Scandic Homes

Scandic Homes SIA
www.scandichomes.lv
Adrese: Maskavas iela 297 - 1A
Rīga
Latvia - LV-1063
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 20399194
Informācija: Nodarbojas ar koka karkasu māju projektēšanu, ražošanu un uzstādīšanu. Veic individuālu un tipveida projektu realizāciju Latvijā, Norvēģijā un Šveicē.
Kategorija: Būvniecība
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

100%
Sūdzības
1
Atrisinātas
1
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Scandic Homes - Sūdzības un atsauksmes

AtrisinātaScandic Homes SIA - Slikts serviss

Slikts serviss Ivars Požarnovs, kuram pieder uzņēmums Sia Scandic Homes vadījis nekvalitatīvus būvdarbus, strādājot sadarbībā ar uzņēmumu Sia Green Module, kuru vada Jana Cīrule. Padarītie darbi neatbilst projektam un paveikti izmantojot zemas kvalitātes materiālus. Rezultātā pazaudēta nauda (15 tūkstoši) un iztērēts laiks, bet uzbūvētais objekts ir tik sliktas kvalitātes, ka tas ir jājauc nost. Atbildību neuzņemas. Pilno stāstu var lasīt klientu blogā, ceļam māju'' (www.celammaju.Wordpress.com), kura lapa, ceļam māju'' atrodama arī sociālajā tīklā facebook.

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes