Roofmaster

Kategorija: Būvniecība
Sociālie tīkli:

Roofmaster - Sūdzības un atsauksmes

Roofmaster SIA RST Company - Algas maksāšana aploksnes

Algas maksāšana aploksnes Labdien vēlētos visu brīdināt par firmu Roofmaster. Sanāca tā ka nācas aiziet no darba personīgo darīšanu del. Ir tā ka it ka nopietna firma darbiniekiem maksa mazāko dalu naudas uz kontu kur pat nav minimāla alga un parejo maksa uz rokam apejot nodokļu samaksas sistēmu.

RST Company, Roofmaster - Krāpšana

Krāpšana Man arī ir saskāries strādāt roofmaster, Rst Company, teikšu to ka algas un apstākļus sola labus, alga 2500 t. Direktors Edgars Kozaks ir tiešām nelietis, naudu nemaksā ne laikā un ne visu summu. Rst company politika ir šāda, atrodam cilvēkus kas grib strādāt, pēc nostrādāta mēneša jāmaksā algas, bet algas netiek maksātas, plus ir aplokšņalga. Loģiski ka cilvēki aiziet prom un vairs šajā kompānijā nestrādā. Bet pa to laiku rst jau meklē citus cilvēkus kurus varētu apkrāpt. Es pieļauju ka...

Roofmaster SIA RST Company - Krāpšana

Krāpšana Uzņēmuma politika ir zem jebkuras kritikas. Alga netiek līdz galam izmaksāta, kavējas. Neņem vērā vispār pieņemtos standartus, strādā pēc savējiem. Aizrādot tiek saņemta atbilde, ka tā būs lētāk un klients tik un tā neko nesaprot. Runāts tiek saldi, bet patstāvīgi ir problēmas ar algu, līgums tikai uz minimālo, lai nav jāmaksā papildus nodokļi, pārējo dabūt faktiski neiespējami. Klientiem nosūta kļūdains rēķinus ar cerību iegūt papildus finansējumu. Ieteiktu šis kompānijas pakalpojumus neizmantot, neuzticēties saldajām runām. Firmas "vadītājam" ir problēmas ar psihotropajām vielām.

B Bembists778 11.10.2019
Komentāri 16 Celtnieki