SIA Avotiņi - logi

Ņemot vērā izstādē izskanētās rekomendācijas no firmas īpašnieka, kā arī solīto atlaidi, pēc kāda laika pasūtīju logus no SIA "Avotiņi" jurid. adrese Plavniekos. Atbrauca menedžeris Titovs (uzvārds), ļoti augstprātīgs, iedomīgs, nelaipns..neko īsti nevarēja paskaidrot, asi atbildēja.. tāda bija sajūta, ka kaut kur steidzās un pie manis atbrauca it kā šefs lika braukt ārpus darba laika (kaut vai firma pati noteica laiku ar uzsvaru, ka tieši šajā laikā speciālists var atbraukt un uzmērīt visus izmērus). Pēc 3,5 nedēļām sagaidīju logus. Atbrauca normāli puiši uzstādīja, bet neatveda vienam logam (pasūtīju divus logus) iekšējo/ārējo palodzi. Protams, sākam skaidroties, kāpēc neatveda, protams, atbildēja, ka nepasūtījām. Beigās vienojāmies, ka kādu daļu no summas nedosim, kamēr nebūs uzstādīta palodze, jo menedžerim teicu, ka nepieciešams uz abiem logiem 'palodzes visur. Viņš tā psihoja, ka atķeksēja tikai vienam logam. Pēc meistaru aizbraukšanas konstatēju, ka uz logiem nav tādu klišķu (saucās vardes jeb krievu val. "ljaguški"), kuri tur logu ciet, pirms tu pats viņu aiztaisi. Sāku zvanīt uz ofisu, skaidroties, kā tā, ka menedžeris nepiedāvāja klikšķus...es tak nezinu, ka viņi saucās vardes, viņš man uzjautāja vai vardes Jums likt ?! Kādas vardes, protams, ka nē..Līdz šim manā praksē visas firmas ar kurām esmu sastapusies iekļāva jau pamatsummā tos klišķus.. es pat neiedomājos, ka viņi nāk atsevišķi. Bet nu labi tikām skaidrībā, ka tad, kad atbrauks likt palodzes tad arī tās vardes uzliks (protams papildu 30 eur). Atbrauca vēlreiz tie paši puiši sāka likt gan to, gan to ... un, ko Jūs domājiet, neiet klāt tās vardes DĒĻ ŠĶĪBI UZSTĀDĪTAJIEM LOGIEM ....... Lūuk, īsta pēdiņās firma, beigās jau šķībi logi...Sākam taisnot, iztaisnojam..paldies dievam, jo vienam logam jau bija sākta iekšējā apdare...Ehh....vieni zaudējumi un nekādas kompetences un laipnības... Kopumā esmu ļoti neapmierināta - AR VISU, kā arī, tā atlaide, kuru minēju pašā sākumā tā arī man netika piešķirta...
Novēlu nesaskarties ar šo firmu !!! Nevienam neiesaku iziet tādu pieredzi ....

P

Komentāri (1)

V Vladimir.Pik 08.01.2018

Да, у нас один в один была ситуация. В этой фирме не дожлетесь ни окон зороших , ни дверей.Будут хамить. Поставят не все или без подоконников. Качетво ужасное. Установка отвратительная. Еще и приходится бегать за ними и выбивать свои, заплаченные окна! Не суйтесь в эту фирму!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes