Ostas celtnieks - Netīrība

Nevar ne uz darbu tīram tagad aizbraukt, ne bērnu uz skolu aizvest! Izraka visu Tārgalē, ko vien varēja, samesļoja visus ceļus un taciņas! Kad iznāk no mājam uzreiz mēsli! Jūs nevarat saliks palikņus? Tā nevar izturēties pret cilvēkiem. Jā, mēs dzīvojam novadā, bet mēs vedam bērnus uz skolu, uz dārziņu, mums jaaziet uz veikalu, vai pastu un gandrīz visi strāda pilsētā. Tā kā ar apaviem, kuri iespruduši dubļos līdz ceļiem, var pēc tam braukt kaut kur uz darbu? Vnk, fui! Paši tikai rok vel talāk un tālak un tagad jau tiešām ne uz cienu pusi nevar aiziet! Vel skrien pēc aliņa uz veikalu. Protams, mums tur municipāli nebrauc un neko vieniem nesāk! Pat ar mašīnu nevar aizbraukt līdz skolai. Jo mašīnas jāatstāi kaut kur prom no mājas, tad izpeldet dublu vannu no rīta, tad apsesties mašīnā un atnest visu m** salonā, tad, kad sāk braukt, tad tikai līdz tuvākai automazgātavai!