AG Jumti

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

AG Jumti - Sūdzības un atsauksmes

AG Jumti - Krāpšana

Krāpšana Pie pasūtījuma veikšanas menedžere nemācēja izstāstīt un ieteikt labāko variantu un materiālu. Kad runājām ar menedžeri viņa bija neadekvāta rupja un vūlgāra. Kad pasūtījums bija veikts, pie piegādes tika atsūtīti nepareizi izmēri un krāsa, un čeku man neviens neiedeva. Kad zvanīju uz to appisēju kantori man neviena necēla telefonu kad braucu klātienē runāt, melnmataina paveca sieviete bija vūlgāri apģērbta un apdzērusies, runāja ar mani rupji un izaicinoši.

AG Jumti - Krāpšana

Krāpšana Kad veicu pasūtījumu, sieviete kas dēvēja sevi par menedžeru, runāja rupji un izaicinoši. Kad prasīju par jumta izgatavošanas materiāliem un kādu ieteikumu kas būtu labāks, menedžere nemācēja atbildēt uz maniem jautājumiem. Beigās veicu pasūtījumu atveda neīsto izmēru un krāsu, čeku neviens man neiedeva, zvanot uz to kantori nesaņēmu atbildi un kad gāju klātienē jautāt kas par lietu mani nolamāja rupjiem vārdiem menedžere un izdzina ārā. Kā pareizi rīkoties šādā gadījumā?

AG Jumti - Krāpšana

Krāpšana Tika pasūtīti logi, no 5 logiem tika atsūtīti 4. Neizsniedza čeku, kad zvanīju lai painteresētos neviens nereāģēja. Kad devos pie menedžeres ritas grigules viņa bija alkohola reibumā un agresīvi reaģēja uz manu ierašanos. Un nessen mana pazīstama sūtīja pie viņas kolēģa jumtu, kvalitāte briesmīga, čeku neizsniedza čeku. Cilvēki kā rīkoties ar šādiem uzņēmumiem, kas apkrāpj cilvēkus un valsti? Nemaksā nodokļus, tad jābrīnās ka bērnu pabalsti un pensijas ir minimālākas par minimālu. Varbūt jums ir kāds padomās, kā ziņot vid?

Jumti AG - Sasteigts paviršs nekvalitatīvs darbs, attieksme pret klientu kā pret naudas maisu, nauda pirmā vietā, krāpšana

Sasteigts paviršs nekvalitatīvs darbs, attieksme pret klientu kā pret naudas maisu, nauda pirmā vietā, krāpšana Aleksandrs Grigorjevs tālruņa numurs 28495245 Ogre. Uzdodas kā firmas īpašnieks "Jumti AG", kura faktiski nav reģitrēta un veic saimniecisko darbību. Darbus veic ļoti sasteigti, nekvalitatīvi, nerēķinoties ar klientu ar domu saņemt pēc iespējas ātrāk naudu. Konkrēti tika sabojāta siltinājuma vate uz bēniņiem nomīdot ar kājām liekot pretkondensāta plēvi, vēlāk pati plēve tika sabojāta līmeņojot jumtu, Jumta viena daļa netika nolīmeņota, Latojums nepareizs, jaunais bezazbesta šīferis tika...

Jumti AG - Darba nepabeigšana, solījumu neturēšana, melošana

Darba nepabeigšana, solījumu neturēšana, melošana Darbs netika izdarīts līdz galam - veica jumta demontāžu, bet montāžu tā arī neuzsāka un atstāja daļu apdzīvotas mājas bez jumta. Mēneša garumā tika solīts, ka nāks rīt un turpinās iesāktos darbus, bet tā arī neuzsāka. Aizbildinās, ka ir vēl citi objekti, ka slikts laiks, ka nav Latvijā, ka salūzis busiņš utt. Lai gan pirms sāka darbu teica, ka pašlaik esot laiks un visu izdarīs nedēļas laikā. Par darba kvalitāti nevaru komentēt jo tā arī neredzēju kā strādā. Aleksandrs Grigorjevs

S sirmis 23.03.2017
Komentāri 1 Meistari

AG Jumti - NEMAKSASANA

NEMAKSASANA Labdien gribu pastastit par so firmu tiesi par vienu cilveku Gati Šakinu mes nostradajam pusi gadu un ka vins netaisas maksat ta ari nau samaksajis tikai sola un sola... vinu princips firma esot pabeidz objektu un tad samaksas, Mes pabeidzaam objektu principa pec, BET ta ari naudu nesanemam... tapec uzmanieties pie si cilveka stradat, vins tikai solis in solis, bet naudu jus neredzesiet...

F fric 26.06.2010
Komentāri 4 Celtnieki