Stafor

Atrisinātas
Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Stafor - Sūdzības un atsauksmes

Stafor Sia Apkures katli, Apkures iekārtas./ Stafor Combi - Krāpšanās, slikts serviss

Krāpšanās, slikts serviss Nepērciet stafor combi termodinamisko sistēmu. Pats kādu laiku atpakaļ uzstādīju un esmu vīlies. Mājas lapā aprakstītā informācija ir maldinoša. Reāli sistēma pie +5 grādiem beidz darboties un visa apkure strādā tīri uz elektrību. Rēķini ļoti augsti! Sazinoties ar kantori visu atbildību no sevis noveļ, saka esot tikai ražotājs un tirgotājs un nekādus kompromisus nerod. Arī ar viņu ieteikto montieri sazināties nav iespējams. Montieris solīja par nelielu piemaksu uzlikt jaudīgāgu kompresoru...

A Andrejs 01.02.2018
Komentāri 0 Santehnika

STAFOR - Viltojums?

Viltojums? Krāpšana? Nopirku Hermētiķi guļbūvēm 0.3l iepakojumā-sastāvā lineļļa u.c. piedevas, bet ieskatoties redzams-uzlīmētajai etiķetei spīd cauri pavisam citi uzraksti. Notīrīju un apakšā redzams (oriģinālais?) iepakojums-sia Tenax Logu ķite uz akrilpolimēru bāzes. Tiek pārdots kā ekoloģisks produkts ar lineļļas sastāvu, bet patiesībā -?