Reitings Būvniecība

Invex Finance
LBTS
Privāt projekts

Arnis Buls - Zaglis

Uzmanieties no personas Arnis Buls, personas kods 210295-11086. Piesakās darbā (būvniecībā, bruģēšanā), dažas dienas pastrādā, apzog darba kolēģus un pazūd. It kā dzīvo Jaunpilī, bet klaiņo pa visu Latviju. Telefona nav, zvana no garāmgājēju telefoniem. Tumši mati, bārda un tetovējumi uz rokām un ausīm.

AtrisinātaArhitekt SIA - Nekvalitātīva projektu izstrādāšana.

Cienījamais Jānis Kalnietis, ja jūs izstrādājāt arhitektūras projektus, tad vismaz projektējiet atbilstoši LBN normatīviem. Jūs ar savu konstruktoru Denisu Mišeņinu pilnīgi neatbilstoša kvalitāte izstrādājāt BK-daļu. Jā sabrūks māja, kurš būs vainīgs? Nevarāt pabeigt projektu laikā. Šausmas. Pēc Jūsu projektiem vispār nevar būvēt. Ja kopējiet poļu projektus, tad mainījiet arī konstrukcijas. Nepieciešams partaisīt visu projektu.

Balthem Ltd - Krāpnieki

Meļi un krāpnieki Balthem darbinieki un tā direktori. Darbs bija zviedrijā, nostradāju divus mēnešus. Uzrakstiju avansa pieprasijumu, pirmajam mēnesim 400€ katru nedēļu skaitija uz konta, bet pedejas divas nedēļas nevarēja uzskaitit atlikušo sumu, zvaniju uz biroju rīga, bet tur ieslēgts "ignors" vienvard sakot, lai gari nav jaraksta. Avansam naudas nav. , biļetem tapat, vasaras drebem tapat utt. Gala rezultata, nostradāju divus menesus un uzrakstiju atlugumu, bet naudas jau nav ka diva...

Modris Megnis - Krāpnieks

Krāpnieks Labdien! Gribu pabrīdināt visus nekādā gadijumā neielaisties ar Modri Megni nekādos darijumos! Uz doto brīdi viš darbojas SIA ABCtech. Būvdarbi kurus viņš uzņemās nekad netiks pabeigti laikā un tas kas tiks izdarīts būs vieni vienīgi brāķi, viņam nav neviena kvalificēta strādnieka jo viņš tiem nemaksā algas. Šī nav vienīgā sūdzība par viņu , gan no pasūtītājiem, gan strādniekiem, tāpēc secinājumus izdariet paši.

4 GRAIN - Tukša solīšana

Uzņēmums nodarbojas ar Lauksaimniecības mašīnu, iekārtu un to piederumu vairumtirdzniecība - sola zelta kalnus,bet nekas no solītā netiek pildīts , izpildes termiņi klibo vienu vārdu sakot neuzticamu cilvēku kantoris ... Neieteiktu sadarboties ar šo uzņēmumu !

Latvenergo - Krāpšanas

Krāpšanas Latvenergo paveiktais darbs objekta Rēzeknes Nov. veremu pag zeltini strazdini darbu veica firma reck mainija skaititaju uz jaunu un nonema vadus pamainot uz pazemes. Uzliekot jaunu skaititaju stradnieki ielika pamatni skaititajam parak zemu, kur vairak kart bija teikts reck darbiniekiem un pasam prieksniekam kur atbilde bija telefona numurs uz sadales skapja zvaniet uz turieni. Tagad skaititajs stav liela pelke, jau menesi ne kadas darbibas zvani uz latvenergo neko nedod bija atbraukusi rausta...

Valmieras BŪVE SIA - Krāpšana

Valdes loceklis Artūrs Revizors. Melis, daiļrunātājs, skaistu runu runātājs. Sola labas algas bet nevar samaksāt pat pusi no solītā. Tāpēc iesaistījām raidījumu BezTabu un VidzemesTV. Neuzķeraties uz Valmieras BŪVE skaistiem solījumiem.

