www.sudzibas.lv Drogas Slikts serviss

Drogās - Slikts serviss

Jelgavas drogas pasta iela, pārdevēja neiedeva man dāvanu, kamēr es pati nebiju par to dāvanu pajautājusi, stāvot Rinda pie kases nesaņemu informāciju par nedēļas piedāvājuma preci ar atlaidi, pārdevējas visas staigā ar neapmierināto seju, var redzēt ka nepatīk viņas tas darbs, pilnīgs bardaks notiek…. Pie dezodorantiem ari ļoti liels bardaks. Viss sliktāka vieta kur esmu bijusi 🤦🏻‍♀️ es saprotu ka drogas darbinieki saņem ļoti mazu algu, bet tad jāmaina darba vieta, nevis to visu agresiju laist uz klientiem.

24.04.2024

ž žurcis 24.04.2024

A tu neredzi, kāda ir prece? Stāv taču deguna priekšā.

A amanda24 25.04.2024

Pārdevējas pienākums ir to preci piedāvāt .

Good Intentions 24.04.2024

Kādu agresiju? Pārdeguši? Ģīmis nepatīk? Nesmaida? Ja pat ir nepieklājīgi darbinieki, tad vadībai arī nav ko citu likt vietā.

A amanda24 25.04.2024

Nu ja nav ko likt vietā ,tad laikam jāmaina vadība !

ž žurcis 25.04.2024

Amanda , uz priekšu!

Drogas 26.04.2024

Labdien!

Paldies, ka informējāt mūs!

Mēs atvainojamies par sagādātajām neērtībām, noteikti risināsim šo situāciju un sazināsimies ar Jums personīgi.