www.sudzibas.lv Monte Briesmīgs serviss, ļoti nekvalitatīvas durvis

Monte - Briesmīgs serviss, ļoti nekvalitatīvas durvis

Briesmīgs serviss, ļoti nekvalitatīvas durvis. Mēs veikalā varējām nopirkt par pus cenu daudz kvalitatīvākas un ar labāku servisu. Šīs durvis nav taisītas pēc pasūtijuma, lai arī viņi apgalvo kad ir. Es ceru, kad nevienam nebūs tik briesmīga pieredze as šiem melojošajiem cilvēkiem. Viņi tikai izkrāpj naudu un tad neatbild uz telefona zvaniem. Esmu ļoti vīlusies, kad šādas krāpnieku kompāniju pastāv.

Atbilde no Monte Support Pārstāvja atbilde 07.03.2018

MONTE SIA. uz telefona zvaniem atbild, un viss tika izskaidrots klientam! veikala tādas durvis nenopirks un jebkura cita vieta maksas 2-3x dargak. viss tika izgatavots speciali! klients vispar neko nesaprot no durvim un apgalvo ka durvis izgatavotas nezin kur. no sadiem klientiem ir jaamuuk! vel ar izspiesanu nodarbojas ne mes bet pats klients, ka ari klients bija razotne, ar savam acim redzeja durvis. isak sakot nav normals tas cilveeks!

A alda112 07.03.2018

liigumu palasiet pirms...