Rīgas domes pilsētas attīstības departaments - Remontdarbi

Remontdarbi Rušonu ielā 5, korpuss 1-2, ķengaragā, notiek cauruļu maiņa. Neiebilstam, kas jādara, tas jādara. Brīnamies par jūsu bezsaimnieciskumu, jo šos darbus varēja sākt jau maijā. Jo šobrīd šie darbi tiek veikti uz citu cilvēku veselības rēķina. Darbi sākas 8.00, kuriem būtu jābeidzās plskt. 19.00, bet tie turpinās līdz 5.00 rītā. Bērni gulēt nevar, kad tiek skaldīts ceļa segums, istabās trīc gultas. Tāp-at darbi tiek veikti arī sestdienās un jautājums vai tad šos darbus nevar saplānot laicīgi un ļaut mums visiem, arī bērniem vasaras laikā atpūsties un pieaugušajiem sagatavoties nākošai darba dienai.

AtrisinātaPro Dev - Neimaksa algu

Neimaksa algu Es 16 julija biju rakstijis par buvuznemumu Pro Dev ka Es stradaju minētajā firma par mūrnieku objekta čaka iela 134. Maksāja par izdarīto darbu. No sakuma maksāja algu kaut ar kavēšanos. Tagad kad objekta visi murešanas darbi ir beigusies buvuznemums ateicas maksat par izdarīto darbu. Man piezvanija darba vaditajs un solija ka 21 julija tiks parskaitita uz manu kontu mana alga,bet solijums netika pildits.Sazinajos ar bijusiem darba biedriem un prasiju kad bus alga vini man pateica ka buvuznemums tikai sola izmaksat algu

Juma betons SIA - Плохой сервис

В том случае, если вам необходимо точное выполнение договоренностей, в эту фирму можно не обращаться. Договариваясь заранее, даже за неделю, будьте готовы к тому, что вечером последнего перед поставкой дня вам могут сообщить ,что все отменяется. И все это при цене выше, чем в среднем по рынку. Отзыв негативный. Не рекомендую. Juma betons SIA Sert.3355|2016

S SPNOLV 28.07.2017
Komentāri 0 Būvniecība

RaJek SIA - Krāpšana

Krāpšana Lūk šādas muļķības krāpnieks Kārlis Marenis raksta par savu kārtējo kompāniju: „RAJEK” ir uzņēmums, kurš dibināts, pamatojoties uz ģimenes tradīcijām un vairāku paaudžu pieredzi māju būvniecībā. Šīs zināšanas ļāvušas mums izstrādāt rūpīgi pārdomātu koka karkasa māju būvniecības veiksmes formulu – „EcoPure Homes™”. Tā ir īpaša tehnoloģija, kas dod iespēju būvēt ekoloģiski tīras, drošas un kvalitatīvas mājas, kurām mēs nodrošinām pilnu ražošanas ciklu. Tas nozīmē, ka mēs uzbūvēsim Jūsu koka...

Reklamējas ss.lv.Piedāvā metāla un koku konstrukciju izgatavošanu.Tel:24971914 Pēteris - Darba veikšana-katastrofāla

BRĪDINĀJUMS!Jauni zēni. Piedāvātais serviss vienkārši katasrofāls.Metāla margas (franču balkons)) izgatavoja,bet pie sienas mājai triju dienu laikā tā arī nedabūja. Ja kāds ko pasūta pie viņiem-vienkārši esiet uzmanīgi un ar to visu rēķinieties.

Sildegs Group, SIA - Slikts serviss, slikta kvalitāte

Labdien. Pasūtīju firmā Sildegs Group, reģ. nr. 40103788466, vadītājs/ īpašnieks Mārtiņš Sildegs, durvju restaurāciju. Puisis runāja un solīja daudz un skaisti, taču viss apstājās, kad saņēma avansu. Darba izpildes termiņus neievēroja - pirmo termiņu nokavēja, pats noteica citu termiņu, ko arī neievēroja. Uz telefona zvaniem neatbild, pazūd. Kad beidzot izdodas sadzīt rokā, atkal tikai skaisti runā un sola. Kārtējais termiņš ir nokavēts, durvis nav uzstādītas. Neiesaku uzķerties uz puiša skaisto runāšanu. MAKSĀJIET TIKAI PĒC PADARĪTĀ DARBA!

