Reitings Logi

Lumera
Logi24
Četri Logi

AtrisinātaLatvijas logu serviss - Krāpšanās

Reāli krāpnieki. Piedāvā logu apkopi, kas realitātē izpaužas ar kaut kādas eļļas uzpūšanu, neko nejaucot ārā un par to prasa samaksu 50.00 par vienu logu(rūti).Pie tam pie apmaksas nav nekādu kvīšu, kaut kāds pieņemšanas akts un viss. Plus vēl 25.00 par transportu.

A Arčers 14.03.2024

Navil lv - Krāpšana

Nesūtiet šajā firmā logus. Mēs pasūtījām 21.06.23 logus privātmājai, solīja 5 nedēļu laikā atvest un uzstādīt, bet pat šobrīd darbs nav izdarīts līdz galam! Joprojām gaidām vēl 2 logus, kurus firma nepareizi izmērija un Sola katru nedēļu atvest, no jūnija jau putro galvu. Sliktāka logu firma.

K Kristina.S 19.02.2024

Eurologi - Apmierināts ar pakalpojumiem

Apmierināts ar pakalpojumiem Nolēmu nomainīt logus dzīvoklī, un izvēlējos šo uzņēmumu. Piegāde bija precīza, logi tika piegādāti tieši uz vietas, un serviss bija izcilības līmenī. Darbinieki bija ļoti atsaucīgi un rūpīgi, uznesot logus augšup, nodrošinot, ka viss tiek veikts ar augstu kvalitāti. Eurologi piedāvā lielisku pakalpojumu kombināciju ar kvalitatīviem logiem. Esmu priecīgs par jaunajiem logiem, kas tagad rotā manu dzīvokli.

J juris.de 23.01.2024

Rilat Home - Drausmiga atieksme, neprecizas informacija

Drausmiga atieksme, neprecizas informacija Neiesaku nevienam šo uzņēmumu. Mana māte kura jau ir cienījamā vecuma zvanīja pa reklāmu kuru uzņēmums pats sūtīja par plastikāta logiem un lodžiju ietīklošanu. Gribēja uzzināt Cenas lai varētu nomainīt logus. Preti saņēma atbildi, ka Cenas majaslapa redzamas, pārdevējs izturējās augpratigi un neiecietīgi. Prieks kam sevi reklamēt ja pardevei nav apmācīti ka runāt ar pircējs? !

K Konovalov873 27.12.2023

VitalKa - Rezervē produktu, kura vispār noliktavā nav

Zvanījām, lai uzzinātu vai ir pieejami logi ar netipisku izmēru, mums apliecināja, ka ir pieejami, verami, ar rokturi gan kreisajā, gan labajā pusē. Lūdzām rezervēt. Atbraucot izrādās, ka mums interesējošais logs ir tikai viens. Darbinieks, kurš bija uz vietas, uzreiz pateica, ka divu neesot bijis, un šādu informāciju viņš nodevis ofisam. Žēl patērētā laika, jo braucām no Ādažiem. Firmas pieeja ir, atbrauciet, gan jau piemeklēs.

L Liena1234 23.12.2023

Rilat Home - slikts serviss, nav dokuments par samaksu

slikts serviss, nav dokuments par samaksu Labdien! Ar sievu gribēju pasūtīt logus dzīvoklim, zvanīju uz uzņēmumu, kas sevi daudz reklamē facebook, radās uzticība. Vīrietis jau sākumā bija nelaipns. Kad atbrauca, pēc bals kā izklausījās tas bija tas pats vīrietis kurš runāja pa telefonu, ari uz vietas viņš nebija laipns, teica, ka ja kas neapmierina varam pasūtīt citu. Pārrakstīju dokumentus, iedevu skaidra pusi naudu neko pretī par to, ka samaksāju naudu nesaņēmu. Pagāja gandrīz mēnesis, zvanīju uz uzņēmumu, lai uzzinātu, kad atbrauk...

J JaniPlen 07.12.2023

TEDS SIA - Ļoti slikts serviss

Pieteicām trīs plastikāta logiem slēdzenes, kuras maksāja 18 euro gabalā. Tā nav maza nauda. Gaidījām ilgāk par trīs mēnešiem. Visu laiku tika solīts, ka piegāde būs pēc nedēļas. Sākumā piegādāja tikai vienu. Pārējās divas bija jāgaida atkal nedēļas divas. Tās tika atvestas uz veikalu ietītas, salocītas ar plaisām un nederīgas izmantošanai. Čeki netika doti. Ļoti pat neiteiktu sadarboties vai kaut ko pirkt pie viņiem. Nav kvalitatīvas preces un nepatīkama attieksme pret klientiem.

G Georgijs S 01.12.2023

Rita Grigule - Krāpšana un slikts serviss

Vēlos darīt zināmu, logu un jumtu tirdzniecības iestāde Siguldā zem nosaukuma Kurzemes jumti dārza iela 29a. Darbojas ļoti aizdomīgs uzņēmums. Menedžere Rita atrodas pārsvarā alkohola reibumā, pasūtījumi notiek tikai skaidrā naudā, nekādi kvīti netiek izsniegti un logu kvalitāte neatbilst paraugiem. Kur skatās vid, kad uzņēmums tik atklāti krāpj cilvēkus un izvairās no nodokļu maksāšanas, apzagot valstī. Neiesāku griezties pēc pakalpojumiem, jo gribot saņemt atlaidi uz pasūtīiem logiem bez...

AtrisinātaJVMD logi - Nekvalitatīva uzstādīšana, apdare

Logi tika uzstādīti ar nedēļas nokavēšanos (max. Termiņš kuru noradija līgumā bija 45dienas) . Pavirši sapūstas putas, nekvalitatīvi aplīmēta izolējošā lenta. Maksimāli vienkārši grib veikt darbus. Aiļu apdares meistari neierodas norādītajā dienā. Visu laiku pārceļ laiku tad uz priekšu tad atpakaļ. Pie pirmās vizītes paziņo, ka būs jāmaksā vairāk.

B Briedis890 30.10.2023

Windowsbaltic - Darbu izpildes termiņi

Vēlos informēt par savu pieredzi ar minēto personu un viņa uzņēmumu. Esmu iegādājies logus pie minētās personas divas reizes, jo to kvalitāte bija atbilstoša un par to sūdzību nav. Tāpat nav sūdzību par darbu izpildes (logu uzstādīšanu) kvalitāti, jo tā arī ir atbilstoša. Komunikācija ir ļoti profesionāla un pretīmnākoša. Lielākā problēma ir darbu izpildes termiņi, kas tiek būtiski kavēti (nedēļām un mēnešiem) un tiek stāstīti nepārbaudāmi stāsti par to kāpēc tie tiek kavēti.

Z zivjugans 09.10.2023

Rilat Home - Slikts serviss

Slikts serviss Attieksme pret klientu zem katras kritikas. Pa telefonu atbild nelaipni un neiecietīgi. Ir sajūta, ka cilvēku apgrūtinu un aizkavēju. Tomēr nolēmu pasūtīt logu guļamistabai caur mājaslapu plastikatalogi.lv. Pēc pāris dienām atzvanīja, ka varot atbraukt noņemt izmērus. Atbrauca nelaipns tetovēts "jaunskungs". Uz jautājumiem izvēlējās neatbildēt vai arī atbildēt tad, kad jautāju to pašu atkārtoti. Piemēram, prasīju, vai pie apdares ir daudz putekļu un saņēmu atbildi - kā būs, tās būs. Pēc tam...

SIA "DOVGIL" - Slikts serviss

Piegādātājs neieradās norunātaja laikā (plkst. 9.00), kaut arī es šo dienu biju saplānojis paņemot darbā brīvu priekšpusdienu. Šis atgadījums radījis man neērtības, jo meistari ieradās tikai plkst. 10.20, kas savukārt paildzināja logu nomaiņu. Es sazinājos ar Piegādātāja pārstāvi un informēju to, ka neesmu gatavs maksāt pilnu summu, jo arī es zaudēju naudas līdzekļus neesot darbā. Palūdzu atlaidīti par neērtībām, par ko saņēmu atteikumu. Palildinot šo rakstu vēlos informēt, ka pats saviem...

A Ainis Ladusans 06.08.2023
Komentāri 4 Logi

VK logu fabrika SIA - Krāpšana

Diemžēl šeit lasīju atsauksmes par VK logu fabrika SIA pēc tam, kad sapratu, ka no VK logu fabrika SIA ir krāpnieks. Pēc līguma noslēgšanas un priekšapmaksas veikšanas pazuda, izjaukti visi piegādes datumi, telefons vai nu neceļas, vai sola atzvanīt un pazūd. Par kādu brīnumu reiz pirms divām dienām man izdevās tikt viņam cauri, aizvainotā tonī viņš teica, ka tādos apstākļos nevar strādāt un šodien atdos kā avansa maksājumu saņemto naudu. Protams, nauda netika atgriezta. Plānojam vērsties policijā par krāpnieciskām darbībām.

