Reitings Būvniecība

Invex Finance
LBTS
Privāt projekts

Sia Strim, VR grants, Sia Fero - NELIEŠI un KRĀPNIEKI

Arī es neiesaku nevienam iet strādāt uz SIA Strim Ceļu būve, SIA Fero un VR Grants, vai arī būt apakšuzņēmējam zem šīm firmām, vai arī īrēt savu karjeru ar granti, dolumītu, smilti, jo tiksi vārda tiešajā nozīmē- APPISTS! Nostrādāju kopumā ap 6 mēnešiem un varu droši teikt - visu laiku sliktākā vieta, kur strādāt. Darba vieta- darba apģērbi nav, darba laiks 12 stundas un uz augšu, darba alga, 2.5ls/h, taču pat to Jums neviens nesamaksās, par pēdējo mēnesi 200% nesamaksās, vadības attieksme - kā...

J Jānis75 22.07.2012
Komentāri 15 Būvniecība

Infrateh - Krāpnieki

Firma, kura Alūksnē jau darbojas vairākus gadus maksā aplokšņu algas, nemaksā nodokļus, pēc līguma noslēgtās darba algas netiek maksātas. Regulāri katru nedēļu no Rīgas ierodas ar automašīnu, lai izmaksātu darba algas, kuras iegūtas nelegālos ceļos. Viņa darbinieks izsaka draudus saviem darbiniekiem, darbiniekus saukā par rūķiem un ņirgājas, jo pašam ir jautri.

Z Zirgs 15.07.2012
Komentāri 5 Būvniecība

AtrisinātaAndris Grants - krāpnieks

Šis cilvēks Jūs apkrāps, paņems naudu avansā un darāmo neizdarīs. Vienkārši pazudīs !

F Fiona 14.07.2012
Komentāri 1 Būvniecība

Preiss būve - vārti

Neizvēlaties Preiss būve firmu vārtu pasūtīšanai. No malas izskatās pēc lielas firmas, bet īstenībā serviss ir slikts, pasūtījumu jāgaida ilgi, prece nekvalitatīva, kaut arī cenas ir pietiekošo augstas. Saņēmām salauztas un nevajadzīgas detaļas un par pārtaisīšanu pieprasīja vēl papildus samaksu. Ļoti nepatīkami apzināties, ka visi meistari ir aizbraukuši uz Angliju, bet ir palikuši tikai haļafšiki, kas tik grib nokāst naudu un nekādas kvalitātes!

A Ative 10.07.2012
Komentāri 2 Būvniecība

SIA ARMISS - Būvnieciba

Sia Armiss Jelgava Ruslans Jušcēnko ar strādniekiem nerunā valsts valoda , sola daudz bet kad jāmaksa tad nemaksa darba ligumu negrib rakstit

Būvniecība - Sūdziba

SIA ARMISS Jelgava Atmodas 19-214 Ruslans Juščenko pieņēma mani darbā nodokļu grāmatiņu paņēma neatdod , darba līgumu ari nav uzrakstījis . Es strādāju Saulkrastos Pirmsskolas izglītības iestāde telpu remonts.

Būvniecība - SIA ARMISs

SIA ARMISS Jelgava Ruslans Juščenko pieņema mani darbā bet darba ligumu neuzrakstija ,tikai sola ka uzrakstišot vēlāk

NORDPLAST - Izpildīto darbu kvalitāte

Izpildīto darbu kvalitāte ārpus katras kritikas! Atveda logus - šķībus, greizus ar apšļurpātiem profiliem. Šķirbas gan vertikālajās, gan horizontālajās profilu salaidumu vietās. Aplūkojot svaigi liktus logus, skats kā no izgāztuves atvestiem! Vairākus mēnešus velkas garumā viņu solītie labojumi, bet nekas nenotiek. Komunikācijai atļaujas izmantot slāvu mēli - acis nemirkšķinot. Miskastīga firma, miskastīgi darbinieki, miskastīga attieksme...!!! Taupiet savu laiku, naudu, nervus - turieties pa gabalu no šiem darboņiem!