Paganels būve - Krāpšana

Krāpšana 2017. gada 20. martā bija vienošanās par notekgrāvja attīrīšanu un sakopšanu. Aigars Paganelis vienojās par darbu samaksu un izteica variantu lietas sakārtot bez PVN. Uzticējāmies šim kungam un iemaksājām avansu 1500EUR. Uz šodienu nav veikti ne darbi ne arī Aigars vairs ir sazvanāms. Izvairās no jebkāda kontakta un sarunas.

Darbs - Krāpšana, naudas neizmaksāšana

Gribētu izteikt sūdzību par būvuzņēmumu Sia Boss Haus, sludinājumos (ss.lv) slēpjas zem vārda ''BG NAMS'' firmā notiek krāpšanas gar naudām, neizmaksā visu, nereiķinas ar cilvēka privāto dzīvi, liek strādāt 6dienās un 7dienās, pat pasakot nedēļas sākumā, ka nevar tikuntā liek strādāt saka, ka nav izvēles. Nummuri- Matīss Krēgers- 29789487 Priekšnieks- Uldis Bērziņš. Neiesaku nevienam iet tur strādāt firmas birojs atrodas Skanstes iela 52 un objekts turpat blakus Skanstes iela 54 ir vel daudzi citi..

T Taylor 23.07.2017
Komentāri 0 Būvniecība

Эрик Саргун / Eriks Sarguns - Мошенник

Эрик Саргун. Имеет какое-то юридическое образование. В 2005 году работал в строительной сфере, брал деньги с заказчиков (в т.ч. с пенсионеров) и проматывал их полностью в казино и игровых автоматах. Естественно ничего уже не делал. Даже его жена говорила: "Зачем вы ему давали деньги?" Оформлял свои фирмы на бомжей, с юридическими адресами в бомжатниках. Потом сидел в тюрьме. Жалоб в полиции на него было предостаточно.

AtrisinātaPro Dev Buvniecibas uznenemums - Neizmaksa algu

Neizmaksa algu Es stradaju minētajā firma par mūrnieku objekta čaka iela 134. Maksāja par izdarīto darbu. No sakuma maksāja algu kaut ar kavēšanos. Tagad kad objekta visi murešanas darbi ir beigusies atsakās maksat par izdarīto darbu. Palīgstrādnieks kurs atrada citu darbu, kad prasīja savu algu darba vadītajam mrtinam viņš pateica li prasa pasūtītajam.

Labasdurvis.lv/ visasdurvis.lv/ Kallidus SIA - Durvis

Durvis Ja ir vēlma nomainīt dzīvoklim/ mājai durvis un saņemt "izcili sliktu attieksmi (neatbildēšanu uz zvaniem, ziņām un problēmsituācijas nerisināšanu - nogaidīšanu, ka viss atrisināsies pats no sevis)" no pārdevēja (Aldis Pērkons) puses, tad droši dodaties uz salonu/ veikalu Rīgā, Kalnciema ielā 48. NEVIENAM NEIESAKU doties uz šo kantori!

Sia Innus - Uzmetēji

Esiet piesardzīgi sadarbojoties ( sniedzot būvniecības pakalpojumus) ar Sia Innus, viņi pelna uz to, ka nesamaksā par padarītajiem darbiem, jo īpaši, ja līgumu summas ir līdz ~1000€, jo šie uzskata, ka līdz tādai summai var uzmest un gan jau neviens netiesāsies. Ierasta shēma viņiem. Darbinieki arī pašiem mainās viens pēc otra.

R R line 12.07.2017
Komentāri 1 Būvniecība

SPEKTR M SIA - Krāpšana

Mācieties no svešas pieredzes un nesadarbojaties ar tādu uzņēmumu kā SPEKTR M SIA. Mēs sadarbojāmies ar šo uzņēmumu, jo cilvēks, no kura mēs pirkām māju (celtnieka) - ieteica šo kantori. Man nebija iemesla neuzticēties. Kad mums sākās problēmas, mēs sākām komunicēt ar citiem pircējiem un absolūti visiem bija problēmas ar SPEKTR M, SIA uzņēmumu. Tie ir krāpnieki, kuri paņem no jums naudu un pēc tam izpilda pasūtījumu pēc saviem termiņiem, pēc saviem uzskatiem un beigās vēl rupji jums skaidro...