Reitings Logi

Lumera
Eurologi
Četri Logi

SCC LOGI SIA - Slikta kvalitāte

Diemžēl šī firma mūsu mājai montēja logus. Logus pasūtījām ļoti labus, bet ko nozīmē, ja tos nekvalitatīvi iemontē. Ziemā logi no iekšpuses salst ciet, istabā visu laiku auksts, grīdas aukstas, trokšņi no ārpuses dzirdami (sajūta, ka visu laiku logi uz ziemas vēdināšanu) . Atbildību firma par saviem darbiem neuzņemas, vēljovairāk, jau būvniecības procesā firmas pārstāvis bija ļoti neatsaucīgs, ne uz radušās situācijas atrisināšanu, vainīgs bija klients vienmēr. Ja nevēlaties, lai sabojā jūsu logus, tos nekvalitatīvi ieliekot, no sirds neiesaku šo firmu.

B BaibaaM 11 st atpakaļ

Loguveikals.lv - Slikts serviss

Loguveikals.lv 02.09.2020 pieņēma pasūtījumu uz 370.02eiro un solīja 4-5 nedēļu laikā piegādāt 2logus. Kad bija jau pagājušas 5 nedēļas sāku interesēties par logiem atbildes bij tādas: pārzvaniet pēc 2 dienām, iešu noliktavā paskatīties, vai nav atnākuši logi, reizēm klausuli necēla, vai rakstot uz e pastu ar konkrētu jautājumu, kad būs logi man atbild, lai es piezvanu. Tā šitā sazvanīšanās turpinājās līdz pagājušā gada decembrim, līdz pasūtīju logus citā firmā, kura spēja piegādāt 10 dienu...

V vitols 13.01.2021
Komentāri 0 Logi

Staļi SIA - Savu saistību nepildīšana. PTAC lēmums.

SIA Staļi uzstādīja nekvalitatīvus logus. Krāsa lobījās nost jau pirmajā mēnesi. Pēc lūguma novērst visus defektus no viņiem saņēmām atteikumu. Līdz ar to tika iesniegts PTAC. Pieliku PTAC lēmumu. To viņi arī nav izpildījuši. Tagad tiksimies tiesā. https://www.ptac.gov.lv/sites/default/files/nr._97_-_psrk.pdf https://www.ptac.gov.lv/lv/content/melnais-saraksts

A Apacers 07.01.2021

Loguveikals.lv - Slikts serviss

Loguveikals.lv 02.09.20 pieņēma no manis 370.02 euro par logiem un solīja, ka piegādās 4-5 nedēļu laikā. Logus termiņā nepiegādāja, ilgstoši baroja ar solījumiem, samaksāto naudu neatgriež. Logus nācās pasūtīt citā firmā un maksāt vēlreiz. Kaunināšu loguveikals.lv te tik ilgi līdz atgriezīs uz konta man naudu. Ja ne tā turpināšu te publicēt firmas pārstāvja vārdu.

V vitols 06.01.2021

Loguveikals.lv - Slikts serviss

Loguveikals.lv 02.09.20 iemaksāju 370 euro, tā arī logus solītajās 5 nedēļās nepiegādāja, tikai visādi solījumi, naudu neatgriež atpakaļ. Sazvanījos ar saviem paziņam izrādās viņi arī pasūtījuši logu, bet jau jūlijā iemaksājuši un tā patēs situācija.

V vitols 03.01.2021

AMG MONTĀŽA - Slikts serviss, kvalitāte

Slikts serviss, kvalitāte Pasūtīju logu AMG Montāžā ar iestrādātu “ventilāciju”. Painteresējos par iespēju “ārējā apdare” par papildus samaksu. Teica, ka jā, var. Beigās, kad vecais logs bija jau izņemts ārā paziņo, ka ārējo apdari neveic. Ārējā palodze ielikta bez jebkādas skaņas izolācijas, lietus laikā gulēt ir vienkārši neiespējami. Iekšējā apdare viņuprāt arī ir 2 reģipša strēmeles bez jebkādas siltumizolācijas. Ņemot vērā to, ka starp jauno logu un logu ailēm bija lielas atstarpes, ir aizdomas, ka ar laiku var...

Logu veikals - Vazā klientu aiz deguna

Iespējams krāpnieki!Loguveikals.lv veicu pilnu samaksu par pasūtījumu Septembrī ,ļoti daudz man ir melojuši par pasūtījuma gaitu,līdz beidzot spiests biju pasūtīt,Logus citā firmā,kura piegādāja man 2 nedēļu laikā. Naudu neatgriež ,vakar sazvanoties ar saviem paziņām uzzināju,ka viņi arī ir apkrāpti šajā pašā firmā. Pašlaik Patērētāju tiesību centrā ir ierosināta lietvedība pret šo uzņēmumu.

