Logi un Vārti

Latvia - LV-1004
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 20058005
+371 20269662
Informācija: Palodzes, montāža, stikla paketes, ar argona pildījumu un selektīvo pārklājumu, ziemas vēdināšanas sistēma, furnitūra, PVC profili – Vācija.
Darba laiks: 9:00 - 18:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Būvniecība  •  Logi
Sociālie tīkli:

Logi un Vārti - Sūdzības un atsauksmes

Logi un varti - Nepilda saistības

Nepilda saistības Laipni un smaidīgi kamēr jūs esat potenciāls klients, pēc tam visu vajag gaidīt, termiņus neievēro, sakarā ar to, ka uzņemas par daudz pasūtījumu, uz izpildi sūta kaut kādus dzērājus, jo savējie netiek galā. Garantijas laikā diemžēl tā arī nedabūju logu noregulēšanu, biju spiesta saukt citus meistarus. Tagad nevienam vairs neieteikšu šo firmu. No visa privātmājas celtniecības laika, šīs bija vienīgais uzņēmums, kurš sagādāja tādas galvas sāpes.

L Lolita 25.01.2020
Komentāri 0 Logi

Logi un varti - Saistību neizpildīšana

Saistību neizpildīšana Uzņēmēji un tikai pasūtītāji vēlas jūs brīdināt ka šīs firmas īpašnieks Sergejs Dudkins negodprātīgi izpilda savas līgumsaistības! Bet viņa darbinieki var jūs vienkārši sūtīt...pat ja viņš jums kaut ko parādā, tad mūžību gaidīsiet.Padomājiet iekams ar viņu sasaistīties!

L Leksus144 14.03.2019
Komentāri 2 Logi