Dainis jeb īstajā vārdā Dairis Ābols - Krāpšana

Sievietes uzmanieties. Krāpnieks Dainis jeb īstajā vārda Dairis Ābols. Iepazīstas iepazīšanās portālos un ne tikai. Savaldzina sievietes ar mērķi no viņām "aizņemties" naudu, protams, uz neatdošanu, Māk iegūt uzticību, sākotnēji rada ļoti patīkamu iespaidu. Ja sievietei nav naudas, mudina ņemt ātros kredītus, sakot, ka pēc pāris stundām vai rīt naudu atdos. Ne centa neesmu saņēmusi atpakaļ. Par viņu internetā ir daudz informācijas, arī fotogrāfijas. Brauc ar melnu BMW X6, Nr. RV-30

Vi vitols 27.09.2019

Viņam, tas BMW x6 kā ir palīginstruments, lai savaldzinātu un pēc tam uzmestu:).

Ai aicis24 27.09.2019

Kā saka ir aitas, ir cirpēji.

Kr Krista 27.09.2019

Mulkes ir tās, kuras tadiem suta naudu 😄

Da [email protected] 27.09.2019

CIlvēki tiek apstrādāti ļoti meistarīgi. Arī tie tiek apvārdoti, kuri sevi uzskata par baigi gudriem un neievainojamiem. Bet vienmēr ir pirmā reize. Ne tikai sievietes, bet arī vīrieši saistībā ar remontiem, maksājot avansus uzticību viesošiem cilvēkiem kā Dairis. Novēlu neviena itkā gudrajai nenonākt apkrāptās lomā.

Da [email protected] 27.09.2019

Un tādu ir gana daudz, jo viņš nenosauc savu īsto vārdu. Tik retā uzzina, kurš viņu piekrāpis. Paldies mūsdienu tehnoloğiju iespējām un tam, ka ir cilvēki, kuram tas nav vienalgi un dalās ar savu bēdīgo pieredzi. Varbūt kādam/kādai noderēs

Ar aramiss 30.09.2019

Dana, viņš vismaz Tevi paspēja izpuļķēt?

Da [email protected] 02.10.2019

Ābola foto

Ce ceec35 14.10.2019

Sveiki,

Es esmu vientuļa vientuļa dāma, man ir prieks ar jums šeit iepazīties, vai mēs varam labāk iepazīties viens ar otru? Lai iegūtu vairāk informācijas par mani un manām fotogrāfijām, varat rakstīt man tieši pa e-pastu {[email protected]}.

Paldies par jūsu laiku

Tavs jaunais draugs

Fowler

He henaho 14.10.2019

Šis vīrietis vārdā Dairis arī man ir izmānījis palielu naudas summu. Neticiet nevienam viņa vārdam un neielaidieties ar viņu nekādās darīšanās. Diemžēl melo ļoti ticami!