarbības portāls, pārsvarā tur visām humpalu un viltojumu tirgonēm sludinājumu skaits sākas no 200+, mazajiem pārdevējiem bloķē ar standarta frāzi-komercdarbība. Tātad mazie tirgoņi...

Wine Stock - Šausmīgs serviss

Šausmīgs serviss Šausmīgs serviss. Veikala filiāle Silciema ielā 15. Pārdevējs ir atklāti rupjš, traucēja man izvēlēties preci. Es atnācu paņemt noteiktu alus zīmolu. Vēlamā zīmola nebija, un es mēģināju izvēlēties kaut ko līdzīgu. Un palīdzības vietā pārdevēja man teica - viss skaidrs, vienkārši gribi kaut kādu vislētāko sūdu nopirkt. Uz maniem iebildumiem, ka jums nav no kā izvēlēties, viņa man atbildēja, ka man vienkārši nav gaumes. Nevienam neieteiktu tur iepirkties.

A Al88 17.02.2022
Komentāri 3 Tirdzniecība

Edgar Rudka - Krāpšana

Facebook ieliek sludinājumu par makita instrumentu tirdzniecību. Pārskaitot naudu par preci varat aizmirst un naudu atpakaļ arī neatdod. Prasīt lai naudu atskaita atpakaļ ir tikai laika tērēšana. Caur banku naudu atpakaļ nedabūsiet, jo viņš nedod piekrišanu. Tāpēc vienīgais var mēģināt rakstīt policijā iesniegumu.

R.D.A. - Attieksme, cenas

Attieksme, cenas Drausmīga darbinieku attieksme pret klientu, visas, kuras tur strādā ir nelaimīgas. Salīdzinot ar centra rda kā viena pret nakti. Tur meitenes tik jaukas un foršas. Bet nu-Cenas wow! Par vecām, saplēstām, nonēsātām lupatām... Th džemperis nonēsāts - 12 euro, nopietni? Vidzemes šoseja mani kā klientu zaudējusi uz visiem laikiem!

L Lavee 12.02.2022

Shipzee - Nolaidība

Pēc pasūtījuma veikšanas un apmaksas 90€ apmērā, pēc 4 st tika saņemts epasts angļu valodā par to, ka preces Cena ir mainījusies un lūdzu piemaksāt vēl 88€. Pilnīgs sviests. Atbalsta dienesta tel. Nr. 66222202 nedarbojas un sazināties nav iespējams. Neiesaku šo kantori.

Sinsay - Slikts serviss

Kādu laiku atpakaļ biju Akropoles Sinsay veikalā, ziniet, ko tādu piedzīvoju pirmo reizi, parasti darbinieki ir ar smaidu uz sejas:) bet šis bija viens kadrs, kuru nenovēlu satikt, apmaksājot preci pie kases palūdzu samainīt izdoto man, gandrīz pārplēsto banknoti, es klusēju par saviebto sejas izteiksi, bet liekot somā maku, šī otrai kasierei čukst - vot sučka... Kad lūdzu atkārtot, nu jau krievu valodā, šī centusies izlikties, ka teica par kādu citu: d ko tādu es vēl nebiju piedzīvojusi, kopš tās reizes eju šim veikalam garām ar līkumu un citiem iesaku:)

V valle 08.02.2022
Komentāri 1 Tirdzniecība

Drogās - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien iepirkos ar vīru veikalā drogas Kuldīgā un pārdēvēja nekaunīgi ar telefonu aizgāja prom. Kas tā par visatļautību nesaprotu. Tas bija 5 februārī pie kases bija trīs pārdevējs tajā brīdī. Vienai aizgāja otrā paldies dievam pabeidza un tiku pie sava pirkuma.

Glenrocks - Krāpšana

Krāpšanas, šis uzņēmums nodarbojas ar akciju tirgošanu. Reklāmā teikts ka var mierīgi tirgoties ieskaitot minimu jeb 220 euro. Otrajā dienā investīciju konsūltants sazinājās ar mani un paziņoja, ja neieskaitīšu uzreiz 8000 euro tad viņam nav jēgas strādāt ar mani un nometa klausuli. Es uzreiz pieprasīju naudas izņemšanu, un viņš to pamanot. Veica darbības ar manu kontu lai es zaudētu naudu pavisam zaudēju 180 euro. Un pie tam atlikušo es nevaru izēņemt jo viņš bloķē visus pieprasījumus. Turieties pa gabalau no glenrocks vieni krāpnieki.

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Nevienam neiesaku paņemt burgeru Narvesenā kas ir Origo pie biļešu kasēm! Neņemiet. Pretīgāku maizīti savu mūžu neesmu ēdusi un arī negribu. Par cik bija jāskrien uz vilcienu, īpaši neievēroju, maska arī uzvilkta. Izgāju uz perona, domāju noēdīšu kamēr gaidu, smaka vien atbaidīja, mērces salietas. Pirkta šodien ap 13.30. Paliku badā 🙄 paldies.

Venden ūdens - Sasistas pudeles

Sasistas pudeles Ļoti ilgu laiku izmantoju Venden ūdeni 18,9l. Saskaros ar to ka jau trēšo reizi man trāpās sasista pudeli pilna ar ūdeni! Ievietojot pudeli uz kulleri ūdens sāk pārlietis pāri kullera malam! Un visi 18,9 litri ir uz grīdas, nauda arī izmesta! Apskatot pudeli vizuāli atrodu plaisi apakšā, dibenā. To var tikai saprast tad kad pudelē pienāk gais. , pudele ir ievietota kullerī! Vai tiešam pudeles kas nonāk atkārtota pārdošanā ne ar vienu nav pārbaudīta! Jau esmu pat vīlies! Nopērkot pudeli vizuāli...

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss 20 minūtes jāgaida ārā, kad esi 2. Cilvēks Rindā, jo pārdevēja izdomā uzsmēķēt ar paziņu, tad ieiet kioskā ar paziņu un turpināt sarunu. Beigās visi 4 cilvēki kas gaidīja Rindā vienkārši aizgāja prom. Noteikti vairs neizmantošu Narvesen. (05.02.2022. 15: 05-15: 25)

M MS 05.02.2022
Komentāri 2 Tirdzniecība

Muz Pro - Обман, наплевательское отношение к клиентам

Обман, наплевательское отношение к клиентам Мой папа на свой юбилей (ему исполнилось 70 лет) сделал себе подарок, о котором давно мечтал - усилитель для электрогитары fender, преобрел его 1 февраля в Muz Pro на Gustava Zemgale gatve 71a. При покупке магазин не уведомил его о том, что в случае, если комбик не подойдет, его нельзя вернуть. Папа два дня усиленно пытался настроить звук, но к сожалению, комбик оказался слишком мощным для условий его квартиры, и 3го февраля папа привез его в магазин, чтобы сдать. И получил грубый отказ. Папа...

Forevers - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Šodien, plkst. 13:45 veikalā "FOREVERS" saskāros ar ļoti nelaipnu pārdevēju, kura nemācēja noraksturot uzņēmuma produkciju( Klasiskā Servelāde auksti kūpināta)... uz manu jautājumu, kas tas ir par izstrādājumu (desa) viņa atbildēja , ka tā ir normāla...kas ir normāla ! ēdama, sastāvs, derīguma termiņš...kā arī ,veikala ieejas trepes bija slidenas...

IGREK R SIA - Bojāts akumulators

Nopirku akumulatoru Sznajder, kas ar Gaismas radījumu pa vidu. Zaļš derīgs, balts prasa servisu, bet melns bojāts. Līdz šim sāji firma biju jau 4 akumulatorus iegādājies =viss ok! Pērkot šo! Manīju, ka Gaismas vieta ir tumšs. Bet nu uzticējos, ka viss ok. Vakara nomainīju. No rit braukt un nekā! Tika aizvests atpakaļ un uztaisīta pārbaude. Atzinums=māžs blīvums! Pasi esat vainīgi, ka nosēdinājāt akumulatoru. Ar to ari viss. Akumulators derīgs tikai vasarai. Atgādinu=neuzticieties nevienam!

Atdodmantas.lv - Abonoments? Drīzāk izmesta nauda!

No abonēšanas nav nekādas jēgas. Esmu pieteikusies lietām vismaz 10 reizes nedēļas laikā, bet reālu atbildi saņēmusi 1 reizi. Manuprāt, tur kaut kas nav tīrs. E - pasti arī ekskluzīvajām precēm - telefoni, firmas apģērbs un aksesuāri atkārtojas. Uzskatu, ka šis pakalpojums ir nekam nederīgs un mānīgs. Mēneša laikā vispār neko neesmu ieguvusi ar šo abonementu. 1,99€ izmesti gaisā. Esmu rakstījusi pašam uzņēmumam, nekādas atbildes. Lieliska attieksme pret nu jau bijušajiem klientiem.

Championbike - Krāpšana, melošana klientiem

Krāpšana, melošana klientiem 2021. G. Vasarā iegādājos 125 cm 3 kvadru dēlam un no tā brīža viņš nobrauca ar to apmēram 3 stundas kopsummā, jo pēc tam: 1. Atskrūvējās velkošajam ritenim ass ar zobratu, dabūju pārvilkt kā rezultātā pārbaudot visus pārējos mezglus nācās pārvilkt 80% skrūves un savienojumu mezglus (sajūta tāda, ka visu būtu pievilcis 6-gadnieks) 2. Nākošajā braukšanas reizē vairs nelec, pazuda dzirkstele! Izrādijās, ka izdedzināja indukcijas spoli, labi, sūds ar viņu, nomainiju, pabrauca 15 min apnika un...

G GNGN 22.01.2022

Boozt - Ужасный сервис

Ужасный сервис. Если вы предпочтёте вернуть товар, у вас с этим будут большие проблемы. На email они не отвечают, а телефон только платный и говорить придётся на английском языке. Они пообещают решить проблему через 5 рабочих дней, но, к сожалению, это не так и ждать придётся очень и очень долго. Худший опыт, который у меня когда либо был.

G Gilda 21.01.2022
Komentāri 0 Tirdzniecība

Proline Baltic - Apmaksāta prece nav piegādāta, nekādas informācijas, telefons 28648350 neatbild

22.12. Apmaksāta prece, nav informācijas kad tiks piegādāta. Norādītais telefons neatbild. Uz e-pastiem reakcijas nekādas... Visi jau zina, ka proline ir neuzticams, bet šoreiz nākas pašam pārliecināties. Cerēju, ka izdosies, bet proline ir proline: - ) ) Viesturs

Drogās - Slikts serviss

Slikts serviss Īsti nesaprotu līdz cikiem strādā veikals Tc/Sēlija Jēkabpilī. 9 janvārī (svētdien) ar ģimene devos iepirkt pārtiku un 19.32 iegājām drogās, darba laiks norādīts līdz 20.00, ieejot iekšā zāles darbiniece ap +-40 gadiem sāka skatīties ar greizu aci, tā kā labi zināju, ko man vajag, ņēmu no plauktiem, bija doma veikalā pavadīt ap 15 minūtēm, jo saraksts ar vajadzīgajām lietām diezgan liels. Pieejot pie matu krāsas plaukta, zāles darbiniece paceltā tonī "palūdza" pamest veikalu, jo redz viņi...