Meklēšanas rezultāti

Samsung - TELE2+ MTTC+SAMSUNG=гарантийное обслуживание или мошенничество ( Komentārs)

Pilnigi piekrītu ka Samsung tehnika nav no sliktākām. Ilgus gadus kalpo mājas tehnika un arī ar Samsung Galaxy S3 nav 2 gadus nekādas problēmas. Taču saskaroties ar Tele2 un MTTC "remontu kompāniju" - tas ir kas briesmīgs.. Cīnijos ar viņiem 2 mēnešus.Telefons bija nodots remontā 4 reizes. Beigās tomēr izdevās saremontēt, taču nervus pabojāja ļoti labi.

veikals “Ripo autocentrs” Valmierā - krāpšana ( Komentārs)

Ripo- bijushais kā firma ir super, Gariks un Kaspars veikalā ir labie, tikai Jurģis bremzē... Par to aķi runājot vienkārši ar papīriem ir liela ķēpa pa garantiju tāpēc neviens negrib ņemties atbildību. Akumulators man pasham sharānam ir želeinieks, iet jau 3šo gadu ideāli. Un vēl, pārdevējs nau vainīgs, jo auto ir jātaisa servisā nevis mājās vai pašam... Jo mazāks serviss, jo nes lielāku atbildību...

M mxauto 21.12.2013
Komentāri 4 Autoservisi

Tele2 - ATTIEKSME PRET KLIENTIEM ( Komentārs)

ATTIEKSME PRET KLIENTIEM Hei, ka jau ir iPhone 5s? Ir būtiskās atšķirības?

elementhus - Uzmetēji ( Komentārs)

Raitis Macāns un Ivars Kalnups, ka arī vairākas firmas, kuras viņiem pieder - KRĀPNIEKI. Sola paradīzi Skandināvijā un naudu, bet finišā gandrīz elle pie sasistās siles un cilvēki vēl lielākos parādos nekā bija. Ja ir velme pa velti pastrādāt, tad ELEMENTHUS īsta vieta :) Gan jau drīz viss nāks pāri viņu galvām un jaunie BMW X6 un M6, kas iegūti par apkrāpto cilvēku sviedriem nonāks izsolē!!! VID un VDI nesnauž, bet Jūsu nodokļu parādi aug! Bet Jums kungi nodokļus maksāt nepatīk! Drīzumā gaidiet ciemiņus!

Remob.lv - mobīlā remonts ( Komentārs)

mobīlā remonts Par so firmu neko sliktu nevaru teikt. Nesen devu viniem remonta savu Galaxy S3. Divas nedelas pi viniem noguleja.bija saplisis ekrans. Viss ideali strada tikai viens minus, korpusa krasas atskiras. Nu tas ir nieks. Galvenais ka strada.

Bite - "Draudzīgā kompānija" ( Komentārs)

'Draudzīgā kompānija' Nu patiešām nevajag dzīt zosis !!! iet jau runa arī par to CIK MAKSĀ tās bezmaksas sarunas uz visiem tikliem Lv no lmt pieslēguma un vai bez ierobežojuma ???... nestāsti ka lmt ir pieejams kads no pieslēguma veidiem kur 3s uz jebukuru citu operatoru zvanot un savā tīklā bezmaksas sarunas un sms par 1.49ls menesi ... un bez maksas ir līdzsavienojums, numura noteicējs, sīka izdruka par sarunām, numura slepšana un citi pakalpojumi !!! BITE labākā patreiz Latvījā +++++ !!!

Gundega Briuka pii Matejs - Uzmanieties! ( Komentārs)

:) Dace, nokaunieties! Jūs pati aizgājāt no Mateja skoliņas vai ar Jums vairs nepagarināja līgumu? Es kā mamma priecājos par jauno mūzikas skolotāju. Un par š0 - "bērniem ir pieejams ļoti nabadzīgs modernu materiālu skaits ar ko darboties" - prasības ir dažādas. Ja galvenais ir pēc iespējas vairāk spīguļojošu un skanošu plastmasas mantu, tad jā - šī skoliņa nav īstā vieta, ko izvēlēties savam bērnam. Nezinu, kas vēl varētu būt par pretenzijām. Bērni iemācās lasīt, rakstīt, rēķināt nepiespiestā veidā. Šo es ļoti novērtēju!

S spulga 08.01.2013
Komentāri 9 Izglītība

Privātpersona - Neuzticams biznesa partneris ( Komentārs)

ka, tebja dostati wtobi vstretisja ?ili scikla mamo4kino.kak tebja ... gandon...ja dumaju za eti denigi + procenti tebja mozno kuda xo4ew?

Par kupon.lv, orangelife.lv (Atbilde uz jautājumu)

Mums notika anologiska situacija, jums labāk griezties kriminālpolicijā ar iesnigumu.ja gribat varu jums nosutīt savu iesniegumu, bus jums ka paraugs, raksiet uz e-pastu [slēpt]@inbox.lv

S sa6a2505 02.08.2012
Komentāri 11 Ceļojumi

www.s1.lv - šmaukšana ( Komentārs)

šmaukšana Šis nav pirmais gadījums, kad minētais veikals www.s1.lv tik bezkaunīgā veidā mēģina apkrāpt klientus!!! Ir bijuši vismaz vēl divi identiski gadījumi ar minēto Recaro krēsliņu, kad pasūtītās preces vietā tika atsūtīts minētais Aga Desing krēsliņš par 39, 00Ls! Atliek secināt, ka klientu krāpšana pie viņiem ir ierasta prakse!

