www.sudzibas.lv CMDB SIA Apkrāpj darbiniekus

AtrisinātaCMDB SIA - Apkrāpj darbiniekus

Objektā Liepājā Peldu iela 6 veica fasades renovāciju, pirms darba uzsakšanas valdes loceklis Janis Kaža Skaisti stāsta, ka algas ir virs 1200 eur, maksa ik pa 2 nedēļam, patiesībā pirms darbu uzsākšanas prasa parakstīt jau atlūgumu un piekrišanu ka nav pretenziju pret viņu un uzņēmumu, alga liguma tiek noradīta minimāla, pārejo Sola uz rokas, realitāte uz rokas netiek saņemts nekas, oficiāli samaksā minimālo, ko sastādot aktu par nekvalitatīviem darbiem sadala uz pusi, līdz ar to dienā strādnieks saņem 10 eur/dienā. Samaksu atliek pēc iespējas ilgāk lai tiktu veikts lielāks darba apjoms par ko pēcāk netiks samaksāts. Ir apkrāpti vairāki desmiti cilvēku tāpēc vēlos pabrīdināt arī citus lai neiekrīt

Sūdzība veiksmīgi atrisināta amj buve 31.01.2020

Darba devējs solija izmaksat vismaz minimālo par stundam

K kaspars dreimanis 30.01.2020

ir dzirdēts par šo cilveciņju , runat mak skaisti un mierīgi, kad jāsāk maksāt tad kauc kā aizkauts sivēns, naudu no vinja pat ar knīpstangam neizvilkt, īsts shēmotajs, piedalas lielajos konkursos, bet apgrozījums minimāls, par socialajam iemaksam nemaz nerunajot, tur ar var skaidri redzēt ka strādniekiem netiek maksāts

BondsBonds 31.01.2020

Pat ja tā, oficiāli par minimālo mazāk saņemt nedrīkst,līdz ar to jau šī sūdzība ir stipri apšaubāma. Visādi citādi VDI, VID par to ir interese.

A amj buve 31.01.2020

ja ir dokuments uz ka pamata ir jasamazina vai japardala alga tad diemzel var nesanemt ari minimalo