www.sudzibas.lv RawGarden Informācija

RawGarden - Informācija

Darba līgums, izskatās, ka ir sastādīts tā, ka ir tikai izdevīgi darba devējam, algu prasa izdomāt pašam, man bija Ls 1.30, pēc pārbaudes laika var paaugstināt. Zinu, ka citi darba kolēģi prasīja Ls 2 stundā un darba devējs nokaulēja uz Ls 1.50.

Pirmās darba dienas bija ļoti jaukas, kolēģi atsaucīgi un izpalīdzīgi. Vienīgi apmācības ritēja saspringi un haotiski, jo nav nevienas vadlīnijas pēc kurām mācīties, katrs viesmīlis stāsta kaut ko citu.

Runājot par priekšniecību, tad viņus interesē nauda, atklāti un patiesi, strādnieki ļoti maz rūp un uztrauc. Kad es prasīju kolēģim, vai kādu apsveic dzimšanas dienā, viņš tikai nosmējās. Abi īpašnieki dzīvo katrs savu dzīvi un ir pilnīgi atšķirīgi. Dažreiz no Tevis tiek prasīts darīt daudz vairāk nekā ir tavos pienākumos, īstenībā tiek prasīts ļoti daudz un alga ir smieklīgi maza. Priekšnieks piebrauc ar mašīnu pie restorāna durvīm un piezvana pa telefonu, lai kāds viesmīlis izskrien ārā ienes kasti ar veikala produkciju, jo priekšnieks pats nevar ienest vai izkāpt no savas mašīnas.
Smieklīgi bija redzēt kā viesmīļi steidzas to darīt.

Dažreiz, kad nav apkopēja saslimst un neierodas uz darbu ir jāmazgā trauki un jāapkalpo klienti, un kad jūti esi nostrādājies smagi un uzņēmies iniciatīvu, priekšnieki pat neliekas ziņas.

Visumā kolēģi ir lieliski, vienīgi priekšnieki pilnībā nenovērtē tavu ieguldījumu.

R