www.sudzibas.lv Rihards Liepkalns nepilda saistības

Rihards Liepkalns - nepilda saistības

Pirms 3 gadiem Rihards LIepkalns apņēmās man izgatavot koka gultu. Solija 3 ndēļās gatavu. Samaksāju 200 Ls avansu. Pēc 2 mēnešiem solija izgatavot nedēļas laikā, ja iemaksāšu vēl 100 Ls, ko būdams labsirdīgs cilvēks izdarīju. Kopš tā laika neesmu redzējis ne Rihardu ne gultu ne avansu. Riharda telefona nr. ir 2919****. Sociālajos tīklos viņš šķiet slēpjas zem vārda Rihards Rich.

ģ

R Rihards Liepkalns 11.03.2016

Atbilde ĢirtamE par laikā neizgatavoto gultu.
Jā, situācija ir pilnīgi pareiza. Ņemot vērā saspringto situāciju darba tirgū, un personīgās problēmas ar telpu apsaimniekotājiem, tavu gultu noteiktajā laikā nebija iespējams izgatavot. Apzinoties savu vainu un uzņemoties atbildību, es šajā periodā pirms 5 gadiem biju tev piedāvājis atlīdzināt šo summu, izpildot kādu citu darbu vai objektu, uz ko tu, ĢIRT EGLĪT arī piekriti, pēc mūsu mutiskās sarunas.
Ja Tev pēc šīs 3 gadu "gulēšanas" bija vēlme atgūt savus līdzekļus vai kā savādāk rast mierinājumu, būtu bijis diezgan loģiski, ja tu komunicētu ar mani, nevis šādā veidā gremdētu savus ieguldītos līdzekļus.
Pēc tava veiktā komentāra man ir dramatiski krities apgrozījums, kā rezultātā es diemžēl neesmu spējīgs atmaksāt šo summu.
Fakts par slēpšanos sociālajos tīklos ir tikai un vienīgi tavs fantāziju auglis.

Полный текст доступен на латышском языке.

Full text available in latvian.

Rihards Liepkalns
www.rihardsliepkalns.lv