Meklēšanas rezultāti

Rīgas Pulēšanas Centrs - Slikta kvalitāte, keramiskais uzklājums - apmāns ( Komentārs)

Slikta kvalitāte, keramiskais uzklājums - apmāns Sveiki, Jāni! Kurā tieši datumā bijāt oktobrī, jo 1) Oktobra grafikā nav neviens X5 pa 230Euro bijis pie mums, 2) džipiem pie mums nav cenas 230Euro. Un, ja reiz Jums nestrādā keramika, kāpēc nebraucāt atpakaļ, jo Jums ir garantija, ja keramika 6 mēnešu laikā nestrādā, tad mēs prasam paskaidrojumus no keramikas izplatītājiemtā + keramika tiek pa brīvu pārklāta vēlreiz. Neviens nav ne zvanījis, ne sūdzējies, ne jautājis. Un par keramikas pārklājumiem nekad neviena sūdzība nav saņemta, vairāk...

Tinder un citi iepazīšanas saiti - Mantkārība ( Komentārs)

Izvada vinas pa celojumiem, noperk brendu mantas, sis izsviepj gimi it ka butu loti laimigas un telo talak. Iedod pavizinaties ar masinu vairak neko vinam nevajag. Divkosigi iztaisa gimi un saka “ Man nauda vispar nav svariga “. Bet viram prasa uzdavinat jauno x5 ? Kur logika?

. .ekselence 21.11.2020
Komentāri 13

Autokompleks - Krāpj cilvēkus ar acim ciet ( Komentārs)

Krāpj cilvēkus ar acim ciet Nu labi ka man x5 e53

Panda sushi - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Tādā veidā tiek maximāli izmantots darbinieku laiks (Jo maksā par stundām) un tiek nodrošināti pasūtijumi ne tukša sēdēšana. Par to, ka viņi zaudē vienu klientu - viņi neskums, jo lielāko daļu - virs 50% pasūtijums tāpat veic "one time buyers", jeb tie kuri pasūta neregulāri/ x1 pasākumam, ne patstāvīgie.

TasEsLV 07.09.2020
Komentāri 3 Suši

Proffit - Naudas izkrāpēji ( Komentārs)

Naudas izkrāpēji žēl, ka tā, bet labāk dēlam uzdavināt uz dzimšanas dienu grāmatas un kartīgu sporta tērpu nevis ps4, lai sēdētu visu dienu mājas.

Reaton - darba intervija ( Komentārs)

darba intervija Reatons - vienmer slikti materiali par x3 cenam. Vienmer slikti meistari. Ne tikai uzstada savus materialus vnk labi ja 1/10 un vel sačakarē citu darbu. Jauzmanas ka nesasit gridas un sienas. Durvis liek šķībi un nepareizi. Principa nevienam neiesaku ņemt tur materialus un uzstadišanu. Krivaruko kantoris!

Dainis jeb īstajā vārdā Dairis Ābols - Krāpšana ( Komentārs)

Viņam, tas BMW x6 kā ir palīginstruments, lai savaldzinātu un pēc tam uzmestu:).

V vitols 27.09.2019
Komentāri 23 Iepazīšanās

Gross Auto - Ужасное отношение к клиентам ( Komentārs)

Man bija problēma ar Maskavas ielas gross, pārdevējs nemāk atrast un iedot kārbai saļņiku uz tik populāru auto, kā volvo s60 2001g.

V vitols 24.07.2019
Komentāri 2 Autoservisi

Bite - Absurda, nepamatota maksa par garantijas remontu. ( Komentārs)

Absurda, nepamatota maksa par garantijas remontu. Nesatraucieties. Saistībā uz remontiem, viņi vēlas nopelnīt ne tikai no klientiem, bet arī no darbiniekiem. Pasakot vienu summu un beigās nostāda fakts priekšā, ka jamaksā ir x2.

RIMI un Cityparks, Lidoņu 27, Rīga - Viena kasiere un 5 min. sods 25 EUR ( Komentārs)

Viena kasiere un 5 min. sods 25 EUR Jā es neievadiju, bet tas nav samērīgi, ja aizej līdz veikalam, un atmac pēc 5. min. tev ir sodz 25 EUR! RĪgas satismes stāvvietās arī pirmā s5. min nav jāmaksā. City park sēž un vaktē, kā suņi, tilīdz esi aizgājis garām ievadīšanas kompim, tev ir rēķīns un tas ir zemiski šādā vidā pelnīt. Turpmāk ļoti centīšos uz Rimi nedoties, lai šo City park reketu neredzētu.