A Anatoliy M 06.06.2023

AlkoTaxi SIA - Brāķis

Pārdod brāķi no Poļu rūpnīcām. Garantijas NAV melo un nemaina! Saka kad variet vērsties tiesa! Un bloķē zvanus. Sieviete atbild ar raudājušo bērnu! 0 garantijas utt neiesaku šo melu kompāniju! Lielu naudu neatgriez, un preci nemaina ar čekiem! Krāpnieki! Продали брак с польского завода ! Гарантии нету в рот двери и окна не миняют! Говорят обращайтесь в суд, блокирует звонки. Отвечать женщина с плачешем ребёнком задним планом! Деньги не возвращают , и товар не меняют! 0 гарантии и т.д. никому не рекомендую эту компанию ! Мошенники

V vsop_kot 12.05.2023

Roberts Berķis - Neizpildītas saistības

Sia lb Latvia pārstāvis 91. Gadā dzimušais Roberts Berķis 02.02.2020 gadā interneta vietnē loguveikals.lv pieņēma pasūtījumu un izsūtīja rēķinu apmaksai par 370.02 un līdz šim brīdim nav sācis atgriezt naudu par neizpildītu logu pasūtījumu. Nav sazvanāms nomainījis telefona numuru. Pazudis.

V vitols 04.05.2023
Komentāri 2 Logi

Loguveikals.lv - Slikts serviss

Roberts berķis 91. Gadā dzimis logu veikals.lv pārstāvis 02.09.2020 pieņēma pasūtījumu par 2 pakešu logiem un izsūtīja rēķinu 370.02 eiro apmērā, kuru apmaksāju, logu piedādes termiņš tika solīts 4-5nedēļas, bet līdz šim brīdim logi nav piegādāti un nauda nav atgriezta. Interneta saits vairs nedarbojās, firmas pārstāvis nav sazvanāms. Ptac bezpēcīgs, nav vairs kam sūdzēties.

V vitols 10.04.2023

Roberts Berķis - Pazuda ar iemaksāto naudu

Pazuda ar iemaksāto naudu Loguveikals.lv pārstāvis 91. Gadā dzimušais Roberts Berķis 2020 gadā saņēma apmaksu par logu pasūtījumu un pēc kāda laika pazuda. Firmas mājas lapā nedarbojās. Nav sazvanāms un interneta saits nedarbojās. Izskatās, ka firmu likvidējis. Sākumā solīja, ka atgriezīs samaksātos 370 eiro. Patērētāju tiesību centra lēmumu, kur Robertam Berķim uzlikts par pienākumu atgriezt naudu ignorē.

V vitols 29.03.2023

AtrisinātaPremium Glass Systems SIA - Mani kā strādnieka neitrāla pieredze

Sākšu ar sludinājumu pēc kā mani atrada šī firma, tur es rakstiju ka man ir vispārējā pieredze būvnīecībā 2 gadi, ka es montēju keramogranītu un fibrocementu, injektēju plaisas, smērēju hidroizolāciju. Kad es atnācu offisā man teica ka starta alga pēc nodokļiem ir €7/H, bet vajag precīzi strādāt, var mierīgi, uz ko es atbildēju ka ātri nestrādāšu, vel man uzprasija vai es kautkad turēju fleksi :) atbildēju pozitīvi. Kad es atnācu pie būvlaukuma kurš atradās pretī Origo izrādijāš ka mūs jauno...

P prm 17.03.2023

Logu Bāze - Slikts serviss

Pasūtījām logus šai kantorī, jo paziņas ieteica, bet rūgti nožēlajam. Perfekta komunikācija kamēr saņem priekšapmaksu pilnā apmērā, bet kad ir vajadzīgs izpildīt savu darījuma daļu sākas problēmas. Logus 4-8 nedēļu vietā gaidām jau 11 nedēļas, durvis gaidām 15 nedēļas. Visu laiku neskaitāmi solījumi gan e pasta gan telefoniski. Ja svarīgi ir termiņi, neieteiktu nevienam ar šo kantori sadarboties!

M MairaE 14.03.2023

Vk logu fabrika - Krāpšana

Ziņoju par krāpnieku - VK Logu Fabrika jeb EU PRIDUCERS AND TRADERS ASSOCIATION jeb Fenstermeister.eu, iespējams, vēl kāda firma saistībā Īsumā, esam pasūtījuši pie šī kunga logus. 29.12.22. viņš ieradās pie mums uz mājām noslēdzām līgumu, it kā viss smuki un jauki. Kā godīgi cilvēki iemaksājām naudiņu, lai tik sāk darboties. Līgumā atrunāts, ka logi būs 20 d.d. laikā, ok, gaidām. Un tad sākas, netiek celts telefons, netiek atbildēts uz ziņām, šodien pat, solījumi, solījumi. Ziņas tiek...

N Nina_Nina 20.02.2023
Komentāri 2 Logi