www.sudzibas.lv Rihards Liepkalns Mēbeļu izgatavošana

AtrisinātaRihards Liepkalns - Mēbeļu izgatavošana

Vēlos dalīties savā pieredzē ar mēbeļu meistaru Rihardu Liepkalnu vai sia FURN-IT , nevienam neiesaku pasūtīt vai iesaistīties jebkāda veida pasūtījumos.
Termiņi netiek ievēroti un varat būt droši, ka arī uz telefona zvaniem JUMS netiks atbildēts.
Mūžigas atrunas, norunātajā datumā neierodas uz telefona zvaniem neatbild

Atbilde no Rihards Liepkalns 11.03.2016

Atbildot Gitai Pūcei, par virtuves izgatavošanu.
Sūdzība ir klaji apmelojoša, jo nav minēti patiesie strīda apstākļi, kā arī situācija ir nekorekti attainota.
Nekad neesmu bijis tavs meistars, un virtuves izgatavošana nav bijusi saistīta ar manu profesionālo vai neprofesionālo darbību. Tā tika uzsākta un izgatavota, ar mērķi mums abiem atvieglot ikdienu, un padarīt reālu ēdiena gatavošanu. Tas ka mums abiem beidzās attiecībām atvēlētais laiks, nekādā veidā Tev nedod iespēju izplatīt par mani apmelojoša rakstura informāciju.
Uz telefona zvaniem pēc plkst 21.00 necenšos atbildēt, tāpēc nevajag iedomāties sevi kā "pasaules centru", kurā es vienmēr būšu pieejams 24h.
Fakts, ka mums BIJA savstarpējas finansiālas saistības, nedod Tev iespēju manipulēt ar šiem faktiem!
Es Tev iesaku pievērsties pozītīvākai domāšanai un mainīt attieksmi pret apkārtējiem cilvēkiem. Tas ka Tev ir problēmas darbā vai privātajā dzīvē nenozīmē, ka vajag viņas citiem pāradresēt. Pretējā gadījumā var sanākt "ieaugt" savā sūdzību pasaulē, un kļūt par "mūžīgo cietējo".
Par apmelojošo informāciju un anonīmajiem komentāriem ir ziņots attiecīgajām iestādēm.

Статья опубликованная не соответствует действительности.
Она была создана с целью отомстить за неудачный частный отношений.
Полный текст доступен на латышском языке.

This post has nothing common with profesional skills of Rihards Liepkalns.
Real reasons of author was take revenge after broken relationships.
Full text available in latvian.

Rihards Liepkalns
www.rihardsliepkalns.lv
mēbeļu izgatavošana/transporta pakalpojumi
29190091

Sūdzība veiksmīgi atrisināta bezvirtuves 13.05.2016

Nekādu pretenziju pret Rihardu Liepkalnu nav.

B

S sve ta 19.12.2014

Arii mani Rihards ignore un uz telefonu nr 29190091 neatbild...darbus iesaak .naudu sanjem un ...taalaak soliijumi meeneshu garumaa ...

S Sandra Reksce 14.04.2018

Es esmu ĻOTI apmierināta ar Riharda Liepkalna darba veikumiem...Pēc meistara pakalpojumiem esam vērsušies jau 2 reizes...Un sadarbību noteikti turpināšu...jo ideju vēl ir daudz.

Sandra no Jelgavas