Ramex būve

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Ramex būve - Sūdzības un atsauksmes

AtrisinātaRamex Būve SIA - Плохое качество. Отсутствие гарантийного сервиса

Плохое качество. Отсутствие гарантийного сервиса Низкое качество материалов забора и ворот. Отсутствие бесплатного гарантийного сервиса. Несущая конструкция ворот сломалась уже через 5 месяцев при малой эксплуатации. Компания предложила сервис за только за оплату и отказала в гарантийном ремонте за счет компании.

V Vitalijs 28.01.2022
Komentāri 0 Celtnieki

Ramex - Sētas posmi

Sētas posmi Znots jau pirms 4 nedēļām pasūtīja žogu posmus. Solīja pagatavot nedēļas laikā. Samaksājām. Ir pagājušas 4 nedēļas, bet šī firma visu laiku kaut ko izgudro, lai nebūtu jāpiegādā. Nekad nesaistieties ar šo firmu.

Ramex - krāpšana

krāpšana ja jūs vēlaties NEmaksāt nodokļus un strādāt NEoficiali, NEsaņemt nopelnīto algu kura tā jau ir niecīga, tad ejiet strādāt uz firmu RAMEX