DGD Projekti

Atrisinātas
Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

DGD Projekti - Sūdzības un atsauksmes

DGD projekti - Solījumi bez to pildīšanas.

Solījumi bez to pildīšanas. Sia dgd projekti ar Juri Dreimani priekšgalā ir varen solījumiem bagāts uzņēmums. Solīs tiek par visu sākot ar projektu izpildes terminiem gan arī algām. Sola daudz bet izpildīt nespēj pat pusi no visa. . Algas izmaksas kavējas regulāri. Maksāšana notiek skatoties pēc sejām kam grib samaksā kam ne tam ietur uz kādu laiku. Regulāra darbinieku aprunāšana aiz muguras. Īpaši to kuti aiziet prom. Darba pāralodze. Tā ir tikai daļa no visa ks notiek uzņēmumā. Katrā ziņā ja ir vēlme pārbaudīt pašiem tad uz priekšu. Es šo uzņēmumu pat savam ienaidniekam neieteiktu.

DGD - Krāpšana

Krāpšana Es ka jauns puika vēlos strādāt. Tad pēc laika es atradu darbu pie Jura Dreimaņa, bija sarunāts ka 08:00-17:00 maksās 30€. Viss sakās kad pienaca algas diena. Kad izsniedza algu Juris teica:" Man nav mazakas naudas, adošu kad būs nākamā alga." Un vēl pie tam nevis maksāja 30€ ka bija sarunāts, bet maksāja 25€. Īsi sakot sola vienu maksā citu [slēpt]@

DGD projekti - Jūris Dreimanis krāpnieks

Jūris Dreimanis krāpnieks Pieņemot darba DGD firmas "priekšnieks" Jūris Dreimanis apsola algu 700 EUR un brīvi darba grafiku. Alga tiek izmaksāta līdz 8 datumam nakamājā mēnesī. Un protams visas sociālās garantijas (atvaļinājums, apmaksātas slīmības lapas un t.t.). Un burtiski pēc nēdeļas sakās skārba patiesība:1.Piespied projektēt, neievērojot spēkā esošos LBN, jo pašam nav attiecīgas izglitības. Ofisā strāda gan 2-3 specialisti un pārējie studenti. Tehnisko projektu kvalitāte zēma.2.Nodokļi maksāti labakā gadījumā no...