Ostas celtnieks

Ostas celtnieks SIA
Adrese: Vienības gatve 87,
Rīga
Latvia - LV-1004
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 67305780
Informācija: Viens no lielākajiem būvuzņēmumiem Latvijā. Darbības veidi: inženiertīklu un ceļu būves un citu būvniecības jomu speciālisti, profesionāli administratīvie darbinieki.
Kategorija: Būvniecība

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
4
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Ostas celtnieks - Sūdzības un atsauksmes

Ostas celtnieks - Slikta darba organizācija

Slikta darba organizācija Jautājums par darba organizāciju Ķekavas novada Loreķu laukā, kur tiek veikta ūdensvada un kanalizācijas izbūve. Vasasrā un rudenī tiek rakti tie posmi, kur neatrodas dzīvojamās mājas. Tagad, ziemā, kad zeme ir sasalusi, tiek rakti posmi pie mājām. Notiek urbšanas darbi, vibrē visa māja. Kas labos nodarītos zaudējumus, ja mājā radīsies plaisas? Vai tad nav speciālistu, kas prot organizēt darbu?

Ostas celtnieks - tiesibu kategorijas

tiesibu kategorijas Ar kadam tiesibam darba deveji var prasit lai ekskavatoristam stajoties darba pie b un c kat. , vel papildus butu g un h kat. , ka serga sak izplatities panemiens izlist uz viena darbinieka adas, atrodot mulki, kas daris tris darbus par vienu algu. Gribat g un h kat. Traktoristus, ir jaliek cits sludinajums.

T Tacka 04.07.2018
Komentāri 1 Būvniecība

Ostas celtnieks - Netīrība

Netīrība Nevar ne uz darbu tīram tagad aizbraukt, ne bērnu uz skolu aizvest! Izraka visu Tārgalē, ko vien varēja, samesļoja visus ceļus un taciņas! Kad iznāk no mājam uzreiz mēsli! Jūs nevarat saliks palikņus? Tā nevar izturēties pret cilvēkiem. Jā, mēs dzīvojam novadā, bet mēs vedam bērnus uz skolu, uz dārziņu, mums jaaziet uz veikalu, vai pastu un gandrīz visi strāda pilsētā. Tā kā ar apaviem, kuri iespruduši dubļos līdz ceļiem, var pēc tam braukt kaut kur uz darbu? Vnk, fui! Paši tikai rok vel talāk...

M Marvalde 12.03.2018
Komentāri 0 Celtnieki

Ostas celtnieks - bezatbildība

bezatbildība Šodien 15 decembrī ap 16.30 braucot virzienā Saldus - Kuldīga iebraukt Kuldīgā vajadzēja par veco tiltu, bet tur uz galvenās ielas kura ved uz veco tiltu iet remonta darbi, kurus kā noskaidroju veic firma " Ostas Celtnieks" ...Zīmes un norādes nekādas, un remontējamo posmu nolēmu apbraukt par Jaunsaimnieku ielu. Rezultātā iekūlos mazo ieliņu labirintā, kur visas tās izrakņātas grants kaudzes neizlīdzinātas. Līst lietus un visas šīs ielas pārvērtušās neizbraucama biezputrā. Viens ārprāts. Zīme...

J Jānis 15.12.2011
Komentāri 1 Celtnieki

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes