LV RU
www.sudzibas.lv Tehline Paņem naudu par materiāliem un pazūd, sola, bet neko nedara

Tehline - Paņem naudu par materiāliem un pazūd, sola, bet neko nedara

Martiņš Martinsons nespēj rekuperācijas iekārtas uzstādīšanu novadīt līdz galam, cilvēks visiem sola perfektu servisu un savlaicīgu darbu izpildi, bet nav spējīgs saplānot savu laiku, piegādāt montierim detaļas. Tāpat aizņemas naudu detaļu iegādei, bet neatdod. Neticiet nevienam viņa vārdam! www.ventagregati.lv it kā ir viņa mājas lapa, bet tur telefons arī neceļ!

K

Komentāri (3)

J Jaanis13 27.02.2020

Labdien! Jūsu sūdzība SIA "Tehline" pārstāvjiem ir nesaprotama, jo augstāk minēto personu nekāda sadarbība nenotiek. Sazinoties ar iesaistītajiem cilvēkiem noskaidrojās, ka esat privāti sadraudzējušies un viņš jums sniedzis sākumā bezatlīdzības konsultāciju un ieteicis sazināties ar citu kompāniju un citiem cilvēkiem - Jums nepieciešamās palīdzības veikšanai. Mūsu starpā nav nekādu norunu, līgumu, atrunu...Pat vēl vairāk...Tehline nav Jūs redzējis, nepazīst un nekādus darbus nav veicis. Jūs runājat par citu kompāniju kura ir veikusi darbus Jūsu uzdevumā. Lūdzu nomainiet savas sūdzības tekstu ieliekot pareizos adresātus.
Ar cieņu...

K Klients_35 04.06.2020

Man liekas, ja kads parakstās epastā un stāsta, ka tas ir SIA "Tehline" brends, tad ir tiesības ticēt. Screen shot no e-pasta, ko sūtija Mārtiņš. Tā viņš parakstījās.

V Vilhelms Kapls 04.06.2020

Pag, kā tad tur bija. Naudu paņēma Tehline vai Martinsons? Darījumu apliecinoši dokumenti ir?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes