Pro Dev - Sūdzības un atsauksmes

Pro Dev - Mākslīgi samazina padarīto - saņemt nav ko vēl parādā itkā esi!!!

Mākslīgi samazina padarīto - saņemt nav ko vēl parādā itkā esi!!! Ikviens sevi cienošs uzņēmējs neies iesaistīties ar šo kompāniju, piekritu bērnu dārzā uz apjomu - ielidoju, nesamaksāja man - es savukārt saviem strādniekiem, pilnīgs, taču tādi ir uzstādījumi prodevam un rezultāts pakaļa, domāju vidu jāpieslēdz jo daudz nesmukumu ir un nebūt ne es vienīgais.

El elits 07.11.2017
1 Celtnieki

Pro Dev - Par apčakarēšanu: naudu nemaksāšanu celtniecībā

Par apčakarēšanu: naudu nemaksāšanu celtniecībā ProDev - apčakarē ar naudām izdari darbus - nesamaksā neko - nav līguma, nav naudas, BĒRNU dārzs Usmas 10 , tika veikti dažādi darbi - nesamaksāja, atnācām uz iesāktu - nepabeigtu objektu, šķita aizdomīgi kāds iemesls lai nepabeigtu objektu? tagat zinu šeit būs darbs Ieņēmumu dienestam, pacentīšos sniegt pēc iespējas plašāku informāciju! Neielaidieties ar šo firmu.

El elits 05.11.2017
2 Būvniecība

Pro Dev - Nesamaksā sarunāto summu

Nesamaksā sarunāto summu Strādājot ar šo kompāniju Prodev SIA, regulāri saskaros ar nemaksāšanas principiem, nesamakšāšanas, es - mēs strādājam par skaidru naudu - bez nodokļiem kur itkā samaksa ciešama - taču kā haltūras izskatā nav spīdoša, gaidam līdzekļus labu laiku, viņi savukārt kārto maksājumus caur MIKROUZŅĒMUMIEM, apčakarē valsti, par iepirktiem materiāliem saņem PVN, ar kuru sedz citu maksājumu vajadzības, taču uzņēmums arī piegādātājiem parādā cik zinu visai apkārtnei, nevienam neiesaku ielaisties ar šo...

El elits 04.11.2017
0 Būvniecība

Pro Dev - atalgojums neietverts nodokļos

atalgojums neietverts nodokļos Regulārs app..siens, mēs atnācām uz iesāktu un pamestu objektu, sarunājam vienus ciparus par darbiem, alkatīgie projektu vadītāji vēlas vēl ko klāt ( vesels komplekss ar barba apjomu) kad jautājam par iemesliem kāpēc pamesti darbi : atbilde nu tu taču redzi ka nav nekādi meisteri, neko neprot, nezin, nevar izveidot, taču klāt piemaksāt par apjomu neko nevēlas, nu mēs taču sarunājām... pats parakstījos, nu jau kādu laika periodu iznāk strādāt ar šo kompāniju maksā skaidrā uz ko esmu...

El elits 02.11.2017
1 Būvniecība

Pro Dev - Не выплачивает зарплату

Не выплачивает зарплату Здравствуйте. Я в этой фирме работал с апреля по июля. Работал на объекте которое находится на улице александра чака 134. Работал каменщиком. Начальник обещал платить по сделке. Обещал выплачивать зарплату с пятого по пятнадцатого числа, но зарплата задерживалась на две недели иногда на три недели. Когда закончилась кладка то они отказались заплатить за выполненную работу обещая заплатить потом. Это потом тянется два месяца только обещания.

де Денинис16 05.09.2017
1 Būvniecība

AtrisinātaPro Dev - Neimaksa algu

Neimaksa algu Es 16 julija biju rakstijis par buvuznemumu Pro Dev ka Es stradaju minētajā firma par mūrnieku objekta čaka iela 134. Maksāja par izdarīto darbu. No sakuma maksāja algu kaut ar kavēšanos. Tagad kad objekta visi murešanas darbi ir beigusies buvuznemums ateicas maksat par izdarīto darbu. Man piezvanija darba vaditajs un solija ka 21 julija tiks parskaitita uz manu kontu mana alga,bet solijums netika pildits.Sazinajos ar bijusiem darba biedriem un prasiju kad bus alga vini man pateica ka buvuznemums tikai sola izmaksat algu

No normis1972 31.07.2017
4 Būvniecība

AtrisinātaPro Dev Buvniecibas uznenemums - Neizmaksa algu

Neizmaksa algu Es stradaju minētajā firma par mūrnieku objekta čaka iela 134. Maksāja par izdarīto darbu. No sakuma maksāja algu kaut ar kavēšanos. Tagad kad objekta visi murešanas darbi ir beigusies atsakās maksat par izdarīto darbu. Palīgstrādnieks kurs atrada citu darbu, kad prasīja savu algu darba vadītajam mrtinam viņš pateica li prasa pasūtītajam.

No normis1972 16.07.2017
6 Būvniecība