Narvesen - e-talons

ļoti bieži papildinot e- talonu, netiek pieskaitīts vajadzīgais braucienu skaits, par kuriem samaks'tas.
tas ir ieskaita mazāk, nekā nopirkts un samasktās.
arī čekus neizsniedz, lai varētu pierādīt.

K

S signjuks 24.10.2013

Protams, ka pārdevējam ir jāstrādā uzmanīgi un precīzi, kā arī čeki ir jāizsniedz neprasot, bet, ja reiz tu pērc e-talonu un pat zini, ka tev jau vienreiz ir uzlikts nepareizs braucienu skaits, kāpēc pats neprasi, lai izsniedz čeku, lai pēc tam varētu griezties ar pretenziju un pierādīt šo faktu. Pašiem ar jāseko līdzi visam, jo mēdz ne tikai cilvēks kļūdīties, bet arī tehnika...

Minesota 24.10.2013

Viņiem tie aparāti stulbi. Kamēr nav iztērēti iepriekšs pirktie braucieni, tikmēr jaunie neparādās. Vismaz pus gadu atpakaļ tā bija.

L lailaich 24.10.2013

Ne jau Narvesenam ir stulbi aparāti, bet Rīgas satiksmei, jo Narvesens strādā ar RS aparātiem. Un cilvēciņam jau nu pašam vajadzētu padomāt par čeku ņemšanu. Es arī iepērkos, bet man kaut kā vienmēr ir čeki doti, mūžam pilns maks ar tiem.