V vitols 21.12.2020
Komentāri 4 Logi

Loguveikals.lv - Krāpšana

Pasūtījums netika izpildīts, naudu neatgriež. Paši ar klientu nesazinās, informāciju nesniedz. Telefoniski situāciju skaidro haotiski, vienoties nav iespējams.Klientu apkrāpšana. Lūdzu rakstiet man uz e-pastu [slēpt]@inbox.lv, kuriem vēl ir tā pati situācija. Apvienosimies un rīkosimies kopā.Neļausim krāpniekiem zelt un plaukt.

D dille76 18.12.2020
Komentāri 5 Logi

Baltic doors system SIA - Ļoti nekvalitatīvi pilda savu darbu un attieksme pret klientu nav cienīga cilvēka līmenī

Neiesaku nevienam šis firmas pakalpojumus... Ļoti nekvalitatīvi Pilda savu darbu un attieksme pret klientu nav cienīga cilvēka līmenī. Sutiju no viņam ieejas durvis. Sniedzot konsultāciju uz vietas neizskaidro nepieciešamību pēc cita izmēra durvim. Ielika uz ātro roku izvēlētas durvis, pieskruvejit tas pie vecā loga ar caur ejoša skrūvem) (redzēts bildes) . Kad saku sūdzēties mēģina pierādīt ka tā arī bija jādara.

O Olga Ločmele 16.12.2020

logi24.lv (SIA "Logi 24") - slikts serviss

Sākotnēji biju ļoti apmierināts ar apkalpošanu. Pirmais pārsteigums bija ilgais gaidīšanas laiks. Pašam nācās sakontaktēties ar uzņēmumu. Arī sazvanīt ar pirmo reizi nevar, bet vismaz viņi cenšas atzvanīt. Galu galā uzzināju, ka stikla paketēm esot defekts, tādēļ tās tiks mainītas. Savā ziņā nopriecājos, ka paši konstatēja defektu, taču gaidīšanas laiks kļuva ilgāks. Galu galā lielā diena - ieliek logus, pāris dienas vēlāk arī apdare. Taču pēc apdares veikšanas vienam no abiem logiem sāka nākt...

I ImantsOz 11.12.2020
Komentāri 1 Logi

Logu veikals - Slikts serviss

02.09.2020 veicu pilnu pasūtījuma apmaksu loguveikals.lv, pasūtījuma izpilde noteikta līdz 5 nedēļām. Logu veikals nav mani brīdinājis par pasūtījuma kavēšanos, interesējoties par pasūtījumu faktiski esmu vazāts aiz deguna ar frāzēm pārzvaniet, noskaidrosim un t. T. Pārzvaniet un t. T. Vai klausules necelšanu. Nav atgriezuši samaksāto naudu.

V vitols 07.12.2020

Logu veikals - Slikts serviss

Sveiki visiem! 3 Mēneši atpakaļ veicu pasūtījumu www.loguveikals.lv veicu pilnu apmaksu. Tika solīts līdz piecām nedēļām pasūtījuma izpilde. Esmu saprotošs cilvēks un varbūt te nemaz sūdzību nerakstītu, ja firmas pārstāvis sazinātos par kavēšanos izskaidrotu iemeslus un piegādes termiņus iespējamos. Līdz šim man ir pašam bijis jāzvana, jāraksta uz e pastiem, nekādas sakarīgas atbildes neesmu saņēmis. Nav atskaitīta nauda pēc pieprasījuma. Drīzumā patērētāju tiesību centrs lems par šī uzņēmuma...

V vitols 04.12.2020

Loguveikals.lv - Krāpšana

Pasūtīju logus pirms vairāk kā 2mēnešiem Tagad ne ziņas ne miņas Vislaik ar kautko aizbildinās,telefonu ceļ ļoti reti Neiesaku šeit pirkt logus,beigās arī naudu neatdod! Kristaps Ozoliņš-firmas īpašnieks,neiesaistieties darījumos ar šo cilvēku

Z Zanribs 02.12.2020
Komentāri 4 Logi

Logu veikals - Nav piegādāti logi

Šodien aprit 3 Mēneši kopš veicu pasūtījumu un pilnu apmaksu www.loguveikals.lv nav ne piegādāti logi, ne pēc pieprasījuma atgriezta nauda. Ar klientu normāli nekomunicē. Sāku apsvērt domu vērsties tiesā, lai piedzītu samaksāto naudu, jo lai pabeigtu remontu dzīvoklī nāksies pasūtīt pa jaunu logus citā firmā.

