www.sudzibas.lv DGD Projekti Solījumi bez to pildīšanas.

DGD projekti - Solījumi bez to pildīšanas.

Sia dgd projekti ar Juri Dreimani priekšgalā ir varen solījumiem bagāts uzņēmums. Solīs tiek par visu sākot ar projektu izpildes terminiem gan arī algām. Sola daudz bet izpildīt nespēj pat pusi no visa. . Algas izmaksas kavējas regulāri. Maksāšana notiek skatoties pēc sejām kam grib samaksā kam ne tam ietur uz kādu laiku. Regulāra darbinieku aprunāšana aiz muguras. Īpaši to kuti aiziet prom. Darba pāralodze.
Tā ir tikai daļa no visa ks notiek uzņēmumā. Katrā ziņā ja ir vēlme pārbaudīt pašiem tad uz priekšu. Es šo uzņēmumu pat savam ienaidniekam neieteiktu.

S seliverstovs 13.11.2017

Vai tad vēl nebeidzas cilvēku rinda pie ši krāpnieka Dreimaņa? Man liekas ka visi jau
zin kā tur strādāt nav iespējams.

S silakalns 17.11.2017

Gribat sabojāt dzīvi? Droši, dodieties uz šo uzņēmumu. Sabojās attiecības ar visiem - ar projektu pasūtītāju, ar Tavu ģimeni pat ar suni. Šī uzņēmuma vadītājs, Dreimaņa kungs ir tam radīts, lai sačakarētu citu cilvēku dzīvi.
Diemžēl šis uzņēmums vairs neeksistē, bet ir pārdēvējies par ko citu. Pieļauju, ka drīz Latvijā nonāks arī jaunā uzņēmuma "Labā" slava, diemžēl.