1a.lv internetveikals - Krāpšanās ar cenām ( Komentārs)

Krāpšanās ar cenām Labdien, Cenas mums mainās katru dienu un tās ir atkarīgas no vairumtirgotāju piedāvātām iepirkuma cenām. Vēlamies vērst uzmanību, ka ekrānšāviņos nav redzams preces nosaukums. Prece par cenu 399 EUR uz 17.11.18. bija pieejama SONY PLAYSTATION 4 (PS4) SLIM 1 TB BLACK + DUALSHOCK CONTROLLER + FIFA 19 ir beigusies piegādātāja noliktavā un ir izņemta no 1A.LV mājaslapas. Šajā gadījumā ir salīdzinātas divas atšķirīgas preces par dažādām cenām. Ceram uz pozitīvu sadarbību turpmāk.

Aio.lv/ VS Pro SIA - Slikts serviss, klientu apkalpošana ( Komentārs)

Slikts serviss, klientu apkalpošana Nopirku divus ekrāna aizsargus, note 8 un samsung s9.. Bilde izsaka vairāk kā tūkstoš vārdu.

Aio.lv/ VS Pro SIA - Slikts serviss, klientu apkalpošana ( Komentārs)

Darba tirgu - Преследуют барыжки ( Komentārs)

Man maksa valsts pabalstu ka bezdarbniekam, un ir dazi piemetieni, piem, parus dienus atpakal man uzbrauca virsu bmw x5 ar jauno comi visu ar tatu un zeltu... iznaca atvainojas iedeva paru simts eriki, un aizbrauca.. es nopirku jaunu ratu ricukam kurs bija piespiest asvalta, jaunas bremzu klucus un uz pareju jau 3 dienas braucu uz juru atpusos.. samaksaju visus savus paradus kurus es darba nevareju sapelnit...

220.lv - Brāķis, defekts ( Komentārs)

Brāķis, defekts Pašai Samsung Galaxy J5 - visticamāk, ka patiešām brāķēts, jo man cik reizes viņš ir kritis - pilnīgi ideāls stāvoklis, jo dzelzs korpuss. Citi vienkārši pie parasta kritiena plīst (bija tā ar S7).

Santa Ķelpe - Krāpšana ( Komentārs)

Es ari iekrītu uz šo krāpnieci, uz samsungu galaxy s6! Kur tādi idioti rodàs nesaprotu, man trùlst vàrdu. Ka es saku bumerangs mèdz atgriezties! Tad tas cilvèks nu bùs nolaimīgs! Bet es ar iešu uz policiju. Riktīga maita.

Renārs Pilsētnieks no Ērgļiem - Krāpšana ( Komentārs)

Nu kur nu lauku puisim no Ērgļiem saprast kas ir oriģināls, kas kopija. Viņš to noteikti arī pirka kā Galaxy s6. Vismaz neapmānīja un telefonu atsūtīja.

Tele2 - Garantijas serviss ( Komentārs)

Garantijas serviss Es nopirku jauno samsung s6 pie tele 2 bet telefons ir brakis jo kustas lielais pogs kas saucas home button bet servisa man teica ka tas ir normals. Brakis tele2, un brakis mttc servisa.

Auto Svinks - Uzmanīgi ( Komentārs)

Pirms trīs ar pus gadiem nopirku s60.Mašina bija ok.Nekādu lielu problēmu nebija.Nolēmu pirkt citu turpat svinksā.Veco autiņu novērtēja ļoti labi,praktiski tirgus vērtībā.Paņēmu jaunāku v60.Bija mazas tehniskas kļūmes,bet tās tajā pašā dienā novērsa .Tā kā nevienu sliktu vārdu nevaru teikt.Pārdevēji ir laipni un atsaucīgi. Pateicīgais V60 īpašnieks.

Just 5 - Brāķis, slikts serviss ( Komentārs)

Brāķis, slikts serviss Identiska problēma, NEKAD NEPĒRKAM jo tas nav to vērts. Kāda jēga izgāzt naudu un laiku pa tukšo-NEKĀDA. Mans Spridzeklis 2 noturēja 2 mēn. Tad ekrāns sāka raustīties, aizvedu uz garantiju pēc 2 nedēļam tika nomainīts ekrāns protams nejau jauns :D Nākamajā dienā pats no sevis saplīsa, jēga nekāda vest atpakaļ uz garantiju nodomās ka esmu pats saplēsis. Tagad nopirku Samsung S5 neo- Problēmu nav, nedaudz piemaksāju vismaz uz garantiju nav jāved un sūdzēties ar nevar.