RaJek

RaJek SIA
Adrese: Laumas
Limbaži
Limbažu nov.
Latvia - LV-4020
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 29299170
Kategorija: Būvniecība

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
4
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

RaJek - Sūdzības un atsauksmes

RaJek SIA - Krāpšana

Krāpšana Lūk šādas muļķības krāpnieks Kārlis Marenis raksta par savu kārtējo kompāniju: „RAJEK” ir uzņēmums, kurš dibināts, pamatojoties uz ģimenes tradīcijām un vairāku paaudžu pieredzi māju būvniecībā. Šīs zināšanas ļāvušas mums izstrādāt rūpīgi pārdomātu koka karkasa māju būvniecības veiksmes formulu – „EcoPure Homes™”. Tā ir īpaša tehnoloģija, kas dod iespēju būvēt ekoloģiski tīras, drošas un kvalitatīvas mājas, kurām mēs nodrošinām pilnu ražošanas ciklu. Tas nozīmē, ka mēs uzbūvēsim Jūsu koka...

RaJek SIA - Darbinieku, piegādātāju un pasūtītāju krāpšana

Darbinieku, piegādātāju un pasūtītāju krāpšana Kārlis Marenis turpina iet savu krāpnieka ceļu. darbojas, kā jau iepriekš, būvniecībā un piedāvā it kā ļoti profesionālus pakalpojumus. 2016.gadā dibinājis jaunu SIA, šoreiz ne uz sava vārda, bet jau iesaistījis ģimeni savos krāpnieka plānos. SIA RaJek. Stils nav mainījies, darbinieki paliek bez algām un piegādātāji saņem tikai daļu no rēķina summas. Neuzticieties šim krāpniekam. Vispirms painteresējieties pie piedzinējiem, tad sapratīsiet, ar ko darīšana. Arī tiesu darbi viņam nav sveši, labi maksā advokātam par konsultācijām, kā izvairīties vai pastiept termiņus...

T troken 27.04.2017
Komentāri 4 Būvniecība

RaJek SIA - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Kārlis Marenis turpina uzdarboties savā stilā. Parādā darbiniekiem, piegādātājiem un saviem klientiem. Neuzķerieties uz šī krāpnieka solījumiem un šķietamo profesionalitāti. Darbojas ar SIA RaJek starpniecību, kurā viņš nav īpašnieks. Kārlim Marenim jau ir dažas tiesvedības par krāpšanu utt. Lūdzu uzmanieties.

SIA RaJek - Algu nemaksāšana, parādi

Algu nemaksāšana, parādi Kārlis Marenis veic savu darbību ar SIA RaJek palīdzību. Problēmas turpinās, tās pašas, kas SIA KL Nami un KL Houses. Nemaksā algas, parādi piegādātājiem utt. Uzmanieties un neiekrītiet uz solījumiem samaksāt uzreiz pēc preces saņemšanas, vai transporta paklapojumu gadījumā, pēc piegādes.

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes