Toms Fitingofs un Silvija Fitingofa, dēli - Bruģēšana

SILVIJA FITINGOFA, dzim. 1957. gada 6. decembrī, pers. kods 061257-11576, viņas vīrs un dēli ir zagļu un krāpnieku ģimene! Ja gribat, lai jums uzliek bruģi tā, ka tas nekalpo - noalgojiet viņus. Ja gribat, lai jums melo un aizlaižas ar jūsu naudu - noalgojiet viņus. Ja gribat, lai jums nozog jūsu mantu - noalgojiet viņus. Tas, kādu šausmu stāstu, mēs ar viņiem piedzīvojām, nav izstāstāms. Un vēl viņu draudēšana, nepārtrauktā melošana un aizlašanās ar visu naudu un bruģi, kamēr neviena nav mājās... Visi bruģu ražotāji zina, kā šie cilvēkus apkrāpj.

Z

P pareizrakstība 18.08.2014

Nu ir tak malači tie Fitingofi-Upīši, vai tad Juglas izsitēji vēl nav sadevuši pa purslām.Visvairāk jau tai uzblīdušai bābai.

A Andrej Rieden 18.08.2014

Tas ir tikai bizness un nekā personīgā.