Jacina

slēgts
Kategorija: Būvniecība

Jacina - Sūdzības un atsauksmes

Jacina IK - Slikts serviss

Slikts serviss Garantijas servisa nav. Neiesaku neko no viņiem pasūtīt, jo brāķa gadījumā jūs nekādu garantijas servisu nedabūsiet. Problēmas nāksies novērst par saviem līdzekļiem. Iegādājos no šī uzņēmuma 2gb Pvc ārdurvis. Pēc 2 nedēļu lietošanas sabojājās slēdzene - abām durvīm. Tātad brāķis viennozīmīgi. Aizsūtīju uzņēmumam pretenziju/pieteikumu par brāķētām slēdzenēm. Problēma tiek risināta jau vairāk nekā mēnesi. Paši viņi ar mani nesazinās par iespējamo risinājumu. Uz maniem zvaniem atbild un katru reizi slēdzenes tiek solītas uz nākamo nedēļu. Nu tā, jau vairāk kā 5 nedēļas.

Jacina IK - Плохой сервис

Плохой сервис Заказали окна в Краславе. И вместо обещанных максимум двух недель ждали семь и выяснять что к чему нужно было самим. Окна поставили на скорую руку, шпаклёвку нужно снимать с мебели и всего вокруг. Наружнюю отделку необходимо переделывать из-за незаконченнсти и края подоконников были закрашенны краской во время внутренней отделки. Непрофессионально, неуважительно и грязно!