Reitings Tirdzniecība

BBFactory.lv
Moonlight
Elija KA

Jysk veikals melo - Jysk veikals melo

Jysk veikals melo Jysk veikali diemžēl melo un raksta nepatiesību. Jūlija sākumā daudziem noteikti pastkastītē tika iemesta reklāma ar jaunajām atlaidēm un lielo akciju veikalos Jysk. Tur bija atlaide aizkariem 80 % un tur bija parādīts aizkari ar nosaukumu ''Agneta'' pa 0.49 santīmi, no 2.49. Tad nu devos es tajā dienā ap plkst. 11.00 uz T/C Spici kur ir ļoti liela aizkaru izvēle, bet diemžēl nekur šie aizkari nebija un nebija pat pakarināti lai tos apskatītu. Tātad aizkaru tur tādu nemaz nebija, lai gan devo...

B Biruta 09.07.2011
Komentāri 14 Tirdzniecība

SIA GRT - Finansu saistību nepildīšana

SIA GRT un tās valdes loceklis Edijs Grants, ļoti iemīļojis dzīvot uz citu rēķina. Kamēr tieslietu izpildītāji neklauvē pie durvīm, parādus atdot negrasās. Ja kādam tomēr ir velme sadarboties ar šo firmeli, iesaku savus darījumus iepriekš apdrošināt vai kārtot caur faktoringu. Būs tiešām mazāk galvassāpes. Daudzus nekaunīgus purneļus esmu redzējis, bet šīs firmas galva ir viens no Līderiem! Ar ko viņu arī apsveicu!!! Visiem, kas savukārt ir šīs firmeles klienti un iepērk no šīs firmas kaut kādus loriņus, gribu aicināt nesadarboties ar tādiem subjektiem, kas tikai bojā biznesa vidi.

Euronics - apkalpošana

apkalpošana VIS VIS VISSLIKTĀKĀ internetveikala apkalpošana - savu TV gaidīju 2 dienas!, lai viņu sastellētu man bija 2 dienas vēl jāgaida skrūves un jānoklausās ka šoferi aizturējusi policija un veikala darbinieki beigās vienkārši necēla klausuli!!! WTF - bet laikam jau var atļauties zaudēt klientus - interesanti, tā'tad šiem nav krīzes :)

AS' - neparedzama prece

ieejot veikala vēlos nopirkt sev vēlamo preci, bet diemžēl to nevaru izdarīt, jo preci ir noslēpuši kaut kādi sakarināti papīrīši!es vēlos, lai prece ir labi redzama un paņemama, bet, lai to izdarītu man ir jāpaceļ karājušies papīrīši!neuzskatu, ka tas man būtu jādara!

ratu biroja - abc -braķis

abc -braķis Arī nopirkām ratus ABC design ratu birojā.'Drausmīgākais brāķis, neiesaku nevienam.Pārdevēja pārdodot prot savu darbu, bet kad 3 reizes braucām mainīt un beigās paprasijām atpakaļ naudu, nedeva gan.Saplīsa rokturi-tos arī nekā nevar o vācijas piegādāt.Starp citu-nejauši satiku uz ielas māmiņu ar tādiem pašiem ratiem un tādām pašām problēmām.Atliek vien nobrīnīties kā cilvēkiem var pietikt nekaunības uz mazu bērnu rēkina pārdot brāķus un izlikties par muļķiem.

Ratu Birojs - abc -braķis

AtrisinātaEurostore.lv - Nolaidība

Nolaidība Interneta veikalā www.eurostore.lv ir totālākā nolaidība, rezervēju 3D televizoru 6 dienas pirms plānotās pirkšanas. Man paveicās un pirkšana sanāca ātrāk nekā norādītajā datumā, līdz kuram TV tika pieturēts (it kā). Samaksāju naudu jau otrajā dienā, bet pa cik 5diena, tad nevarēju uzreiz dabūt, tipa noliktava nestrādājot, gaidīju uz 1dienu, biju pārliecināts, ka par visiem 100% dabūšu. Pirms tam gan 4dien gan 5dien vairākas reizes pārprasīju vai ir pieejams, viņi atbild, "...jā mums tur 3 vai...

