AtrisinātaThree L Technologies - Krāpšana

Labdien! Vēlos Jūs informēt par Latvijas sliktāko darba devēju.
1. Uzņēmuma vadītājs ir psihiski nelīdzvarots Arnis Lācis uz saviem padotajiem kliedz, pazemo, ņirgājas, aizskar privāti, izteikta diskriminācija;
2.Algas maksā aploksnēs Inese Lāce;
3.Melo un krāpjas ar h izmaksājot algas;
4.Cilvēki tiek meklēti un mainīti katru mēnesi;
5.Atmazgā naudu caur degvielas čekiem utt;
6.Neticat ko Jums stāsta, viss ir meli, katru mēnesi iet prom cilvēki no ceha un celtniecības;
7. Biroja kadri klusē un trīc baidoties tikt atlaisti, kad netrīc laiza vienu vietu Arnim, bet arī viņi tiks atlaisti, tur visus apkrāpj un atlaiž, vai nomaina;
Turaties pa gabalu no šī melu un krāpšanas kantora!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta rengite 31.01.2020

Labdien! Šī sūdzība ir rakstīta lielā emocionālā uztraukumā un aizvainojamībā, kā arī lielās dusmās. Tā nav patiesība, loti atvainojos. Lūdzu dzēst šo sūdzibu no portāla, jo tā nav patiesība un neatbilst patiesībai. Vēlreiz atvainojos!

R

A Anna 21.01.2020

Jā, arī es šeit strādáju 1:1kā sūdzibā rakstīts!

A Anna 21.01.2020

p.s.Esmu prom tur pilnīga mèslu bedre!

BondsBonds 21.01.2020

Kur aitas tur cirpēji. Jāsāk ar to, ka likums aizliedz saņemt algu aploksnē - krimināllikums. Ja tas notiek pret tavu gribu, jāsūdzas VID, VDI.

L Linda_J 22.01.2020

Šis portāls nepalīdz atrisināt šādas lietas. Jums jāvēŗšas pie varas iestādēm.