"VPS Contstruction Limited Latvijas filiale" - Обман с деньгами

Здравствуйте.Я работал в этой фирме с 27.09.2011 г . по 20.04.2012.Работал простым рабочим в бригаде. Устраиваясь на работу мне предъявили такие условия:-Официально,за минимальную плату.Остаток заработной платы будешь получать в конверте. Все 7 месяцев так и было.На счет в банке мне переводили около 140 Ls,а остальные 500-600 Ls давали в конверте.Зарплата зависела от отработанных часов.В договоре написано 1.189 Ls в час,а на деле мне платили 3 Ls. После увольнения,мне перевели только...

P poiuyt 04.07.2012
Komentāri 0 Būvniecība

Kabeļi - neaiztasītas bedres pēc kabelu ielikšanas

Pagājušajā sezonā Mītavas Elektra lika kaut kādus kabeļus Raiņa 19 pagalmā. Kabeļi tika ielikti, bet bedres palika, asfalts uzlausts un viss tā arī tika pamests. Viņi tika informēti ka tā un tā, bet viņi nereaģē. Kā jums liekas kas šo bedri aiztaisis?????? Mums mājā aug bērni, kuri visu laiku skraida pa pagalmu, kur paliek drošiba???

Cc"r Investments - Krapnieki

CC&R Investments kraapnieki. Jānis Skadiņš ar brilleem paavecs ap 50, Elmo Bendiks ap 45, Armands Pantelis ap 45, Uldis Krišāns visi vinji uzmeteeji, kraapnieki. Nezinu vai vinji naktii labi gulj, bet nelaujiet arii sevi apmulkot uz izmantot. Es vinjus ieniistu un ieniidiishu liidz dziives galam. Man vinji tuksha 0. Tie nav cilveeki, bet chigaani. Dzirdeeju uzcepushi jaunu firmu (AU BUVE?), gan jau meklee kaarteejos mulkjiishus.

C cvcvc 02.07.2012
Komentāri 4 Būvniecība

CC"R - Krapnieki

CC&R Investments kraapnieki. Janis Skadins ar brilleem paavecs ap 50, Elmo Bendiks ap 45, Armands Pantelis ap 45, Uldis Krishaans visi vinji uzmeteeji, kraapnieki. Nezinu vai vinji naktii labi gulj, bet nelaujiet arii sevi apmulkot uz izmantot. Es vinjus ieniistu un ieniidiishu liidz dziives galam. Man vinji tuksha 0. Tie nav cilveeki, bet chigaani. Dzirdeeju uzcepushi jaunu firmu (AU BUVE?), gan jau meklee kaarteejos mulkjiishus.

C cvcvc 02.07.2012
Komentāri 0 Būvniecība

Sia Buidlding House - Cilvēku čakarēšana

Tas ir murgs Aizbraucu Sarunāju darbu viss oficiāli paņēma manu nodokļu grāmatiņu itkā viss legāli esmu darbā strādāju smagi visu nedēļu nekādas pretenzijas nebija bija iesākuma nauda ar kuru dzīvoju un tagad nedēļas sākumā bija jabrauc atkal uz darbu nekādu ziņu no priekšniecības puses bija jabūt noteiktā vietā plskt 11:00 pēctam 4:00 pēctam 9:00 visu laiku biju laikā atbraucis un katru reizi pazvanot viņš atrunājās vēlāk vēlāk līdz saņēmu sms man atbrīvojas strādnieks viņš nāks strādāt tavā vietā tu esi atlaists tā var atlaist?

Zigmunds Žukovskis - Parādsaistības

Vēlos informēt cilvēkus un uzņēmējus par personu Zigmundu Žukovski no Ogres. Nekādā gadījumā neiesaku saistīties ar šo personu. Nevar apmaksāt 130,00ls mazu parādu jau gadu. Vienīgais ko šis cilvēks ir spējīgs ir solīt no dienas uz dienu un neviens no solījumiem netiek pildīts. Viņa solījumus var pielīdzināt sievietes rīcībai. Ja negribat skraidīt pakaļ katram latam nesaistieties ar viņu.

SIA Kesto - Slikta attieksme pret darbiniekiem

Šinī uzņēmumā strādāt neiesaku nevienam cilvēkam, jo šeit strādā divkosīgi cilvēki, kas visu laiku mēģina ieriebt. Direktors ir mantkārīgs, kurš domā tikai par savu labumu nevis par darbiniekiem. Uzņēmumā ir slikti darba apstākļi, nemormēts darba laiks un pārmērīgas virsstundas par kurām netiek maksāts. Tehniskai nodrošinājums nekāds. Uzņēmuma vadība skopa, jo iedod vienu instrumentu un grib lai ar to izdara visu. Plus vēl tur ir kaitīga vide un var sabojāt veselību. Pirms ejiet tur strādāt...

Rigas 45.vidusskola - Rigas 45. viduskola

Rigas 45. viduskola Saku stradat sai skola, murgs. Beninos atrodas bijusi sautuve kur tagad atrodas noliktava. Kad uzgaju augsa mute palika vala. Balozi sez uz jauniem kresliem un nokartojas. Lidinas briva lidojuma. Berniem tai pasa laika nau kur sedet? Bagata valsts. Galvenais ka baloziem labi. Starp citu balozi tur atrodas joprojam. Bail ka berni nedabun kadas slimibas. Kur skatas dienesti. , kam par to jaatbild. Skola kajas var nolauzt. Dazas bildes. Cik saprotu kamer nenotiks kada nelaime nekas netiks darits? Cilveki esiet modri.

SIA ARHAIKA - Nemaksā algas

Firma SIA ARHAIKA,pieņem darbā cilvēkus par durvju un logu restaurētājiem,darbā pieņēmēji ir JĀNIS KRASOVSKIS un EDGARS JAKOBSONS. Šie cilvēki ir krāpnieki,pieņemot strādniekus,skaisti runā un sola regulāras algas,bet kad ir jau nostrādāts pirmais mēnesis un pienāk algas diena, tad sāk aizbildināties ar to ka pagaidām viņiem naudas nav,un ka nedēļas laikā samaksās,paiet viena nedēļa,tad otra,beigu beigās cilvēki ir nostrādājuši jau vairākus mēnešus un algas kā nav tā nav,un viņiem ne prātā nenāk samaksāt cilvēkiem godīgi nopelnīto darba samaksu.Esiet uzmanīgi un neuzķerieties uz šiem meļiem.

MODULS – RĪGA - kantoris ļoti zemā līmenī

neiesaku nevienam izmantot šī kantora pakalpojumus! viņi ne tikai mani apkrāpa, bet arī apkalpošanas maniere ir vienkārši katastrofa, rupja un aprobežota, īpaši sekretārei !!!

S sara22 08.06.2012
Komentāri 1 Būvniecība

ledo plus - celtnieciba

Peteris Leijnieks iz kaptals uzmetejs uzmanas ja vins jums piedava braukt uz Zviedriju stradat tad jus tur busiet vergu vieta,vins tik summas zine Zviedru saimniekam,bet stradnieks par kapeikam strada,uzmetas par ta saucamo naudas filtru,par starpniecibu vairak nopelna neka stradnieks!Tur ir nolasita vesala komanda,neviens neko nejedz,telo meistarus brali Graudumi Aivis un Atis!

Bic SIA - Metāla durvis

Tik neprofesionālas attieksmes un tik nekvalitatīvas durvis es mūžam neredzēju. Pirmkārt nokļūdījušies ar kārbas izmēriem, otrkārt montāžas brigādei bija tikai daļa no nepieciešamiem instrumentiem. Un es ne runāju par termiņu kavēšanu.

S soll 01.06.2012
Komentāri 2 Būvniecība