Ratu Birojs - abc rati

abc rati Šīs firmas ratus lietojam 7 menešus, 6 no tiem cīnos ar ratu maiņu.Piecas reizes remontēti, bez nekāda rezultāta, attieksme rupja.Piekam tika veikta eksperta konsultācija, kura tika konstatēts ražošanas brāķis, kurš gan esot labojams.Salaboja tā, ka kļuva vēl sliktāk.Nesot prasījuma pieteikumu, lai vestu pati uz ekspertīzi, man attcirta, ka esmu šo to safantazējusi un ka viņiem esot jāredz rati-tobiš jāatstāj uz trijam dienam!Tas jau muļķim ir skaidrs, kāda tad sekotu atbilde-viss kārtībā.Pati...

K klients 05.07.2011
Komentāri 14 Tirdzniecība

Tele2 - Tele2

Tele2 Ho4u pozalovatsja na plohoe obsluzivanie, rabotnikov seti Tele2, konkretno na devushku, kotoraja rabotala 4-go ijulja(rizaja), za ee neprofesionalizm i gruboe otnashenie k klientam

Laiks - Гарантийный ремонт

Гарантийный ремонт Люди не связывайтес с этой компанией.Купив у них часы, кроме обладания не качественным товаром, почувствуете себя идиотом.Вам быстро, за ваши деньги, поменяют батарейки в качественно гарантийного ремонта .Популярно объяснят, что вы якобы с ними сделали.Если желаете выкинуть 300 USD за качественное Seiko, каторые только с завода...Welcome on the board...

Alkohols - nekvalitatīva prece

Vēlos jums darīt zināmu ka veikala tirgo nekvalitatīvu alkoholu ''Hektors'' 0, 3l pudelēs ta nau pirma reize. Ienakot veikalā pudele ir tikai viena 0, 3l noperku, pec stundas atnakot pirkt kautko citu atkal pudele ir viena, tada sajuta, ka tā ir pagrīdes produkcija, atverot pudeli smaržo pēc spirta un garša ari.

ē Ēriks 29.06.2011
Komentāri 4 Tirdzniecība

Narvesen - Veca produkcija

Veca produkcija Šodien šajā narvesena iegadājos šokolādes batoniņu, un tam bija beidzies derīguma termiņš. Starpcitu tā nebija jau pirmā reize kad tā gaījās. Esmu regulārs klientus šaja Narvesenā, jo tas vienkārši ir pa ceļam, bet šī apkalpošana šķiet reizēm tik nicinoša un garastāvokli gandējoša, pat nezinu kur lai sūdzās. Ceru ka kāds sadzirdēs un mainīsies apkalpošanas līmenis .

ž Žube 29.06.2011
Komentāri 3 Tirdzniecība

IKI - veca pārtika

Nopirku vecus Kviešu putraimus. Kā izrādās, ātrumā nepaskatoties termiņus uz Kviešu putraimu paciņas esmu nopirkusi vecus, termiņš ir beidzies pirms mēneša, taču veikalā mēnesi vēl atradās šī vecā Kviešu putraimu paciņa. Es nesaprotu kāpēc PVD nekontrolē. Ir bijis arī vecs krējums, vecs skalošanas līdzeklis, un tagad veci Kviešu putraimi, kuri saucas Skaneja Kvietines Kruopos. Tātad vēlreiz atgādinājums skatieties uz derīguma termiņiem, jo šis uzņēmums krāpjas, laiku pa laikam ieliekot vecu pārtiku starp svaigo.

L Liene 24.06.2011
Komentāri 7 Tirdzniecība

Narvesen - pārdevēju attieksme pret klientiem.

pārdevēju attieksme pret klientiem. Ar diezgan nepatīkamu apkalpošanu man nācās saskarties Alfas Narvesenā, kas atrodas pie Rimi, precīzāk ar kasieri vārdā AGNESE. Situācija ir sekojoša, es pieeju pajautāju hotdogu ar top maizi, tad sākās kkādas nesaprašanās par to, kādas desiņas viņiem ir pieejamas, man bez maz vai, pašai bija jāuzmin, jo no Agneses teiktā saprast nevarēja neko, tad viņa pietupās -ko viņai vajadzēja zem galda, tas man vēl līdz šim nav skaidrs - un kko bubināja pie sevis -protams, es viņu stāvot aiz kases otrā...

