Pinokio-R

Pinokio-R SIA
www.pinokio-r.lv
Adrese: Īslīces pag., "Raņķi"
Bauska

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Pinokio-R - Sūdzības un atsauksmes

Pinokio - R - Krapsana

Krapsana Jau palasot sūdzības par šo uzņēmumu, secinu, ka mana sūdzība nebūs nebūt pirmā. Redzot komentāros, ka ari pats Gido šo lapu apmeklē. Gribu vērsties tiesi pie viņa paša, jo citāda ceļa nav iespējams sazināties. Gido! Saprotu, ka esi policists, vai jau bijušais, tādēļ, visādi draudi tev ir ka pilei ūdens. Tāpēc, ja nepildīsi vienošanos, mana vārda pie tevis versisies jurists ar konkrētu pretenzijas vēstuli. Protams, mašīna tiks iedarbināta. Tev to vajag?

Pinokio - R - Krāpšana

Krāpšana Samaksājām rēķinu 28.04.2016. preci bija jāpiegādā 5 darba dienu laikā, šodien jau 17.05.2016. uz telefonu neatbild un prece nav piegādāta. Uzņēmuma saimnieks strādā Bauskas policijā, kas ārpus darba krāpj cilvēkus. Ir gudrs neko nedara rakstiski. Esiet uzmanīgi.

9 997711 17.05.2016
Komentāri 0 Ražošana