www.sudzibas.lv Pro Dev Par apčakarēšanu: naudu nemaksāšanu celtniecībā

Pro Dev - Par apčakarēšanu: naudu nemaksāšanu celtniecībā

ProDev - apčakarē ar naudām izdari darbus - nesamaksā neko - nav līguma, nav naudas, BĒRNU dārzs Usmas 10 , tika veikti dažādi darbi - nesamaksāja, atnācām uz iesāktu - nepabeigtu objektu, šķita aizdomīgi kāds iemesls lai nepabeigtu objektu? tagat zinu šeit būs darbs Ieņēmumu dienestam, pacentīšos sniegt pēc iespējas plašāku informāciju! Neielaidieties ar šo firmu.

E

R Robyn 06.11.2017

Paldies, ka brīdinājāt. Vēl nesen Pro Dev piedāvāja veikt būvdarbus, bet nespēja pierādīt, ka darbinieki nodarbināti legāli. Gaidam, kad Pro Dev tiks piemērots lēmums par soda izpildi!

N normis1972 11.11.2017

Neiesaku ielaisties ar so firmu.Es savu algu par izdarito darbu gaidiju 3 menesus.

Stradaju pro deva 9 gadus . Nebija nereizi ka nesamaksaja .

D dfwsf 28.11.2020

PRO DEV piedāvāja veikt projektēšanas darbus. Painteresējos pie kolēģiem - viņi regulāri apčakarē gan projektētājus, gan būvniekus.