www.sudzibas.lv RaJek Krāpšana

RaJek SIA - Krāpšana

Lūk šādas muļķības krāpnieks Kārlis Marenis raksta par savu kārtējo kompāniju: „RAJEK” ir uzņēmums, kurš dibināts, pamatojoties uz ģimenes tradīcijām un vairāku paaudžu pieredzi māju būvniecībā. Šīs zināšanas ļāvušas mums izstrādāt rūpīgi pārdomātu koka karkasa māju būvniecības veiksmes formulu – „EcoPure Homes™”. Tā ir īpaša tehnoloģija, kas dod iespēju būvēt ekoloģiski tīras, drošas un kvalitatīvas mājas, kurām mēs nodrošinām pilnu ražošanas ciklu. Tas nozīmē, ka mēs uzbūvēsim Jūsu koka karkasa māju no A līdz Z – jeb no tukša zemesgabala līdz pilnībā gatavai, funkcionējošai mājai ar visu iekšējo apdari – tādai mājai, kurā atliek tikai ienest mēbeles un dzīvot. Kvalitāti Jūsu jaunajai mājai garantē ne tikai pieredzējuši, sertificēti speciālisti, kas strādā mūsu uzņēmumā, bet arī starptautiskie ISO 9001 un CE standarti, kuriem atbilst gan „EcoPure Homes™” māju būvniecības process, gan arī tajā izmantotie materiāli. PATEISĪBĀ TURPINA KRĀPT DARBINIEKUS, KLIENTUS UN PIEGĀDĀTĀJUS. NEUZTICIETIES NE KĀDĀ GADĪJUMĀ. KĀRLIS IR LABI PAZĪSTAMS PARĀDU PIEDZINĒJU APRINDĀS UN TIESAS DARBI ARĪ NAV SVEŠI.

M MūrisK 05.04.2018

Cik var, esmu par šo tipiņu dzirdējis, acīs skatoties melo. Kur tādi rodas.

M MūrisM 03.08.2018

Jā, šo darboni jau pazīst visa Latvija, un ne tikai. Piekāsis ir daudzus, klientus, darbiniekus, piegādātājus. katrā LV novadā ir kāds, kurš labāk Kārli redz ejam nekā nākam. Tajā pašā laikā, savā dzimtajā novadā, Limažos, spodrina savu tēlu ar ziedojumiem amatieru sportam. Daudzas būvvaldes arī ir iepazinušas viņu no ne labākās puses, tām viņš iet ar līkumu un iesūta ar dokumentiem kādu no tuvajiem. Zin ko ēdis. Melot ir iemācījies lieliski, un dara to acīs skatīdamies. Dārgie tautieši, ja sanāk darīšana, dzeniet pēc iespējas ātrāk ar sūdainu koku, lai ganās sāvā pagalmā.

M MūrisM 16.06.2021

Pilnīgs p... un krāpnieks