DGD - Krāpšana

Es ka jauns puika vēlos strādāt. Tad pēc laika es atradu darbu pie Jura Dreimaņa, bija sarunāts ka 08:00-17:00 maksās 30€.
Viss sakās kad pienaca algas diena.
Kad izsniedza algu Juris teica:" Man nav mazakas naudas, adošu kad būs nākamā alga." Un vēl pie tam nevis maksāja 30€ ka bija sarunāts, bet maksāja 25€.
Īsi sakot sola vienu maksā citu [slēpt]@

L Laizonis 28.07.2016

Izdrāz par to Dreimanim sievu

J Juris Dreimanis DGD 28.07.2016

Raimonds Džulis patiesībā ir 34 gadus vecs vīrietis, kurš pavisam īsu laiku pie mums pastrādāja un tad vienā jaukā dienā pazuda, neskatoties uz mūsu ģimenes pretimnākošo un cilvēcīgo attieksmi, jo pēc Raimonda Džuļa stāstītā viņa meitai bija vajadzīga nauda operācijai un sievai bija problēmas ar biznesu. Un pazuda viņš līdzi paķerot instrumentus un pat sava pārinieka planšeti, kuru it kā aizveda pie sava paziņas uz garantijas remontu. Esiet uzmanīgi ar šo cilvēku un padomājiet, pirms uzticēt viņam kādu darbu.

S swizz 28.07.2016

Vienā mirklī uzmestais pārtop par uzmetēju. Klasika, klasika!

R Ritvars 30.07.2016

Juris Dreimanis iesniegums policijā par instrumentu zadzību ir??? Ja nav tad vari stāstīt ko vien velies, Jums vnk neviens neticēs. Jūs taču apzaga cik saprotams pec jūsu teiktā.

V Valdis1986 22.02.2022

Raimonds Dzulis ir apkrāpis vēl 3 cilvēkus.Paris dienas pastrādā pajautā avansu un naudu par materiāliem un pazūd ar galiem.

N Noolis 22.08.2016

Visiem pazistama izcila persona Juris Dreimanis. Tads vinam ir bizness uz ko vins pelnas. Krapnieks - nu ko var teikt.

J Juris Dreimanis DGD 22.08.2016

Būtu jauki, ja kaut viens ierakstītu komentāru ar savu īsto vārdu. Laikam jau anonīmi ko rakstīt ir stilīgi un viegli.
Galīgi nezinu kur kādu esmu piekrāpis.
Skaļi te tie saukļi.