D Damne 22.06.2011
Komentāri 16 Tirdzniecība

Narvesen - pārdevāju attieksme

pārdevāju attieksme Ļoti kaitina Narvesen veikalos pārdevēju jautājumi, varbūt vēlos vēl kaut ko nopirkt! Ja vēlētos, tad tā lieta tiktu pirkta!!! Vakar mazliet pēc 17.00 pirku e-talonu u/v Centrs Narvesenā, pārdevēja acīmredzami nedzirdēja manu pirmo "nē" uz jautājumu, vai varbūt vēlos kādu šokolādīti? Uz otro tādu pašu jautājumu vienkārši neatbildēju un viņa man aizrādīja, ka vajagot atbildēt! Sasodīts! Kas viņa tāda, lai man aizrādītu!!! BEIDZIET TERORIZĒT CILVĒKUS!!!

SIA PALLINK CENTO - CENAS , KVALITATE

CILVEEKI MIILJE NEKAD SAVA MUZHAAAA NEPERCET NEKO VEIKALOS CENTO, TAS IR VAAAKS, KADI TUR PRODUKTI, KADAS CENAS, VINJIEM VIENAS CENAS UZRADIITAS UZ CENU ZIIMEM, BET CAUR KASI IET CITAS - VIENKARSHI APMULJKOSHANAS . KVALITATE - NOPIRKU ARBUZU VEIKALA UN ... DOMAJU KA TALAK STASTIT NEVAJAG !!! NOPIRKU PIENU PRODUKTUS AR IZBEG.TERM. AAAARRRRPRAAATS !!! VEIKALA APKALPOSHANA PASHA ZEMAAKA LIIMENJA, NE TEV LABDIEN, LABVAKAR .

Eris.lv - foto pakalpojumi, CityLife kupons - Apkalpošana un nekorekta piedāvājuma formēšana

Ja jums ir parastā digitālā kamera, kura nefotografē precīzi 10x15 izmērā, tad izmantot šī uzņēmuma pakalpojumus ir principā neiespējami, ja vien nevēlies, lai tiktu nogrieztas galvas kājas, jo redz kadrēšana nav iekļauta cenā un atsevišķi tādu nemaz nepiedāvāja. Online sistēma ir aizvēsturiska, bet ir viens liels BET tie kas izmanto kolektīvās iepirkšanās kuponus nevar ielādēt bildes un vēlāk tikai doties pakaļ tām, jo redz ir jāiet pašiem uz salonu ar flash atmiņu un jāiesniedz bildes, bet...

IKI - Nav akcijas preces.

Iki patreiz visur bazūnē, ka viņiem ir Pilnīgs Bē. Taisnība, nav melojuši, šodien pēc 16 00 veikalā uz Čaka un Matīsa stūra, izreklamēto lēto banānu nebija. Es speciāli gāju pēc banāniem un dabūju Pilnīgu Bē! Nožēlojami, vēl tikko pa rādio mani kārdināja, ka IKi lēti banāni un vēl tur nez kas, NETICIET! MELO! Tur ir tikai pilnīgs Bē!!!

I Inga 16.06.2011
Komentāri 4 Tirdzniecība

Veikals Zāliens, zāles pļāvēji - Slikts serviss

Vēlos brīdināt par dārza tehnikas tirgotāju Cēsīs un Līgatnē. Pirms gada iegādājos dārza tehniku VEIKALĀ ZĀLIENS, LĪGATNĒ. Esiet uzmanīgi ar šo tirgotāju, tiklīdz prece notirgota par dotajiem solījumiem vairs neatceras un negrib pildīt, kā arī REGULĀRI nevar sazvanīt. Ar servisu arī problēmas, ja kas ar tehniku atgadās, pirmkārt sola, ka ieradīsies paši pakaļ, bet tad pazūd un neceļ telefonu, otrkārt, ja pats aizved, tad nelaipni bubina un, treškārt, it kā salabo tehniku, bet tiklīdz sāc lietot tā atkal nobrūk. SERVISS ĻOTI SLIKTS.

ABC King - Apavi

Nopirku Dominā apavus ABC King, izgāju no veikalā ārā un Aleksandra apavos atradu tādus pašas kurpes, tikai par 10 Ls lētākas! Domāju apmainīt, a ABC King pārdevējas pārgrieztu ģīmi sāka bļaut virsū, ka naudu nedos atpakaļ. Lai gan civilizētās vietās atgriež naudu atpakaļ un neprasa nekādus paskaidrojumus, jo tās ir mūsu tiesības - pārdomāt. Stulbi man ! Kopumā gribēju ar šo pateikt, ka 10 x jānomēra, pirms foršajā Latvijā kaut ko pērc !!! Jo dzīvojam mēs te kā akmens laikmetā !

Z Zane 14.06.2011
Komentāri 8 Tirdzniecība