Sony Playstation 2 - Maksā dārgi, lūzt ļoti ātri! ( Komentārs)

Īsti nezinu, jo ps2 jau ir vecs, vismaz man toreiz teica, ka ja lasītāju sabeigšu, tad ērtāk būs pirkt jaunu nevis labot vai mainīt. Bet nu netā bija kaut kur viņu numurs, var vnk uzzvanīt. Kad atkodēju cena bija diezgan maza.

www.xp.lv - pārdod lietotus telefonus uzdodot tos par jauniem ( Komentārs)

pārdod lietotus telefonus uzdodot tos par jauniem Ivanān, tiešām? :D:D Smiekli pilnīgi nāk.. Pasūtīju šajā veikalā Nokia X6 8Gb Violetā krāsa.. Kad atveda.. Bija ļoti pavirši iepakots ... Kad attaisīju kastītu un izņēmu telefōnu konstatēju ka uz telefona ir pirkstu nospiedumi kaut gan nebiju tam vēl uz ekrāna pieskāries.. tad vēl nestrādāja izvēlnes poga.. ! UN TAS NAV LIETOTS?

31.autobuss - Rīgas Satiksme ( Komentārs)

Rīgas Satiksme Visi no tiem autobusiem ir vajadziigi...Katrs no shiem marshrutiem ir noderiigs, piemeeram 49-tais pārvadā gk. tos Kjengaraga-Plavnieku-Purvciema iedziivotaajus, kas straadaa K. Valdemaara ielaa un Sarkandaugavaa, autobuss bruc 3-5 reizes stundaa laikaa, kad lielaakaa dalja brauc uz darbu, nebrauc centraa, vienmeer brauc garie autobusi, kas parasti ir pilni; 37-tais un 41-ais brauc uz Esplanaadi no Imantas, 37 brauc ap Imantu, 41-caur, tie riitos ir pilni, kaut arii brauc ik peec 10-15 min...

NS King - Kvalitāte,attieksme ( Komentārs)

Kvalitāte,attieksme Nezinu... man liekas ka NS King ir lētais veikals. Pērkat Ecco apavus un tur būs labāka kvalitāte. Vai arī vēl labāk pērkat apavus no ebay! Tas ir lētāk! Un kvalitāte arī ir laba! Latvijas firmeles vārās lai varētu ar BMW X6 braukt un māju Spānijā nopirkt un uzturēt... Tāpēc tas viss pie mums mega dārgi! Un ja grib lētāk, tad kvalitāte nekāda!

J Juris 13.01.2011
Komentāri 14 Apavi

SIA latter LTD - vecu gaļas izstrādājumu izmantošana! ( Komentārs)

Nu te kādam tiešām fantāzija strādā! Pati strādāju Lu Lu... Man ir 6šu gadu darba pieredze apkalpošanā, bet ši ir vienīgā vieta kur tiek norakstits un izmests viss kas neatbilsts termiņiem! Un Cik zinu orģināliem marķējumiem neko pa virsu nevar uzlīmēt! Un svaiga pārtika tiek pasūtīta katru otro dienu, klientu ir tik daudz, ka nepaliek pāri nekā un pat pietrūkst brīžiem :D ... Ja ir tik negatīva atieksme, pret izbijušo darba vietu tas nav bez iemesla...Būsi vien ziepes savārījis, Ne?!

www.sapforums.lv - Par negatīvu attieksmi no sapforums ( Komentārs)

Nu vismaz populritāte točno ir panākta, jautājums vai tas provokātors Z25 dabūja to ko gribēja, jo kā sacīt jāsaka, za što boriļisj, na to i naporoļisj :))

V vēl no malas 06.02.2010
Komentāri 127 Datori

Rīgas Piensaimnieks - Baltais jogurts ZILONĪTIS ( Komentārs)

Zane, vai esi droša, ka nenopirki jaunu zorti? Ir jau arī sieri ar pelejuma uz bez pelejumu.es izvēlos ar bez pelejuma.917ce

Maxima - Smauksanas ( Komentārs)

Smauksanas Man liekas ka tu nemāki skaitīt jo 2 x20 = 40, 5x10=50 tad vēl 100 ls un vēl 10 lati kopā sanāk 200...par kādiem 210 latiem iet runa?:D:D:D Matemātikā laba atzīme bija?:D:D:D

H hennesa 05.02.2009
Komentāri 64 Veikali

IZZI - Internets bezvadu ( Komentārs)

Internets bezvadu Katrs pelna kā māk! Un ja nelasat noteikumus, tad kur`1s pie tā ir vainīgs?

Bite - citu operatoru apmelošana ( Komentārs)

citu operatoru apmelošana Ko apmelot kā pievienoja pvn 3% tas arī atiecas uz okarti ja neticat pazvaniet lmt info kārtējo reizi pierāda lmt atieksmi pret klientiem, bet uz bifri tas neatiecāsd jo zvaniju uz biti info bite sedz to starpību un bifri klientiem nekas nemainās un mēs turpināsim zvanīt ļoti lēti 8s un bites tīklā bez maksas.