Monte

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Monte - Sūdzības un atsauksmes

Monte - Briesmīgs serviss, ļoti nekvalitatīvas durvis

Briesmīgs serviss, ļoti nekvalitatīvas durvis Briesmīgs serviss, ļoti nekvalitatīvas durvis. Mēs veikalā varējām nopirkt par pus cenu daudz kvalitatīvākas un ar labāku servisu. Šīs durvis nav taisītas pēc pasūtijuma, lai arī viņi apgalvo kad ir. Es ceru, kad nevienam nebūs tik briesmīga pieredze as šiem melojošajiem cilvēkiem. Viņi tikai izkrāpj naudu un tad neatbild uz telefona zvaniem. Esmu ļoti vīlusies, kad šādas krāpnieku kompāniju pastāv.

A AnnaRu 06.03.2018
Komentāri 1 Meistari

Monte SIA - slikts serviss, melošana, krāpšana.

slikts serviss, melošana, krāpšana. Sia Monte.lv iekšdurviju izgatavotāji! Drausmīga apkalpošana, super slikts serviss! Nepercīzi izmērītas durvju kārbas un paviršs izpildījums! Nihiliska attieksme pret klientiem. Tika pasūtītas durvis pēc ailu izmēriem, taču piegādātas standarta izmēra nekvalitatīvas durvis. Kas visdrīzāk nevis tika ražotas, bet iepirktas kur citur un vienkārši nokrāsotas. Nācās pārtaisīt un pārkrāsot kārbas, radās papildus izdevumi. Protams, Monte un Gatis tos nesedza, aizbildinoties ar dažādām lietām. Uz...

Monte SIA - Zemas kvalitātes prece

Zemas kvalitātes prece Pirms krāsošanas durvis nav slīpētas, zem krāsas putekļi un krāsas notecējumi. Vērtni, kam paredzēts stikls, bez piepūles izjaucu 4 daļās, jo savienojumos bija kustība, kā arī līmi un normālas tapas tur atrast nevarēja. Jā, ļoti zema cena, bet vēl zemāka kvalitāte.