V vitols 01.12.2020
Komentāri 1 Logi

Logi un varti - Плохой сервис

Плохой сервис Заказали окно в этой фирме в августе. Обещали привезти и установить через 6 недель. В итоге только в ноябре позвонили и сказали, что заказ готов. После пропали на 5 дней. После бесконечных звонков привезли окно, оставили в квартире и отказались устанавливать, ссылаясь на то что уже поздно, хотя сами опоздали. Опаздывали всегда на 2 часа после ими же указанного времени. Установили окно через 2 дня после доставки. Снова опоздав на 2 часа. Так же была заказана отделка окна после установки...

B Blacklist44 19.11.2020

Biolika SIA - Slikts serviss, krāpšana

Slikts serviss, krāpšana Летом обратились с просьбой поменять откос на окне и поменять резинки на пластиковом окне. Подозрительно быстро сделали откос, а резинок и вовсе не оказалось. Поставили паралоновые жгуты, которые начали протекать в первый же дождь.. Теперь с окна текет на новый откос за 300€, он уже весь разбух, с окна дует. Эта разрекламированная фирма с начала пыталась нас же в этом и обвинить, а потом и вовсе перестали отвечать. Стало хуже, чем было! Если вам нужны качественные услуги, то только не Biolika.

Nekvalitatīvs produkts - atbildības neuzņemšanās - Nekvalitatīvs produkts

Pasūtīju logus visam dzīvoklim pie SIA "BT Market" Ventspilī. Loga stiklojums vienā no logiem bija ar melniem, smalkiem punktiem, tādiem, kā kāds ar Fleksi būtu darbojies blakus un dzirksteles tikušas uz stiklojuma - tādi kā iededzināti punkti. Pirmajā momentā likās, ka vienkārši logs ir netīrs, bet kad sāku mazgāt un ieskatīties, uzreiz bija saprotams, ka tas ir brāķis. Sazinājos ar uzņēmumu, un, protams, savu vainu viņi neatzina! Un par stikla nomaiņu nosauca savu summu (80 EUR). Vilšanās! Neiesaku!

B Bella20 14.11.2020

Arturas SIA (Wooddoors) - Klientu maldināšana

Klientu maldināšana SIA Arturas jeb Wooddoors veicām pasūtījumu - 2 iekštelpu durvis. Minējām konkrētus izmērus, kādus mums vajag, uz ko pārdevējs atbildēja, jā tā nav problēma, attiecīgos izmēros piezāģēsim. Saņemot durvis un liekot tās iekšā, konstatējām, ka durvis kopā ar vērtni ir garākas un šaurākas nekā pasūtījām. Sazinoties ar pārdevēju, vienīgā lieta, ko mums minēja "tie ir standarta izmēri un speciali jūsu izmēriem (aptuveni 3 cm īsākas un platākas vajadzēja) ražotājs netaisītu, jo izmēri mainās pa 5 cm...

E EL_1122 11.11.2020

Saules logi & durvis - Sliktas kvalitātes logi un durvis

Sliktas kvalitātes logi un durvis Nevienam neiesaku šī uzņēmuma pakalpojumus, nepilda saistības, nekvalitatīvi logi un durvis, atsakās savas neizdarības novērst. Neatbild uz telefona zvaniem. Izpildes termiņš, 1 mēneša vietā tika realizēts 3 mēnešos. Pēc 4 gadu lietojuma nācās nomainīt divus no četriem logiem, jo eņģu stiprinājuma vitās tiek izmantoti nekvalitatīvi materiāli un logs vairs neturās savā vietā. Ja līst lietus, tad arī šie "Saules logi" netiek galā, jo ūdens tek iekšā pa visām šķirbām. Neapmierināts klients no Carnikavas.

Logu exports - Slikts serviss un krāpšana

Не заказывайте у них жалюзи. За огромные деньги присылают деповского качества жалюзи. Которые потом надо подрезать, подпиливать, так как прислали совсем другие размеры. На обмен товар назад не приняли, свои ошибки не признали. Всю вину свалили на клиента. Вызвав их мастера за деньги на установку тех самых кривых жалюзи, попытался скрыть косяки и прикрепить их как буд-то так и надо. Ужасный сервисс, думаю только о том, как набить карманы. В итоге жалюзи за 300 евро полетят в мусор.